Třinecký svátek a drtivá první třetina! Baráž o extraligu je srovnaná

Baráž o extraligu: Panthers Praha – Třinec | foto: Panthers Praha

Barážová série Extraligy žen se přesunula do Třince. Pražanky vedly po úvodním klání 1:0, ale Třinec, pro nějž se už teď jedná o historickou sezonu, ukázal, že se rozhodně nechce vzdát a své soupeřky přivítal ve Slezsku velmi tvrdě již v úvodní části.


FBC Intevo Třinec – Panthers Praha 7:0 (5:0, 1:0, 1:0) | Stav série: 1:1.

Už v první periodě ukázal Třinec obrovskou chuť. V přesilovce ho už v páté minutě poslala do náskoku Pavla Kajfoszová, na kterou pak postupně navázaly dvěma góly Sabina Zoubková a po ní i Veronika Třinecká. 

Opařené Pantherky dokázaly zastavit domácí příval až ve druhé periodě, kdy se až v 35. minutě prosadila v přesilovce z dorážky Kajfoszová, která ve třetím dějství dokonce dovršila hattrick. Zdecimovaný pražský celek se nakonec nedočkal ani čestného úspěchu. Brankářka domácích Simona Pytlíková si připsala čisté konto.

Série pokračuje již v neděli, kdy se ve sportovní hale Stars v Třinci odehraje třetí klání, v němž si jeden z týmů může připravit mečbol do závěrečné bitvy, která nás bude čekat i příští víkend na půdě Panthers.

Branky: 5. Kajfoszová, 6. Zoubková, 9. Zoubková, 12. Třinecká, 14. Třinecká, 35. Kajfoszová, 46. Kajfoszová. Rozhodčí: Repček – Tietz. Vyloučení: 0:5. Využití: 2:0. Diváků: 195. Zásahy brankářek: Pytlíková 24 – Mažáryová 22. | MATCH CENTER

Nahrávám

Vyhledávání

Právě se hraje

Právě se hraje

Dnes odehráno

Moje týmy

Následuje

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se