|
||||
IČO: | 61387991 | |||
Mobil: | +420 737 203 860 | |||
E-mail: | info@ceskyflorbal.cz | |||
URL: | www.ceskyflorbal.cz |
Školení trenérů licence D - Plzeň
ŠKOLENÍ TRENÉRŮ - NOVÁČCI | ČESKÝ FLORBAL KARLOVARSKÝ A PLZEŇSKÝ KRAJ
Zpět do kalendáře
Informace
Termín
červen
17
08:30
9:00 hod.
červen
17
17:30
Místo konání
Plzeň
Chválenická 360/17, Plzeň
Popis
Jednodenní školení pro trenérské nováčky: Lektoři účastníky seznámí s následujícími tématy: Všeobecná sportovní příprava dětí, Tvorba TJ u přípravek a elévů, Základy florbalové techniky, Poslání a fungování Českého florbalu, Příprava TJ, tvorba cvičení a modelový trénink. Rozsah: 10 vyučovacích hodin
Podrobnosti k účasti
Přednášející: | |
Datum vypsání akce: | 14. 02. 2023 00:00 |
Registrační lhůta: | 16. 06. 2023 00:00 |
Kapacita: | 20 |
Volné místo: | 1 |
Kredity: | |
Poplatek: | 2000 Kč |
Organizátor: | Vojtěch Paul |
E-mail: | paul@ceskyflorbal.cz |
Telefon: | +420607132889 |
Kredity: | |
Poplatek: | 2000 Kč |
Organizátor: | Vojtěch Paul |
E-mail: | paul@ceskyflorbal.cz |
Telefon: | +420607132889 |
Seznam účastníků
Jméno | Narozen/a | Klub | Stav | Účast | Splněno |
---|---|---|---|---|---|
Otava Michal | 1985 | SVKI Plzeň | Schváleno | Nevyjádřeno | Ano |
Otavová Lucie | 1987 | SVKI Plzeň | Schváleno | Nevyjádřeno | Ano |
Straková Lucie | 2001 | FbC Plzeň | Schváleno | Nevyjádřeno | Ano |
Kříž Stanislav | 1976 | Florbal Aš | Schváleno | Nevyjádřeno | Ano |
Lendelová Milena | 2005 | FBŠ SLAVIA Plzeň | Schváleno | Nevyjádřeno | Ano |
Benešová Kristýna | 2005 | FBŠ SLAVIA Plzeň | Schváleno | Nevyjádřeno | Ano |
Davidová Žaneta | 2006 | FBŠ Gorily Plzeň | Schváleno | Nevyjádřeno | Ano |
Špachmann Matěj | 2006 | FBŠ Gorily Plzeň | Schváleno | Nevyjádřeno | Ano |
Kočka Josef | 1980 | FbC Red Dragons Hořovice | Schváleno | Nevyjádřeno | Ano |
Holečková Kateřina | 2006 | FBŠ SLAVIA Plzeň | Schváleno | Nevyjádřeno | Ano |
Šindelářová Natálie | 2006 | FBŠ SLAVIA Plzeň | Schváleno | Nevyjádřeno | Ano |
Tykal Matyas | 2005 | FBŠ SLAVIA Plzeň | Schváleno | Nevyjádřeno | Ano |
Kovanda Adam | 2003 | Florbal Tachov | Schváleno | Nevyjádřeno | Ano |
Guziová Denisa | 2001 | T.J. Sokol Sušice | Schváleno | Nevyjádřeno | Ano |
Mrzena Josef | 1997 | T.J. Sokol Sušice | Schváleno | Nevyjádřeno | Ano |
Slávik Zdeněk | 1977 | Florbal Tachov | Schváleno | Nevyjádřeno | Ano |
Štrunc Dominik | 2007 | FBŠ SLAVIA Plzeň | Schváleno | Nevyjádřeno | Ano |
Ircing Kryštof | 2007 | FBŠ SLAVIA Plzeň | Schváleno | Nevyjádřeno | Ano |
Sihelský Ondřej | 2004 | Tatran Střešovice | Schváleno | Nevyjádřeno | Ano |