Zprávy

TV utkání 02. 03. 2024 BOH vs. TAT
dnes
Preview

Experti a expertky před čtvrtfinále ČEZ Extraligy. Tři hladké postupy a drama. Komu věří víc?

Čtvrtfinále ženské nejvyšší soutěže již klepe na dveře! Osm celků se popere o čtyři místenky do semifinále. Jak vidí jednotlivé série experti a expertky z florbalového prostředí? Ptali jsme se bývalých reprezentantek Denisy Bilé s Tamarou Hašovou, obránkyně švédského Endre Nely Jirákové či komentátora ČT sport Martina Kozáka.

8 minut

dnes
Novinka

Novinka na videoplatformě, v elitních soutěžích půjdou zakoupit i jednotlivé zápasy

Od prvního březnového víkendu, kdy odstartuje čtvrtfinále a boj o záchranu v ČEZ Extralize a 1. lize mužů, a zároveň proběhne poslední kolo základní části Livesport Superligy, bude nově možné sledovat zápasy i bez zakoupení měsíčního či ročního předplatného. Fanoušci nově dostanou možnost si zaplatit sledování jednoho konkrétního zápasu.

2 minuty

dnes
Preview

Začíná čtvrtfinále ČEZ Extraligy! Kdo ovládne Livesport Superligu?

Sezona 2023/24 se pomalu chýlí k velkolepému konci a v elitních soutěžích tak startují boje play-off. Kromě ukončení základní části Livesport Superligy se diváci mohou těšit také na první čtvrtfinále.

3 minuty

dnes
Tisková zpráva klubu

Posila pro rozvoj. V Boleslavi bude působit Štancl

Mladá Boleslav oznámila příchod dalšího zajímavého jména. Do její organizace přijde po konci sezony současný trenér juniorské reprezentace Ladislav Štancl. Do klubu nastoupí 1. května. Jeho stěžejním úkolem bude rozvoj mladých a talentovaných florbalistů tak, aby se dlouhodobě a plnohodnotně začleňovali do superligového týmu Bolky.

3 minuty

včera
Novinka

Sever proti jihu či repríza posledního kola. Panthers čeká překvapení z Hradce

Také ve druhé nejvyšší mužské soutěži přišel na řadu výběr soupeřů. Kromě složení čtvrtfinále jsme již poznali i případné dvojice pro semifinále play-off. V něm se potkají vítězové sérií, v nichž nastoupí první a čtvrtý tým po základní části a postupující z bitev, ve kterých se představí druhý a třetí celek v pořadí dlouhodobé fáze ligy.

2 minuty

včera
Souhrn

Posledním čtvrtfinalistou jsou Gullivers, Štírům nasázeli deset branek!

V rámci osmifinále 1. ligy mužů se ve středu rozhodlo o posledním dílku do čtvrtfinálové skládačky. Rozhodující bitvu mezi brněnskými Gullivers a českobudějovickými Štíry dokázal na svoji stranu překlopit jihomoravský celek, který nasázel svému soupeři deset branek. Řádil především šestibodový Václav Černoch.

2 minuty

včera
Souhrn

Historická umístění a nové statistické tváře. Jak vypadala základní část ČEZ Extraligy?

Základní část ČEZ Extraligy 2023/24 je již minulostí a diváci tak už netrpělivě vyhlížejí nadcházející play-off. Než však začne, pojďte se společně s námi podívat na to, jak dopadla statistická část úvodní fáze tohoto ženského ročníku.

6 minut

včera
Preview

Záchranářské boje v 1. lize startují! Kdo zamíří o ligu níže?

Již o nadcházejícím víkendu vypuknou v rámci druhé nejvyšší soutěže mužů nepopulární souboje o záchranu. Čtyři týmy v rámci play-down čekají nelehké týdny plné stresu, poražené dva celky totiž rovnou sestoupí do Národní ligy.

4 minuty

27.2.2024
Souhrn

Znojmo si vystřelilo last minute postup do čtvrtfinále!

První liga mužů se v úterý dozvěděla postupujícího z osmifinálové dvojice mezi Znojmem a Hattrickem. Jak třetí zápas série dopadl?

1 minuta

27.2.2024
Novinka

Florbal míří na obrazovky nové televize SPORTY TV!

Už od začátku března přibude sportovním fanouškům nový televizní kanál, na kterém budou moci sledovat také florbalová utkání. SPORTY TV nabídne divákům až dva duely každý týden a doplní tak florbalové televizní vysílání na ČT sport.

4 minuty