Zprávy

včera
Rozhovor

Mým snem je zahrát si v reprezentaci, říká dorostenecký mistr s Chodovem Navrátil

Sezona 2022/23 již pomalu začíná být minulostí, nabídla ale mnoho krásných florbalových okamžiků, ke kterým stojí za to se vrátit. Nyní konkrétně ke kategorii dorostenců, kde svůj historicky první titul oslavil Florbal Chodov. Mezi hlavní tahouny celku z Jižního Města patřil patnáctiletý odchovanec jesenického florbalu Marek Navrátil, který se podělil nejen o zhodnocení úspěšné sezony v následujícím rozhovoru.

6 minut

včera
Přestup

Trčka nastoupil na lavičku superligové Lípy! Tam po třech letech končí Derka

Česká Lípa bude mít v nadcházející sezoně Livesport Superligy nové trenérské vedení. Dosavadního kouče Davida Derku nahradí na střídačce nový lodivod Vladimír Trčka.

3 minuty

včera
Ankety

Trenér/ka mužů | Kdo je v boji o vítězství v kategorii nejlepšího mužského trenéra?

Už 9. června poznáme na galavečeru Florbalista sezony vítěze všech anket. Postupně si představíme všechny finalisty. Jako další v pořadí následuje kategorie trenér/ka mužů sezony.

3 minuty

30.5.2023
Podcast

#24 | Pusť si podcast s Hemim! Na draft mu pomáhal i agent. Jaké bylo jeho poslední setkání s Hložkem?

Florbalový univerzál Adam Hemerka má čerstvě po draftu do F-Liigy. Na rok vymění Mladou Boleslav za sever Evropy a stane se členem Classicu. Nejen o jeho účasti na historicky prvním finském draftu jsme si povídali ve 24. díle podcastu Floor Talk.

1 minuta

30.5.2023
Přestup

Bratři znovu ve stejném triku. Tadeáš Chroust bude hostovat v Kladně

Prvoligové Kladno přivítalo do svých řad další posilu. Po návratu Matyáše Bachmaiera se do dresu Kanonýrů oblékne také Tadeáš Chroust, který do týmu zamířil na roční hostování z Mladé Boleslavi.

2 minuty

30.5.2023
Ankety

Trenér/ka žen | Jaká jména sahají po titulu nejlepšího ženského kouče?

Už 9. června poznáme na galavečeru Florbalista sezony vítěze všech anket. Postupně si představíme všechny finalisty. Jako další v pořadí následuje kategorie trenér/ka žen sezony.

3 minuty

30.5.2023
Přestup

Repre parťáci budou hrát znovu spolu! Němeček míří za Langerem do Storvrety

Kapitán české florbalové reprezentace Ondřej Němeček se potřetí v kariéře stěhuje do Švédska. Jeho novým působištěm se stane na minimálně dvě nadcházející sezony Storvreta.

4 minuty

29.5.2023
Novinka

Street v Ústí ozdobí EFT. Jaká bude kapacita a kdy se spustí registrace?

Poslední zastávkou v letošním programu Street Floorball League bude Ústí nad Labem. Registrace na tento turnaj zatím nejsou spuštěné a otevřou se v polovině června. Jeho kapacita však bude omezená.

1 minuta

29.5.2023
Ankety

Hvězda sezony | Tato mužská trojice získala nejvíce hlasů!

Hlasování fanoušků o hvězdu uplynulého ročníku vyneslo do finální nominace trojici florbalistů. Jeden z nich už 9. června převezme do svých rukou trofej, kterou mu dedikovali samotní fanoušci.

2 minuty

28.5.2023
Ankety

Hvězda sezony | Které tři hráčky zabodovaly u fanoušků?

Druhou kategorií každoroční ankety je Hvězda sezony žen. Zde jste měli možnost hlasovat vy, florbaloví fanoušci. Toto je trojice, která u vás v uplynulém ročníku nejvíce zabodovala.

3 minuty