PŘEHLED | Přestupy 2024: Vošta končí v Chodově, Havlínová posílí Kloten

Matyáš Bachmaier s trofejí pro vítěze 1. ligy | foto: Kanonýři Kladno

Ligový ročník 2023/2024 je téměř za námi. Už na jeho konci začaly kluby oznamovat změny ve svých kádrech. Svou kariéru také skončilo několik výrazných jmen.Lípu povede legendární Garčar! Florbalový reunion, říká manažer Slaný

28. 5. | Českolipští florbalisté vstoupí do nové sezony pod vedením Milana Garčara, který přichází na lavičku po konci Vladimíra Trčky. Pro bývalého vynikajícího obránce půjde o první zkušenost v roli hlavního kouče, v předminulé sezoně působil coby asistent ve Spartě. Čerpat může i ze svých velkých zkušeností ze zahraničí.

Chodovský kádr hlásí další odchod, končí Vošta

28. 5. | Tým z Jižního Města oznámil další novinku v rámci budování kádru. V týmu nebude nadále působit plzeňský odchovanec Ondřej Vošta. 27letý florbalista strávil v modrobílém dresu deset sezon, mezi něž vložil jeden ročník ve švýcarském Zugu. Klub jeho konec oznámil na sociálních sítích.

Draft do F-Liigy: Dvanáctkrát zaznělo české jméno, poprvé si volily ženské týmy

27. 5. | Ve Finsku proběhl druhý ročník draftu do F-Liigy. Na něm zaznělo také několik českých jmen. Poprvé lovily ve vodách ostatních zemí také celky z ženské soutěže. Výběr hráčů či hráček neznamená, že se nutně v tomto přestupovém období musí konat přesun na sever. Draftovaní muži a draftované ženy nemusí nabídku přijmout, v případě pozdějšího přestupu do Finska má draftující tým právo přednostního podpisu smlouvy.

Šampion ulovil žolíka, kádr Tatranu posílil juniorský mistr světa

27. 5. | Střešovický celek pokračuje v budování týmu, který bude mít v nadcházející sezoně velmi náročný úkol – obhájit hned tři prvenství. K tomu jim má dopomoci Petr Majer, který strávil poslední dvě sezony ve Finsku.

Havlínovou čeká zajímavá štace, zahraje si v Klotenu

26. 5. | Úřadující švýcarské mistryně Kloten-Dietlikon ohlásily příchod české posily. Z prvoligového Chomutova k nim míří bývalá juniorská reprezentantka, která během působení na Chodově nakoukla epizodně i do ČEZ Extraligy, Nela Havlínová. Klub oznámil příchod třiadvacetileté obránkyně, jež v posledních sezonách patřila k nejproduktivnějším florbalistkám 1. ligy žen, na svých sítích.

Odměna za postup. Konečný si v Bulldogs vysloužil pokračování

24. 5. | Hlavní trenér Bulldogs Brno Adam Konečný podepsal po postupu do Livesport Superligy novou smlouvu. V pozici lodivoda střídačky brněnského celku zůstane i v následujících čtyřech letech. Klub o tom informoval na svém webu.

Naava končí své působení na Chodově

23. 5. | Vicemistryně ČEZ Extraligy a vítězky poháru z Chodova se nebudou moci v nadcházejícím ročníku spolehnout na služby zkušené finské obránkyně Mirvy Naavy, která mezi lvice zamířila v průběhu sezony. Podle vyjádření na sociálních sítích Chodova se rozhodla, že si dá od florbalu pauzu.

Vítkovice získaly talentovaného mladíka, Marghold se vrací ze Švédska

23. 5. | Rytíři z Vítkovic hlásí další novou tvář ve svém kádru. Tým doplnil juniorský reprezentant Petr Marghold, který strávil uplynulé dvě sezony ve švédské Storvretě.

Tatran získal posilu do obrany, Liberec se rozloučil se dvěma oporami

20. 5. | Úřadující šampion ze Střešovic rozšířil své obranné řady. Na roční hostování zlákal Matyáše Kalinu z Butchisu, který patřil mezi nejproduktivnější beky uplynulé sezony. Další změny v sestavě hlásí pod Ještědem, kde se loučí s dlouholetými členky kádru Janem Bitmanem a Janem Šoltysem.

