Juniorky smázly Norsko a čeká je finále. Trochu nás trápila koncovka, ví Křtěnová

Eva Křtěnová na Polish Cupu | foto: Český florbal

Jednoznačný výsledek proti Norsku zaznamenala reprezentace juniorek. K triumfu 12:0 nad Norskem pomohla Eva Křtěnová dvěma góly. "Povedlo se nám splnit dané pokyny. Akorát nás stále trápí koncovka, která nebyla úplně ideální," popisuje útočnice Chodova.


Na vysokém triumfu nad Norskem se podílela dvěma trefami, jak ale sama přiznala, tref mohlo být více i na její straně. I tak ale hodnotila duel pozitivně. "Byl to náš první zápas proti Norkám. Byly poměrně dost aktivní a myslím si, že holkám a celkově našemu týmu se proti nim hrálo lépe než třeba proti Polkám, které byly více zataženější. Díky tomu jsme se více dostávaly do útočného pásma," vysvětluje odchovankyně Startu98.

Kladně hodnotí celé dosavadní působení Češek na tradičním turnaji. "Turnaj je úžasný. Co se týče hal, tak ty jsou celkem různorodé, čili s tím trochu bojujeme. Každopádně je to výborná prověrka před mistrovstvím světa juniorek a ukáže nám i trenérskému štábu, na čem ještě musíme zapracovat," ví Křtěnová.

Vzhledem k tomu, že Češky si připsaly další vysoký triumf, přiblížily se k postupu do finále. V hodnocení ale byla nejlepší hráčka utkání proti Norsku trochu zdrženlivější. "Finsko potřebuje vyhrát o osmnáct gólů. I když je to hodně, tak víme, že stát se může všechno," připomínala česká florbalistka.

Vzhledem k tomu, že domácí Polky favoritky řádně potrápily a výběr Suomi vyhrál pouze 5:4, tak na svěřenkyně Tomáše Martiníka bude čekat v neděli finále proti vítězkám druhé skupiny ze Švédska. Zápas se odehraje hned na úvod programu závěrečného dne v 9.00.

Nahrávám

Vyhledávání

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se