|
||||
IČO: | 61387991 | |||
Mobil: | +420 737 203 860 | |||
E-mail: | info@ceskyflorbal.cz | |||
URL: | www.ceskyflorbal.cz |
Zápasy
PH a SČ liga mužů - skupina A - 25. kolo
Sport Eden Beroun
Sport Eden Beroun
Sport Eden Beroun
Sport Eden Beroun
PH a SČ liga mužů - skupina A - 26. kolo
SH Stochov
SH Stochov
PH a SČ liga mužů - skupina B - 25. kolo
SH Hořovice
PH a SČ liga mužů - skupina B - 26. kolo
SH ZŠ Kunratice
SH ZŠ Kunratice
SH ZŠ Kunratice
PH a SČ přebor mužů - skupina A - 11. kolo
SH TJ Kobylisy
SH TJ Kobylisy
SH TJ Kobylisy
SH TJ Kobylisy
SH TJ Kobylisy
PH a SČ přebor mužů - skupina B - 11. kolo
SH Slaný - Háje
SH Slaný - Háje
PH a SČ přebor mužů - skupina D - 11. kolo
ZŠ Jiráskova Benešov
ZŠ Jiráskova Benešov
ZŠ Jiráskova Benešov
ZŠ Jiráskova Benešov
ZŠ Jiráskova Benešov
ZŠ Jiráskova Benešov
ZŠ Jiráskova Benešov
ZŠ Jiráskova Benešov
PH a SČ soutěž mužů - skupina C - 10. kolo
SH ZŠ Rudná
SH ZŠ Rudná
PH a SČ soutěž mužů - skupina F - 12. kolo
SH Neveklov
2. liga dorostenců - skupina 3 - 1. utkání semifinále - play-off
SH ZŠ Campanus
SH ZŠ Campanus
SH ZŠ Campanus
SH ZŠ Campanus
2. liga dorostenců - skupina 3 - 1. utkání finále - play-off
Liga starších žáků - skupina 3 - 12. kolo - 1. koš
STODOLA Aréna Střešovice
STODOLA Aréna Střešovice
STODOLA Aréna Střešovice
STODOLA Aréna Střešovice
STODOLA Aréna Střešovice
STODOLA Aréna Střešovice
Liga starších žáků - skupina 3 - 12. kolo - 2. koš
ZŠ Jiráskova Benešov
ZŠ Jiráskova Benešov
ZŠ Jiráskova Benešov
ZŠ Jiráskova Benešov
ZŠ Jiráskova Benešov
Liga starších žáků - skupina 3 - 12. kolo - 3. koš
Exe Sport Arena
Exe Sport Arena
Exe Sport Arena
Exe Sport Arena
Exe Sport Arena
Liga starších žáků - skupina 3 - 12. kolo - 4. koš
SH Kralupy nad Vltavou
SH Kralupy nad Vltavou
SH Kralupy nad Vltavou
SH Kralupy nad Vltavou
SH Kralupy nad Vltavou
SH Kralupy nad Vltavou
Liga starších žáků - skupina 3 - 12. kolo - 5. koš
Jedenáctka VS
Jedenáctka VS
Liga starších žáků - skupina 3 - 12. kolo - 6. koš
TJ Radlice
TJ Radlice
TJ Radlice
TJ Radlice
TJ Radlice
Liga starších žáků - skupina 3 - 12. kolo - 7. koš
Přebor starších žáků - skupina 3 - A - 12. kolo - 1. koš
SH Dobříš
Přebor starších žáků - skupina 3 - A - 12. kolo - 2. koš
SH Hořovice
SH Hořovice
SH Hořovice
Přebor starších žáků - skupina 3 - A - 12. kolo - 3. koš
SH BIOS Slaný
SH BIOS Slaný
SH BIOS Slaný
SH BIOS Slaný
SH BIOS Slaný
SH BIOS Slaný
Přebor starších žáků - skupina 3 - B - 12. kolo - 1. koš
SH Králův Dvůr
SH Králův Dvůr
SH Králův Dvůr
SH Králův Dvůr
SH Králův Dvůr
SH Králův Dvůr
SH Králův Dvůr
SH Králův Dvůr
SH Králův Dvůr
Přebor starších žáků - skupina 3 - B - 12. kolo - 2. koš
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Přebor starších žáků - skupina 3 - B - 12. kolo - 3. koš
Nová MSH Mladá Boleslav
Nová MSH Mladá Boleslav
Nová MSH Mladá Boleslav
Nová MSH Mladá Boleslav
Nová MSH Mladá Boleslav
Nová MSH Mladá Boleslav
Nová MSH Mladá Boleslav
Nová MSH Mladá Boleslav
Nová MSH Mladá Boleslav
Nová MSH Mladá Boleslav
Přebor starších žáků - skupina 3 - B - 12. kolo - 4. koš
MSH Říčany
MSH Říčany
MSH Říčany
Liga elévů 3+1 - skupina 3 - A - 10. kolo - 1. koš
STODOLA Aréna Střešovice
STODOLA Aréna Střešovice
STODOLA Aréna Střešovice
STODOLA Aréna Střešovice
STODOLA Aréna Střešovice
STODOLA Aréna Střešovice
STODOLA Aréna Střešovice
STODOLA Aréna Střešovice
STODOLA Aréna Střešovice
STODOLA Aréna Střešovice
Liga elévů 3+1 - skupina 3 - A - 10. kolo - 2. koš
SH Králův Dvůr
SH Králův Dvůr
SH Králův Dvůr
SH Králův Dvůr
SH Králův Dvůr
SH Králův Dvůr
SH Králův Dvůr
SH Králův Dvůr
SH Králův Dvůr
SH Králův Dvůr
Liga elévů 3+1 - skupina 3 - A - 10. kolo - 3. koš
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Liga elévů 3+1 - skupina 3 - A - 10. kolo - 4. koš
BB ARENA Letňany - hřiště 1