Podle informací na webu Liberce k zahájení letní přípravy navíc končí Patrik Rozkovec a Matyáš Velc. Oba hledají nové angažmá.

Změna na extraligové lavičce. Ženy Tatranu povede Fuchs

19. 5. | Střešovický Tatran vstoupí do nové sezony ČEZ Extraligy pod novým vedením. Hlavním trenérem se stane dosavadní asistent Vladimír Fuchs, asistentem se stane Marek Michálek. Na lavičce A týmu končí Pavel Hudík. Klub o tom informoval na svém webu.

Skalíková prodloužila smlouvu s Chodovem

18. 5. | Chodovská obránkyně Sofie Skalíková bude v kádru lvic působit i v nadcházejících dvou sezonách. Klub oznámil prodloužení spolupráce se stříbrnou medailistkou z juniorského mistrovství světa na svých sociálních sítích.

Česká kolonie v Eře se rozrostla, českou čtveřici doplnil sparťan Juha

18. 5. | Pražskou Spartu opouští útočník Josef Juha. Kapitán prvních juniorských mistrů světa se stěhuje do finského klubu EräViikingit, kde už nyní působí čtveřice českých jmen.

Chodov se loučí s další výraznou postavou, kariéru končí Bauer

15. 5. | Hořký konec kariéry v Livesport Superlize prožil Jiří Bauer. Velezkušený obránce, který si zahrál i na dospělém mistrovství světa, svůj poslední duel kvůli zranění nedohrál. Muž, který vystřídal celkem pět klubů v nejvyšší soutěži, se loučí po téměř patnáctiletém působení v elitních ligách.

Lípa hledá kouče, Trčka po roce skončil 

14. 5. | Českolipský tým bude mít nové trenérské vedení. U týmu skončil po jedné sezoně Vladimír Trčka, který dokázal tým dovést k historickému postupu do play-off. Superligovou lavičku opouští na vlastní žádost z časových důvodů. Kouč, který předtím působil v Ústí nad Labem, se vrací domů do divizního Děčína. Klub o tom informoval na svém webu.

Řehoř zůstává klokanem

14. 5. | Bohemians prodloužili spolupráci s další svou důležitou postavou. V klubu bude i v nadcházející sezoně působit bývalý reprezentant se zkušenostmi ze zahraničí Jan Řehoř. Klub prodloužení spolupráce do roku 2025 oznámil na svých sítích.

Juniorský reprezentant Holásek posílil Mladou Boleslav

13. 5. | Po návratu Adama Hemerky z Finska ohlásili Středočeši další posilu. Tým pod velením Joonase Naavy doplní juniorský reprezentant Lukáš Holásek, který v uplynulém roce působil v mládeži švédského velkoklubu Pixbo Wallenstam. V klubu podepsal tříletou smlouvu.

Novinky v Bolce: Vrací se Hemerka, kariéru končí Šebek

13. 5. | Po ročním působení ve finském Classicu se do Mladé Boleslavi vrací reprezentant Adam Hemerka. Své působení ve středočeském klubu naopak končí Daniel Šebek. Bývalý reprezentant a jedna z výrazných tváří Livesport Superligy končí kariéru.

Reprezentantka Mechlová oživí ČEZ Extraligu, vrací se do Tatranu

13. 5. | V nejvyšší české soutěži bude znovu působit juniorská vicemistryně světa a bronzová medailistka ze šampionátu v Singapuru Michaela Mechlová. Produktivní obránkyně se vrací do střešovického Tatranu po ročním působení ve finské F-Liize.

Čáslava a Novotný pokračují v kádru Black Angels

13. 5. | Superligový tým Black Angels oznámil další podpisy. V klubu pokračují Tomáš Čáslava, který s ním spojil své síly na další tři sezony, do roku 2027 v něm bude působit i Vojtěch Novotný.

