• 59 58:04
    4
    Erik PAPEŽ

FbC Plzeň - BUTCHIS 3:9
branky: 20. Matěj Vošta, 39. Tomáš Holeček, 42. Tomáš Němeček - 17. Adam Drastich, 19. Šimon Pavlíček, 33. Jakub Pecha, 40. Jan Waldhauser, 46. Erik Papež, 50. Adam Drastich, 53. Jakub Pecha, 56. Petr Novotný, 58. Jakub Černý; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 5 + Václav Zábran 4:0 + Erik Papež 4; využití: 0:1; diváků: 142; zásahy brankářů: Martin Bezděk 20 - Jan Hlinák 19; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:5
60:00 Pozápasové rozhovory
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
59:10 Vondruška střílel ze středu, Bezděk ale vykryl bez problémů.
58:04 Vyloučen hráč #74 Erik Papež družstva BUTCHIS na 2+2 minuty za hrubost
58:04 Vyloučen hráč #39 Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2+2 minuty za hrubost
57:10 Timeout FbC Plzeň
57:10 GÓL BUTCHIS! 3:9
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #21 Matyáš Kalina (3:9)
56:42 Šebek prověřil Hlináka, ten byl ale pozorný.
55:10 GÓL BUTCHIS! 3:8
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #44 Petr Novotný, asistoval #21 Matyáš Kalina (3:8)
55:10 Kalina nahodil míček přes celé hřiště na Novotného, který ho krásně trefil a dostal za Bezděka.
54:16 Kuneš sice dostal přihrávku před branku, nestihl se ale zoorientovat, a tak se k zakončení nedostal.
52:49 GÓL BUTCHIS! 3:7
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #77 Jakub Pecha, asistoval #99 Jakub Černý (3:7)
52:49 Hosté využívají přesilovku a vedou o čtyři branky.
52:21 Střelu Černého se pokusil dorazit Pecha, zahrál ale vysokou holí.
51:08 Vyloučen hráč #39 Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
49:48 Matěj Vošta si během zápasu přihodil zranění, a bude muset bý převezen sanitkou do nemocnice. Přejeme hodně štěstí a doufáme, že Matěje uvidíme znovu na hřišti co nejdříve.
49:42 GÓL BUTCHIS! 3:6
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #4 Adam Drastich, asistoval #99 Jakub Černý (3:6)
49:42 Drastich přidává po nahrávce Černého šestý gól hostů a ti tak vedou o tři branky.
47:45 Domácí ubrábili další oslabení, a to bez větších potíží.
47:11 Domácí získali míček a následně měli k dispozici rozehrávku z velmi dobré střelecké pozice, Zábran ale trefil jen blok.
45:45 Vyloučen hráč #3 Václav Khek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:45 Hosté si zahrají další přesilovku.
45:10 GÓL BUTCHIS! 3:5
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #74 Erik Papež, asistoval #77 Jakub Pecha (3:5)
45:10 Po souboji za brankou se míček odrazil na střed, kde byl připravený Papež, který se v jasné gólové příležitosti nemýlil.
44:02 Horažďovský ztratil míček, skvěle ho ale zastoupil Buchta, díky kterému mohou domácí pokračovat v držení balonku.
41:47 GÓL FbC Plzeň! 3:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #70 Tomáš Němeček, asistoval #11 David Kozelka (3:4)
41:47 Němeček procedil míček za záda brankáře hostů dostává tak opět svůj tým na dostřel.
41:14 Horažďovský ve vlastním oslabení získal míček a dostal se až ke střele, ta ale skončila jen na boční síťce.
40:06 Úvodní buly třetí třetiny opět vyrovnané, tentokrát ale úspěšnější hosté, kterým pokračuje přesilovka.
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
39:38 Vyloučen hráč #11 David Kozelka družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:38 Kozelka již podruhé v zápase vyloučen, a hosté si tak zahrají další přesilovku.
39:12 GÓL BUTCHIS! 2:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #64 Jan Waldhauser, asistoval #77 Jakub Pecha (2:4)
39:12 Waldhauser našel skulinku mezi nohama Bezděka a vrací tak hostujícímu týmu dvoubrankové vedení.
