Repríza minulého semifinále! Tatran si střihl nájezdový souboj o top čtyřku s klokany

Livesport Superliga Penalty Shot Battle: Šimon Batkovič v nájezdu proti Tomášovi Jurcovi | foto: Livesport

Ke Karlovým Varům přibyl v rámci Skill Contestu Livesport Superliga Penalty Shot Battle i druhý semifinalista. Ten vzešel z pražského souboje mezi střešovickým Tatranem a Bohemians.


V minulém roce na sebe oba celky narazily v semifinále a radoval se střešovický Tatran. Klokani s juniorským reprezentantem Miroslavem Kovaříkem v brance a slovenským šikulou Šimonem Batkovičem narazili na tradičního pražského rivala. Střešovice, které minulý ročník opanovaly, proti nim nasadily mezi tyče juniorského mistra světa, reprezentanta Tomáše Jurca, florbalky se chopil nájezdový fenomén Matěj Čelakovský.

Všechny díly uvidíte na Deník.cz, a to vždy v úterý a pátek. Pravidla jsou snadná – jezdí se série pěti nájezdů, po kterých případně následuje náhlá smrt. Z úvodních sedmi zápasů vzejde většina čtvrtfinalistů. Poslední postupující získal právo účasti na základě divoké karty. Tu obdržel nejlépe postavený celek z loňského ročníku, který v úvodním kole prohrál. Tím týmem jsou Karlovy Vary, které nestačily na Bohemians.

Rozpis jednotlivých dílů Livesport Superliga Penalty Shot Battle

Nahrávám

Vyhledávání

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se