Nováček hlásí klíčové podpisy, v týmu pokračují obě mladé hvězdy

9. 5. | S důležitou zprávou pro své fanoušky přišli kladenští Kanonýři. V týmu budou i nadále pokračovat jeho dvě výrazné postavy. Ofenzivní duo Matyáš BachmaierJakub Bohuslávek prodloužilo spolupráci s Kanonýry až do roku 2027. "Prodloužit smlouvy s 'Bachym' a 'Bohoušem' byla pro nás priorita. Jde o klíčové hráče, navíc odchovance, tudíž přesně zapadají do filosofie a konceptu Kanonýrů. Věřím, že oba výrazně pomohou k tomu, abychom v superlize hráli důležitou roli, zároveň je vnímáme jako klubové tváře, které jsou motivací a hrdiny pro mladé Kanonýry," říká v tiskové zprávě na webu klubu generální manažer David Burda.

Stříbrný medailista z MS mění dres, bude působit ve Spartě

9. 5. | Po osmi letech se s Mladou Boleslaví loučí Jakub Gruber. Zkušený obránce, který byl u obou psoledních medailových úspěchů české reprezentace na mistrovství světa, se stane od nového ročníku posilou pražské Sparty.

Změny na lavičce vicemistra, končí oba asistenti

9. 5. | Trenérské složení Mladé Boleslavi se od nadcházejícího ročníku změní. Na lavičce týmu z města automobilů nebudou pokračovat oba dosavadní asistenti finského kouče Joonase Naavy. Lukáš Procházka se bude naplno věnovat práci s ženskou reprezentací, kterou vede coby hlavní trenér, a navíc nově také začal působit ve vedení Českého florbalu, kde má na starost rozvoj ženského florbalu. Jeho kolega Štěpán Motejzík se po roční zkušenosti v Bolce vrací do České Lípy. Klub o jejich konci informoval v tiskové zprávě.

Novotný opouští Butchis

8. 5. | Pražský kmen hlásí po sestupu z Livesport Superligy první změnu. V týmu nebude dál pokračovat Petr Novotný. Klub o tom informoval na svých sítích.

Bratři Hanákovi znovu spolu! Radek doplní kádr mistra

8. 5. | Na superligové scéně dojde k obnovení rodinné spolupráce. Po trase Black Angels – Tatran se vydal Radek Hanák, který tak následuje kroky svého mladšího bratra Tomáše, který v sestavě úřadujícího šampiona působí již dvě sezony.

Reprezentantka Chudá si vyzkouší další zahraniční angažmá

7. 5. | Bronzová medailistka z posledního mistrovství světa v Singapuru Eliška Chudá přestupuje do zahraničí. Útočnice pražského Chodova posílila celek UHV Skorpion Emmental Zollbrück.

Sparta se loučí s dvěma oporami

7. 5. | Pražská Sparta oznámila v tiskové zprávě na svém webu první dva odchody. V týmu nebude dále pokračovat slovinský špílmachr Robert Košir, který se rozhodl pro návrat domů do Slovinska. V týmu dál nebude pokračovat ani dlouholetý člen defenzivy Michal Kareš.  

Příleská pokračuje ve Vítkovicích

6. 5. | Gólmanská opora rytířek z Vítkovic Nikola Příleská podepsala novou smlouvu. V kádru úřadujících šampionek zůstane minimálně v nadcházejícím ročníku. Klub poté může uplatnit ještě jednoletou opci. Klub o tom informoval na svém webu.

Čermák míří za hranice, ulovil ho švédský Jönkopings IK

6. 5. | Český florbal bude mít dalšího zástupce v zahraničním klubu. Do švédského Jönköpings IK přestupuje Martin Čermák, který strávil předešlé tři sezony ve střešovickém Tatranu. Po úspěchu v domácím poháru, Champions Cupu i BigBoard Superfinále tak vyhlíží novou výzvu na severu.

Bína mění po více než dekádě Boleslav za Lípu

6. 5. | Po 11 letech v dresu Mladé Boleslavi míří za změnou Jakub Bína. Autor 175 gólů v nejvyšší soutěži a trojnásobný superligový mistr přestupuje do České Lípy, kde chce dát své kariéře nový impulz.

Karel Petrák prodlužuje s Bohemkou

3. 5. | Až do roku 2026 bude pokračovat v dresu klokanů Karel Petrák. Florbalisté Bohemians se tak mohou i nadále spoléhat na ofenzivního tahouna, který v sezoně 2023/24 zaznamenal krásných 45 superligových bodů včetně play-off. Prodloužení spolupráce odprezentovali Pražané na sociálních sítích.

