Třinec uzavřel play-down souboje se Znojmem deseti brankami

Třinecký závar před znojemskou brankou | foto: Leoš Penčák/FBC Intevo Třinec

Poslední zápasy zbývalo dohrát v extraligovém play-down. Do boje proti sobě před velikonočním pondělím vyrazili již zachráněný Třinec a Znojmo.


FBC Intevo Třinec – TJ Znojmo LAUFEN CZ 10:5 (3:2, 3:2, 4:1)

V posledním vzájemném play-down souboji Třince a Znojma došlo na vyrovnanou podívanou, ve které padla spousta branek. Třinec se sice pravidelně dostával do vedení, Znojmo jej ale pokaždé dorovnalo a v polovině základní hrací doby tak bylo srovnáno na 4:4. Do třetí periody domácí vstupovali s dvoubrankovým náskokem, který navýšili dalšími čtyřmi trefami a uzavřeli tak sérii se Znojmem desítkou zásahů. Na výhře 10:5 se nejvíce angažovala třinecká Klára Portešová, jež zkompletovala hattrick. 

Branky: 3. Sovadinová, 17. Kociánová, 17. Šibrová, 23. Hrobařová, 30. Sovadinová, 37. Sovadinová, 43. Portešová, 45. Portešová, 49. Portešová, 59. Martynková - 9. Václavková, 20. Reischlová, 24. Bartušková, 27. Cihlářová, 45. Bartušková. Rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:1. Diváci: 188. Zásahy brankářek: Dagmar Šteglíková 11 - Veronika Šplíchalová 11. | MATCH CENTER

Nahrávám

Vyhledávání

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se