BB ARENA Letňany - hřiště 1
BB ARENA Letňany - hřiště 1
BB ARENA Letňany - hřiště 1
BB ARENA Letňany - hřiště 1
BB ARENA Letňany - hřiště 1
BB ARENA Letňany - hřiště 1
BB ARENA Letňany - hřiště 1
BB ARENA Letňany - hřiště 1
BB ARENA Letňany - hřiště 1
Liga elévů 3+1 - skupina 3 - A - 10. kolo - 5. koš
BB ARENA Letňany - hřiště 3
BB ARENA Letňany - hřiště 3
BB ARENA Letňany - hřiště 3
BB ARENA Letňany - hřiště 3
BB ARENA Letňany - hřiště 3
BB ARENA Letňany - hřiště 3
BB ARENA Letňany - hřiště 3
BB ARENA Letňany - hřiště 3
BB ARENA Letňany - hřiště 3
Liga elévů 3+1 - skupina 3 - A - 10. kolo - 6. koš
SH ZŠ Bítovská
SH ZŠ Bítovská
SH ZŠ Bítovská
SH ZŠ Bítovská
SH ZŠ Bítovská
SH ZŠ Bítovská
SH ZŠ Bítovská
Liga elévů 3+1 - skupina 3 - A - 10. kolo - 7. koš
Sport Eden Beroun
Sport Eden Beroun
Sport Eden Beroun
Sport Eden Beroun
Sport Eden Beroun
Liga elévů 3+1 - skupina 3 - A - 10. kolo - 8. koš
STODOLA Aréna Střešovice
STODOLA Aréna Střešovice
STODOLA Aréna Střešovice
STODOLA Aréna Střešovice
STODOLA Aréna Střešovice
STODOLA Aréna Střešovice
STODOLA Aréna Střešovice
STODOLA Aréna Střešovice
STODOLA Aréna Střešovice
Liga elévů 3+1 - skupina 3 - A - 10. kolo - 9. koš
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Arena Barrandov
Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 10. kolo - 1. koš
SH ZŠ Kunratice
SH ZŠ Kunratice
SH ZŠ Kunratice
SH ZŠ Kunratice
SH ZŠ Kunratice
SH ZŠ Kunratice
SH ZŠ Kunratice
SH ZŠ Kunratice
SH ZŠ Kunratice
Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 10. kolo - 2. koš
ZŠ Stará Boleslav
ZŠ Stará Boleslav
ZŠ Stará Boleslav
ZŠ Stará Boleslav
ZŠ Stará Boleslav
ZŠ Stará Boleslav
ZŠ Stará Boleslav
ZŠ Stará Boleslav
ZŠ Stará Boleslav
ZŠ Stará Boleslav
Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 10. kolo - 3. koš
SH BIOS Čelákovice
SH BIOS Čelákovice
SH BIOS Čelákovice
SH BIOS Čelákovice
SH BIOS Čelákovice
SH BIOS Čelákovice
SH BIOS Čelákovice
SH BIOS Čelákovice
SH BIOS Čelákovice
Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 10. kolo - 4. koš
SH ZŠ Zdiměřice
SH ZŠ Zdiměřice
SH ZŠ Zdiměřice
SH ZŠ Zdiměřice
SH ZŠ Zdiměřice
SH ZŠ Zdiměřice
SH ZŠ Zdiměřice
Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 10. kolo - 5. koš
SH U Učiliště Čelákovice
SH U Učiliště Čelákovice
SH U Učiliště Čelákovice
SH U Učiliště Čelákovice
Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 10. kolo - 6. koš
SH Kutná Hora Klimeška II
SH Kutná Hora Klimeška II
SH Kutná Hora Klimeška II
SH Kutná Hora Klimeška II
SH Kutná Hora Klimeška II
SH Kutná Hora Klimeška II
SH Kutná Hora Klimeška II
SH Kutná Hora Klimeška II
SH Kutná Hora Klimeška II
SH Kutná Hora Klimeška II
Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 10. kolo - 7. koš
SH ZŠ Kunratice
SH ZŠ Kunratice
SH ZŠ Kunratice
SH ZŠ Kunratice
SH ZŠ Kunratice
SH ZŠ Kunratice
SH ZŠ Kunratice
SH ZŠ Kunratice
SH ZŠ Kunratice
SH ZŠ Kunratice
Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 10. kolo - 8. koš
SH Kutná Hora Klimeška II
SH Kutná Hora Klimeška II
SH Kutná Hora Klimeška II
SH Kutná Hora Klimeška II
SH Kutná Hora Klimeška II
SH Kutná Hora Klimeška II
SH Kutná Hora Klimeška II
SH Kutná Hora Klimeška II
SH Kutná Hora Klimeška II
SH Kutná Hora Klimeška II
Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 10. kolo - 9. koš
SH ZŠ Jilemnického
SH ZŠ Jilemnického
SH ZŠ Jilemnického
SH ZŠ Jilemnického
SH ZŠ Jilemnického
SH ZŠ Jilemnického
SH ZŠ Jilemnického
SH ZŠ Jilemnického
SH ZŠ Jilemnického
SH ZŠ Jilemnického
Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 10. kolo - 10. koš
Sokol Petrovice I
Sokol Petrovice I
Sokol Petrovice I
Sokol Petrovice I
Sokol Petrovice I
Sokol Petrovice I
Sokol Petrovice I
Sokol Petrovice I
Sokol Petrovice I
Sokol Petrovice I