Poslední šance získat DOŽIVOTNÍ slevu i výhodné roční předplatné! Akce platí do konce září

Ceskyflorbal.tv, Ilustrační foto | foto: Český florbal

Zbrusu nová videplatforma ceskyflorbal.tv přivítala první více než tisícovku předplatitelů. Přidej se k nim a začni sledovat ten nejlepší český florbal za ty nejlepší ceny! UŽ JEN DO KONCE ZÁŘÍ můžeš získat slevu na roční předplatné či uplatnit vouchery na doživotní 25% slevu, které jsi obdržel do e-mailu, na nějž si byl registrován v minulé sezoně na TVCOMu.


Startovací slevy pro každého!

Pro první nákup můžete získat 50% slevu na první měsíc v případě zakoupení měsíčního předplatného, které je možné uplatnit jen do konce září. Stejně tak je připravena 10% sleva na nákup ročního předplatného.

Jak tyto slevy získat? Stačí při nákupu zadat slevový kód START50 (pro zisk 50% slevy), nebo PRVNIROK10 (pro zisk 10% slevy). Využít těchto kódů může každý, nabídka je však časově omezená - do 30. 9. na roční předplatné. Zvýhodněný tarif na první měsíc pořídíte až do konce října.

Registrovali jste se v minulé sezoně na TVCOM? Pak máte celoživotní slevu!

Každý fanoušek, který byl v minulé sezoně registrovaný na platformě TVCOM, obdržel e-mail se speciální věrnostní slevou 25 %, která platí na veškerá předplatná a reprezentační balíčky. Akce platí od zaplacení registrace až do doby, než předplatitel poprvé přeruší kontinuitu nákupu předplatného (měsíčního nebo ročního). Délka doby čerpání této slevy je tak plně v rukou každého fanouška.

Na e-mailovou adresu zadanou při registraci obdrželi diváci unikátní kód, který je platný do 30. září a může být uplatněn až třikrát, což v praxi znamená, že držitel kódu může potěšit někoho ze svých blízkých či přátel. Český florbal chce touto dlouhodobou věrnostní slevou ocenit přízeň diváků z uplynulého ročníku. Pokud zprávu s kódem ve své schránce nevidíte, koukněte pro jistotu do nevyžádané pošty.


Cena standardního předplatného je 1799 korun za rok, měsíční zakoupíte za 199 Kč. Platnost každého předplatného je od dne nákupu do stejného dne následujícího měsíce/roku (př. od 1. 9. 2023 do 1. 10. 2023). Během úvodních měsíců provozu nové platformy ale můžete výrazně ušetřit. Český florbal si připravil za účelem představení platformy pro širší skupinu fanoušků speciální možnosti, jak se k přenosům dostat za mimořádných podmínek.

Nahrávám

Vyhledávání

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se