Kariéru ukončuje tatranský Martin Mühlfait

3. 5. | Po Davidu Šimkovi se s herní kariérou loučí také další člen Tatranu Střešovice. Vítězstvím v BigBoard Superfinále 2024 završil své hráčské působení Martin Mühlfait, jak oznámily Střešovice prostřednictvím svých komunikačních kanálů.

S Bleky prodloužili Matěj Boček i Vilém Doležal

3. 5. | Další dvě jména se přidávají k těm, která podepsala nové smlouvy s Black Angels. Až do roku 2027 prodloužil s pražským klubem Matěj Boček, do roku 2026 pak stvrdil své angažmá Vilém Doležal. Oba podpisy oznámili Bleci na svých sociálních sítích.

Tatran se rozloučil s bývalým reprezentantem

1. 5. | Po zisku unikátního treblu hlásí mistr ze Střešovic první změnu v sestavě, svou kariéru po snové sezoně končí David Šimek. Dres střešovického kádru oblékal po tři sezony.

Finský rok v Česku! Posily ze země tisíců jezer hlásí také Vítkovice

1. 5. | V posledních týdnech se rozjel import finských jmen do české nejvyšší soutěže. Dvě nové akvizice ze severské země oznámili také Vítkovice. Mužský tým posílí Valtteri Molkka, do ženského kádru přijde Jenna Kangas.

Rekordman Curney bude dál oblékat dres Sparty

30. 4. | Důležitý podpis přistál na stole pražské Sparty. V rudém kádru bude i nadále působit rekordman v bodování Livesport Superligy a nejproduktivnější hráč základní části Jiří Curney. Klub informoval o prodloužení spolupráce s jednou z českých florbalových legend na svých sítích.

Další podpis pro Bleky, pokračuje i Obuškevič

30. 4. | Prodloužení smlouvy s další ze svých opor oznámili Black Angels. Pražský klub bude spoléhat až do roku 2027 na výkony Martina Obuškeviče. Informoval o tom na svém instagramovém účtu.

Gašparík pokračuje v Bolce

29. 4. | Vedení Mladé Boleslavi podepsalo nový kontrakt se slovenským reprezentantem Ronaldem Gašparíkem, ten bude ve městě automobilů působit až do roku 2027. Klub o tom informoval na svých sítích.

Straka zůstane v Black Angels

29. 4. | Po již dříve oznámených jménech přibyl mezi hráči, kteří budou pokračovat v kádru Black Angels, také Tomáš Straka. Klub o prodloužení spolupráce se svým odchovancem o další tři roky informoval na svých sítích.

Komárek přidá další sezonu v Chodově

27. 4. | Tým z Jižního Města, který v právě skončené sezoně dokráčel do semifinále, bude i nadále spoléhat na služby jednoho ze svých elitních útočníků. O další rok prodloužil smlouvu Mikuláš Komárek. Klub o tom informoval na svých sítích.

Kapitánka v posledním zápase. Mieszek ukončila kariéru

27. 4. | Po jedné sezoně v ČEZ Extralize končí kariéru Zuzana Mieszek, jedna z opora nováčka z Třince, kterému pomohla k celkem poklidné záchraně. Klub o tom informoval v rozlučkovém rozhovoru na svém webu.

Šponiarová opouští Vítkovice! Končím na vrcholu, těší ji po náročné sezoně

26. 4. | Ostravské Vítkovice přicházejí po sezoně 2023/24 o obrovské jméno, kterým je Michaela Šponiarová. Slovenská florbalistka dosáhla s rytířkami na šest mistrovských titulů, nyní se ale vrací zpátky na své rodné Slovensko a čeká ji florbalová pauza.

Další velký odchod. Reprezentantka Plášková končí kariéru

26. 4. | Po včerejším velkém loučení s mužskou ikonou Tomem Ondruškem se dnes Chodov loučí také s jednou ze svých nejvýraznějších postav v ženském týmu. Profesionálnímu florbalu dala sbohem Magdaléna Plášková, která ještě v prosinci bojovala v barvách české reprezentace na mistrovství světa v Singapuru.

