TV utkání 30. 01. 2023 VIT vs OTR
dnes
Rozhovor

Silné stránky? Týmovost, máme tým dlouho pospolu, říká sparťanský Wertheim

Věkově je sice ještě dorostenec, bodově však táhne juniorský tým Sparty. Řeč je o klubovém odchovanci Michaelu Wertheimovi, jenž je s třiatřiceti body na třetím místě produktivity juniorské CE Ligy a bojuje o účast na světovém šampionátu juniorů v Dánsku.

5 minut

dnes
Souhrn

Tatran vyhrál derby a bude jistojistě první, SKV se dotáhlo na elitní desítku

Je znám vítěz základní části Livesport Superligy 2022/23. A to stále zbývá odehrát čtyři kompletní kola. První příčku už nikdo nevezme Tatranu Střešovice, který otočil pražské derby s Bohemians. Na desátou pozici zaručující osmifinále play-off se vyšplhalo SKV klíčovou výhrou nad Libercem, zatímco se rozjíždí atraktivní bitva Sparty s Mladou Boleslaví.

5 minut

dnes
Souhrn

Plzeň drtila ve třetí třetině, BUTCHIS nezastavili ani Štíři

Po dvaceti minutách možná prohrávali, v součtu to ale nic zásadního neznamenalo. Florbalisté BUTCHIS otočili prvoligové utkání s Českými Budějovicemi a zvyšují svoji dominanci na čele soutěže. S nepříznivým stavem se musela vypořádat také Plzeň, jež si nechala to hlavní až na poslední dějství zápasu se Startem98.

1 minuta

dnes
Ankety

Kategorie Florbalista sezony 2022/23 zná své dosavadní lídry! Kdo poskočil nejvíce?

Florbalová sezona se pomalu překlání do své finální fáze a na řadu tak přichází anketa Florbalista sezony. Jako další na řadu přichází kategorie florbalista/ka sezony, ve které bude v 1. kole vyhlášena desítka nejlepších hráčů a hráček české florbalové školy.

4 minuty

dnes
Preview

Derby na ČT sport

Začátek nového týdne nám nabídne derby Vítkovic proti Otrokovicím, které můžete sledovat na ČT sport od 19:30.

2 minuty

včera
Souhrn

Vítkovice zvládly přestřelku, Olomouc urvala místo v play-off

První utkání sobotního programu dopadlo úspěšně pro lídryně Extraligy žen. V 19. kole soutěže uspěly Vítkovice nad Bohemians, i když musely v úvodní třetině dotahovat ztrátu dvou gólů. V dalších zápasech Bulldogs uspěly nad Mladou Boleslaví, byť po první části hrály nerozhodně 1:1, či FBC Ostrava s osmi trefami. Dvouciferný příděl zaznamenaly Střešovice a postavení v pásmu play-off si pojistila Olomouc.

3 minuty

včera
Souhrn

Poslední Aligators obrali Gullivers, zaváhalo také Ústí

Nepříznivý výsledek utrpěli Gullivers, kteří zahodili dobrou šanci dotáhnout se na čtvrté místo tabulky. V utkání 23. kola první ligy podlehli posledním Aligators, neklopýtli však jako jediní. Body ztratilo také Ústí, nad nímž uspělo Kladno. Druhé vítězství v řadě potom zamířilo na konto Znojma.

2 minuty

včera
Ankety

Brankář/ka sezony 2022/23: Gólmanské ankety mají jasné lídry

Na čele brankářských kategorií dominují výrazné opory. V anketě Florbalista sezony mezi gólmany vyčnívá Lukáš Bauer, který kromě stabilních výkonů za Mladou Boleslav má také stříbro z mistrovství světa. Ženská sekce hlasování se vyvíjí zdárně pro Janu Christianovou z extraligového Chodova. Jak ale vypadá kompletní pořadí na horních pěti příčkách?

4 minuty

27.1.2023
Souhrn

Obrovské drama rozlousklo až prodloužení! Sparta rozdrtila SKV

Páteční florbalový program přinesl tři duely. V tom prvním na sebe narazily dva celky ze spodku tabulky, dva večerní zápasy pak přinesly pražské souboje.

3 minuty

27.1.2023
Ankety

Florbalista sezony 2022/23: Juniorské kategorii vévodí Brucháčková s Gattnarem

Základní část florbalové sezony se pomalu blíží do svého finiše a s ním přichází i 1. kolo hlasování v tradiční anketě Florbalista sezony. Nyní si představíme pětici nejlepších juniorek a juniorů probíhající sezony.