38:00 GÓL FbC Plzeň! 2:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #19 Tomáš Holeček, asistoval #29 Vlastimil Buchta (2:3)
38:00 Po krásné kombinaci a souhře Horažďovský-Buchta-Holeček skóruje třetí zmíněný, a snižuje náskok hostů na jediný gól.
37:24 Butchis měli k dispozici standartní situaci z výborné pozice, střela po dvou nahrávka ale trefila jen připravený blok.
36:25 Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil #81 Vít Malý.
36:25 Po hrou vyskou holí jednoho z hostů bylo nařízené trestné střílení. V tom se Malý pokusil o kličku do backhandu, na Hlináka ale nevyzrál.
33:45 Vyčíchlo se po výborném zisku Vošty snažil najít Němečka, tato nahrávka ale byla zablokována.
32:58 GÓL BUTCHIS! 1:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #77 Jakub Pecha, asistoval #74 Erik Papež (1:3)
32:58 Třetí branku hostů přidává Pecha.
31:19 Pavlíčkovu střelu vyrazil do rohu hřiště pravou rukou Bezděk.
29:49 Domácí ubránili i druhé oslabení, ve kterém si dokonce několikrát zahráli na balonku.
27:49 Vyloučen hráč #62 Matěj Vošta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:49 Hosté si po faulu u mantinelu mezi střídačkami zahrají druhou přesilovku.
26:11 Nový se ocitl sám u pravého mantinelu, na jeho střelu ale Hlinák viděl a neměl s ní žádné problémy.
24:52 Černý byl v dobré pozici, Bezděk se ale pohotově přesunul a jeho střelu zneškodnil.
24:04 Němečkova střela bez přípravy letěla těsně nad branku.
22:57 Nový střílel ze středu, jeho pokus byl ale zablokován.
20:00 Střely v 1. části: 7:8
19:56 GÓL FbC Plzeň! 1:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #16 Vítek Vyčíchlo (1:2)
18:09 GÓL BUTCHIS! 0:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #16 Šimon Pavlíček, asistoval #88 Jan Wald (0:2)
18:09 Po ztrátě domácích v rozehrávce se střelou o tyčku prosazuje Pavlíček.
16:19 GÓL BUTCHIS! 0:1
16:19 Po rozehrávce z rohu otevírá skóre zápasu Drastich přesnou střelou pod horní tyčku.
15:18 Po dobrém zisku Vošty střílel Vyčíchlo, těsně ale minul branku.
12:54 Černý dostal nahrávku do rohu, poté se dostal za bránu, odkud hledal Vondrušku, ten ale trefil jen připraveného Bezděka.
11:17 Winter před skoro odkrytou brankou zblokoval Papežovu střelu.
10:02 Buchta faulován na středu, oba týmy využívají přerušení ke střídání.
07:36 Černý prověřil Bezděka od pravého mantinelu, ten rukou vyrazil před sebe a poté Zábran vyhodil míček až na druhou stranu hřiště.
06:45 Po Kozelkově faulu v rohu budou mít výhodu přesilové hry jako první v zápase hosté.
04:40 Po nepřehledné situaci na středu hřiště se málem do šance dostal Papež, k odraženému míčku mu chyběl kousek.
03:08 Omlouváme se, že v tuto chvíli nefunguje video přenos, pracujeme na opravě technické závady.
02:08 Malý se od levého mantinelu snažil najít Kuneše, ten ale pod tlakem promáchl.
01:25 Fryš v tvrdém souboji fauloval Němečka, a domácí tak budou nadále pokračovat v držení míčku.
00:01 Úvodní buly velmi vyrovnané, nakonec úspěšnější pro domácí.
00:00 Dobrý den, vítejte na utkání 15. kola 1. ligy mužů, ve kterém uvidíme reprízu finále minulého ročníku Národní ligy, a to mezi týmy FbC Plzeň a Butchis. Utkání začne přibližně za 15 minut.