Tokoš prodloužil smlouvu s Boleslaví

26. 4. | Martin Tokoš bude i nadále oblékat dres Mladé Boleslavi. Stříbrný medailista z posledního šampionátu prodloužil kontrakt u svého současného zaměstnavatele do roku 2026. Klub o tom informoval na svých sítích.

Sirotek si vysloužil novou smlouvu v superlize

26. 4. | Po úspěšném první roce v nejvyšší soutěži si rodák z jihu Čech Matyáš Sirotek vysloužil novou smlouvu. V kádru Black Angels prodloužil spolupráci do roku 2027. Klub o tom informoval na svých sítích.

Ferdan i nadále zůstává v Liberci

26. 4. | Trochu netradičním způsobem zareagoval Liberec na konec legend Ondruška a Natova. Na svém instagramu potvrdil, že Prokop Ferdan bude i nadále pokračovat v A-týmu.

Ostrava má nového trenéra, tým převezme Erbs

25. 4. | Vedení FBC Ostrava oznámilo změnu na postu hlavního kouče superligového kádru. Tým převezme Matěj Erbs. Odchovanec klubu, který v uplynulé sezoně vypadl v osmifinále play-off, naposledy působil v havířovském Slovanu. Klub o tom informoval na svých sítích.

Den, kdy odchází legendy. Ondrušek končí superligovou kariéru

25. 4. | Livesport Superliga přišla po této sezoně o dvě významná jména. Kromě Natova se s kariérou loučí také Tom Ondrušek. Teprve druhý hráč v historii nejvyšší soutěže, který dokázal překročit metu 800 bodů.

Mladoboleslavský kapitán Natov se loučí. Kariéru mu ukončilo zranění

25. 4. | 681, přesně tolik bodů nasbíral mladoboleslavský kapitán Jan Natov během svého působení v Livesport Superlize. Jeho úspěšnou kariéru, během níž zvedl celkem pětkrát nad hlavu trofej pro mistra ligy, ukončilo vážné zranění.

Kopecký dostal laso ze severu, Čermák zamíří do Švýcarska

22. 4. | Hned dva superligoví florbalisté se přesouvají za hranice. Švédský Helsingborg ohlásil import v podobě libereckého lídra Jakuba Kopeckého, pražskou Spartu pak opouští juniorský mistr světa Matěj Čermák, který bude působit pro změnu ve Švýcarsku.

Juniorský mistr světa zůstává v Black Angels

21. 4. | U Bleků se roztrhl pytel s podpisy. Nový generální manažer skládá kádr na novou sezonu a jeho součástí zůstane i střelec a juniorský mistr světa Matouš Burian. Klub oznámil prodloužení smlouvy o další tři roky na svých sítích.

Střelec Hromada pokračuje u Bleků

19. 4. | Dlouholetá opora Black Angels zůstává i nadále součástí pražského celku. Tým, který se i díky jeho přispění zachránil v 1. kole play-down, prodloužil s Jakubem Hromadou smlouvu o další tři sezony. Informoval o tom na svých sítích.

Olomoucká ikona říká sbohem. Kapitánka Reimerová ukončila kariéru

18. 4. | Extraligová Olomouc zažila v této sezoně spoustu historických úspěchů, po kterých ale nastalo smutné loučení. Svou kariéru totiž po šestém čtvrtfinále s Tatranem ukončila kapitánka Hanaček Tereza Reimerová.

Náhrada za Součka? Vítkovice ukořistily Kohúta

18. 4. | Slovenský reprezentační brankář Adam Kohút mění své působiště. Z kádru otrokovických Panthers se po třech sezonách přesouvá v rámci českých soutěží na jinou adresu. Ve Vítkovicích by měl po skončení kariéry Lukáše Součka (info níže) utvořit dvojici s Denisem Jasiokem. Klub o jeho příchodu informoval na svých sítích.

První podpis pro Bleky, v kádru zůstává Neklan

18. 4. | Black Angels oznámili první podpis. V klubu zůstane minimálně do roku 2027 Filip Neklan. Klub o prodloužení spolupráce informoval na svých sítích.

Zagórská mění ČPP Arénu za Dubinu

17. 4. | Obhájkyně titulu získaly svou první posilu. Do kádru Vítkovic se přesouvá polská útočnice Malwina Zagórská, která doposud působila v konkurenčním kádru FBC Ostrava.

