(Kolstrunk)

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

Florbal Ústí - Bulldogs Brno 5:6
branky: 35. Jakub Kolstrunk, 43. Radek Kužel, 55. Vojtěch Semerád, 60. Jakub Kolstrunk, 60. Vojtěch Semerád - 3. Petr Koláčný, 25. Radim Švábík, 28. Petr Koláčný, 33. Michal Valachovič, 46. Petr Koláčný, 50. Richard Kalousek; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 350; zásahy brankářů: Dominik Hrabě 9 - Matěj Faltus 16; po třetinách: 0:1, 1:3, 4:2
60:00 Střely ve 3. části: 10:5
59:47 GÓL Florbal Ústí! 5:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #19 Vojtěch Semerád, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (5:6)
59:32 GÓL Florbal Ústí! 4:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #19 Vojtěch Semerád (4:6)
54:28 GÓL Florbal Ústí! 3:6
50:09 Hornovi to teďka palí, opět vyslal nebezpečnou střelu do brankáře Faltuse.
49:10 GÓL Bulldogs Brno! 2:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #77 Richard Kalousek, asistoval #86 Adam Zukal (2:6)
47:52 Horn vyblokobval střelu mířenou na Hraběho.
47:38 Tauber se strefuje do tyčky Faltuse z půlky hřiště.
47:02 Hostí se pokusili o vysokou nahrávku až k brance Hraběho, tam však již byl připravený Kužel a míček jim vzal.
46:39 Tauber povalil hráče hostí na zem.
45:27 GÓL Bulldogs Brno! 2:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Petr Koláčný, asistoval #29 Filip Sedmera (2:5)
45:17 Horn vystřelil skvělou střelu do brankáře Faltuse.
43:21 Horn se pere o míček u branky Faltuse jako tygr.
42:10 GÓL Florbal Ústí! 2:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #4 Radek Kužel bez asistence (2:4)
41:51 Vyloučen hráč #30 Vojtěch Esterka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
41:05 Kolstrunk vystřelil přímo do Faltuse, ale střela neprošla skrz.
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
39:44 Vyloučen hráč #29 Filip Sedmera družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
38:00 Kolstrunk měl šanci na gól do prázdné branky, avšak těsně míjí!
34:29 GÓL Florbal Ústí! 1:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #30 Vojtěch Esterka (1:4)
33:34 Semerád V. trefuje brankáře Faltuse.
32:52 GÓL Bulldogs Brno! 0:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michal Valachovič, asistoval #61 Martin Svatoň (0:4)
32:17 Kolstrunkovi stačilo maličko a mohl zasadit první bodík do domácího skóre.
30:15 Domácí úspěšně zvládli oslabení a Semerád D. je zpátky na scéně.
29:14 Kladivo málem zasadil hřebík do Hraběho rakve, ale nakonec těsně míjí.
28:12 Vyloučen hráč #27 Dan Semerád družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
27:19 GÓL Bulldogs Brno! 0:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Petr Koláčný z trestného střílení (0:3)
25:55 Tůma využil příležitosti, sebral míček a vystřelil skrz mnoho hráčů přímo do Faltuse.
24:50 GÓL Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Radim Švábík, asistoval #8 Michal Valachovič (0:2)
23:52 Fuchsig J. poslal krásnou nahrávku Vlčkovi před branku Faltuse.
20:00 Střely v 1. části: 5:5
17:48 Hraběho právě zachránila tyč jeho branky.
17:27 Pavelka rychlý jako vítr, přeběhl celé hřiště a střílí!
16:37 Akce domácích před brankou Faltuse, ale bohužel ji nedotáhli až do konce.
15:36 Kadlec v obrovské šanci na vyrovnání skóre!
14:59 Vlček na poslední chvíli doběhl k brance Hraběho a připravil tak hráče hostí o míček a hrál dál.
12:40 Tauber sebral míček na domácí polovině a vyrazil k brance Faltuse a skvěle vystřelil! Bohužel byla jeho střela na poslední chvíli zblokována.
12:03 Pavelka se také utkal s hráčemi hostí o míček a rozhodně je nešetří.
11:01 Kolstrunk výborně překazil akci hostí!
10:25 Tauber vystřelil výbornou střelu do Faltusovo branky!
09:48 Faltus v hostující brance je zatím bezchybný, všechny ústecké rány vyčapal.
07:54 Esterka výborně vybojoval míček za brankou Hraběho a překazil akci hostí.
03:40 První střela do Hraběho bohužel prošla skrz, ale on se určitě nenechá rozhodit.
02:49 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Petr Koláčný, asistoval #69 Petr Vaverčák (0:1)
02:11 Hra se přelévá z jedné strany na druhou, zatím nebyl dotčen ani jeden brankář.
00:01 A zápas je již v plném proudu! Úvodní buli vyhrál Kadlec pro domácí tým.
00:00 Srdečně vítám všechny čtenáře u dnešního zápasu, kdy na domácí půdu Ústí zavítali Bulldogs Brno.