Vítkovice srovnaly finále CE ligy juniorů! Spartě nevyšla třetí třetina

Finálový duel Vítkovic a Sparty | foto: 1.SC TEMPISH Vítkovice

Nejvyšší liga juniorů v neděli odehrála druhé utkání finále, ve kterém si vyrovnávací bod v sérii připsaly Vítkovice.

1.SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha UNYP 6:3 (1:0, 2:2, 3:1) | Stav série: 1:1

Druhé finálové klání nejvyšší juniorské ligy opět nabídlo napínavou podívanou, v níž se Vítkovice v první třetině dostaly do jednobrankového vedení. Náskok rytířů ale mohl být i vyšší, neboť ve třetí minutě neproměnili trestné střílení. Ve druhé části zápasu byl průběh o trochu vyrovnanější, neboť se oba týmy vystřídaly ve vedení. To poslední ale znovu získaly Vítkovice a ve třetí periodě na něj navázaly dalšími třemi trefami. To už pro Spartu bylo na srovnání moc, ve druhém finále tak prohrála 3:6 a skóre série je vyrovnané 1:1.

Branky: 5.  Vít, 31. Szemla, 39. Szemla, 48. Sitora, 50. Peterek, 56. Balner - 23. Wertheim, 29. Šlosar, 55. Šváb. Rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski. Vyloučení: 3:1. Využití: 1:1. Diváci: 222. Zásahy brankářů: Matěj Prašivka 16 - Vítek Šimáček 15. | MATCH CENTER