Zprávy

dnes
Novinka

Ženy odstartovaly přípravu v Kutné Hoře! Zkouší se sestava i realizační tým

Ani parní červnové dny nezastaví ženskou reprezentaci, která vykročila k přípravám na domácí světový šampionát. V průběhu 19. až 23. června se pod vedením trenéra Lukáše Procházky sejde na soustředění v Kutné Hoře, kde započne přípravy na velkou domácí událost.

3 minuty

dnes
Novinka

Pátý šampionát jako hlavní trenér! Martiník pokračuje u juniorské reprezentace

Výkonný výbor Českého florbalu (VV) schválil prodloužení spolupráce s úspěšným trenérem Tomášem Martiníkem, který na začátku května dovedl juniorskou reprezentaci k bronzové medaili na mistrovství světa ve finském Lahti.

6 minut

dnes
Organizace

Do programu podpory se mohou přihlásit i další oddíly, otevřeno bylo druhé kolo

Na květnovém jednání výkonného výboru Českého florbalu bylo schváleno 60 oddílů do Komplexního programu podpory číslo 3 (dále PP3). Výkonný výbor schválil vypsání 2. kola PP3, aby dal příležitost oddílům, které po přihláškách do soutěží plní klíčové vstupní podmínky.

2 minuty

včera
Street Floorball League

Druhá zastávka letošního Streetu! Pokračuje se v Českých Budějovicích

Pokračování KFC Street Floorball League 2024 je na programu již tuto sobotu. Druhý turnaj pod širým nebem se uskuteční v Českých Budějovicích, a to na náměstí Přemysla Otakara II. Součástí budou nejen nabité zápasy, ale také pestré doprovodné aktivity s partnery turnajové série.

2 minuty

17.6.2024
Rozhovor

Osmý triumf a dost. Chci končit na vrcholu, loučí se florbalistka sezony Krupnová

Český florbalový svět přichází o jednu ze svých největších ikon. Svou skvělou kariéru se rozhodla ukončit reprezentační rekordmanka Eliška Krupnová. Dosud jediná Češka v historii, která získala titul nejlepší florbalistky světa.

9 minut

17.6.2024
Novinka

Celostátní soutěže znají los. Extraligovou premiéru v Dobrušce obstará Olomouc

V průběhu neděle proběhl los celostátních soutěží mužů, žen a mládeže. Níže naleznete kompletní seznam a odkazy na rozpisy jednotlivých soutěží.

2 minuty

16.6.2024
Přestup

Vachudová míří do Finska! Draftovala ji tamní EräViikingit. Končí Zezulka

Florbalistka extraligového Tatranu Kateřina Vachudová se v další sezoně bude prohánět ve finské nejvyšší soutěži. Po draftu do tamní F-liigy podepsala jednoletou smlouvu s klubem EräViikingit. Velký konec kariéry oznámili Bohemians a Vítkovice upevnily Jakuba Hubálka.

2 minuty

15.6.2024
Rozhovor

Motivace je stále stejná, chceme vyhrát úplně všechno, říká florbalista sezony

Podruhé v kariéře převzal ocenění pro nejlepšího florbalistu uplynulého ročníku Marek Beneš, který navíc převzal i fanouškovskou cenu pro hvězdu sezony. Kapitán střešovického tatranu se podepsal výrazným způsobem pod zisk tří trofejí včetně triumfu v Poháru mistrů.

3 minuty

14.6.2024
Ankety

Florbalistou sezony je podruhé Beneš, ženskou korunu uhájila Krupnová

V pátek 14. června proběhl v Grand Hotelu International v Praze Galavečer Českého florbalu, na kterém byli ocenění nejúspěšnější hráči a hráčky sezony. V ženské kategorii poosmé triumfovala Eliška Krupnová, po roční odmlce se na trůn mezi muži vrátil Marek Beneš.

9 minut

14.6.2024
Organizace

INFO | Změny Legislativy 2024

Se začátkem nového soutěžního ročníku vstupují v platnost úpravy a změny legislativních předpisů. V článku naleznete výtah těchto změn v uceleném přehledu seřazené podle jednotlivých řádů. Současně bylo na webu zveřejněno platné znění legislativy pro rok 2024.

6 minut