Bolka lovila v zahraničí, kádr doplní finský střelec

16. 4. | Jen dva dny po BigBoard Superfinále, které skončilo pro Mladou Boleslav ziskem stříbrných medailí, ohlásil celek z města automobilů novou posilu. Tou se stal Fin Joakim Lund, který má na svém kontě zkušenosti i z národního týmu.

Gattnar míří do Švýcarska

15. 4. | Nejproduktivnější rytíř této sezony Martin Gattnar opouští Livesport Superligu a přesouvá se do Švýcarska, kde oblékne dres týmu Alligator Malans. V novém působišti stráví minimálně jednu sezonu, následně můžeš švýcarský klub uplatnit opci.

Legenda se loučí. Vítkovický gólman Souček ukončil kariéru

11. 4. | Bývalý reprezentační gólman Lukáš Souček ukončil svou kariéru. Jeho posledním duelem, do nějž nastoupil, byla sedmizápasová bitva na půdě Vítkovic. Klub jeho konec oznámil na svých sociálních sítích.

Jiráková zůstává ve Švédsku, klub s ní prodloužil spolupráci

6. 4. | Elitní česká obránkyně a opora zadních řad národního týmu Nela Jiráková bude i nadále pokračovat v Endre. Klub, v němž odehrála již druhou sezonu, oznámil prodloužení spolupráce s bronzovou medailistkou ze Singapuru na svých sociálních sítích. "Jsem moc ráda, že podepisuji novou smlouvu s Endre, klubem, který mi dává nejlepší podmínky k florbalovému rozvoji a samozřejmě s nejlepšími fanoušky na světě. Je úžasné, jak nás lidé milují a fandí nám a už teď se těším, co jim ukážeme příští sezonu," komentovala Jiráková prodloužení spolupráce.

Staňková bude hrát s Kubečkovou v Kalmarsundu

28. 3. | Kádr vítkovických rytířek opustí po sezoně další významné jméno. Atmosféru nejlepší soutěže světa okusí reprezentační obránkyně Šárka Staňková, která se přesune do Kalmarsundu.

Švýcarský střelec končí v SKV

28. 3. | Královské Vinohrady se rozloučily s jednou ze svých opor. Po roční zkušenosti se vrací do Švýcarska Daniel Keller, který si nejen získal oblibu u fanoušků, ale také byl výraznou ofenzivní podporou, neboť v základní části nasázel devatenáct branek a byl druhým nejlepším střelcem týmu. Klub jeho konec oznámil na sociálních sítích.

Smutný bude hrát ve Švédsku! Beneš pokračuje v Tatranu

27. 3. | Ještě před koncem aktuálního ročníku přišly dvě zajímavé zprávy týkající se hráčských pohybů. Prostředí pod Ještědem opouští Filip Smutný, který zamíří do SSL. Tam naopak neodchází Marek Beneš. Opora národního týmu zůstane i v dalších třech letech součástí Tatranu.

České trio pokračuje v Zugu

Trojice reprezentantek a zároveň bronzových medailistek z mistrovství světa v Singapuru bude i v nadcházejícím ročníku pokračovat v kádru Zugu. Švýcarský celek oznámil prodloužení spolupráce s Denisou Ratajovou, Martinou Řepkovou a Ivanou Šupákovou na svých sociálních sítích.

Nové tváře pro FBC Ostrava, do týmu míří dva Finové

22. 2. | Florbalisté FBC Ostrava ohlásili ještě před koncem základní části nová jména, která doplní kádr v nadcházejícím ročníku. Sestavu doplní Finové Elmeri Haveri a Joonas Viitanen. Po Panu Kotilainenovi, jenž v Ostravě působil krátce před covidovou pauzou v roce 2020, a epizodním příběhu Lasse Riitesua je to tedy čtvrtý Fin, který podepsal smlouvu v FBC.

Kubečková se stěhuje na sever, bude hrát ve Švédsku

15. 2. | Reprezentantka Michaela Kubečková rozšíří řadu českých florbalistek v nejlepší lize světa. Jejím novým domovem se od příštího ročníku stane Kalmarsund, kde se potká i s dvěma bývalými spoluhráčkami z Vítkovic.


Nahrávám

Vyhledávání

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se