57
  • 57 56:41
    2

Švédsko - Česko 8:12
branky: 3. Kevin Haglund, 6. Jesper Sankell, 17. Sakarias Ulriksson, 20. Sakarias Ulriksson, 30. Kevin Haglund, 46. Hampus Ahrén, 53. Albin Sjögren, 54. Albin Sjögren - 8. Adam Hemerka, 15. Patrik Suchánek, 19. Filip Forman, 21. Marek Beneš, 25. Filip Langer, 37. Filip Forman, 47. Matěj Pěnička, 51. Patrik Suchánek, 52. Marek Beneš, 53. Marek Beneš, 56. Matěj Havlas, 56. Jiří Besta; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Leo Torell-Hagström 19 - Lukáš Bauer 31; po třetinách: 4:3, 1:3, 3:6
60:00 Čechům se nástup do EFT 2023 nakonec povedl na výbornou a zejména díky hattricku Beneše a skvělému výkonu Bauera vítězí 12:8 nad domácím Švédskem.
60:00 Střely ve 3. části: 10:11
59:50 Přestřelka končí a na turnaji domácí celek si připisuje hodně vysokou prohru.
58:59 Švédsko to ještě zkouší v šesti.
58:40 Česká přesilovka končí bez gólu, to ale národnímu týmu za stavu 12:8 vadit nemusí.
58:06 Bauer kryje další švédský pokus.
57:20 Němeček se dráždil s Haglundem, na trestnou lavici ale usedá pouze Švéd a Češi tak můžou zápas v klidu dohrát.
56:41 Vyloučen hráč #20 Kevin Haglund družstva Švédsko na 2 minuty za nesportovní chování
56:20 Bauer poslal do útoku Havlase, ten na hranici faulu nezakončil.
55:42 Domácí gólman už je zralý na ručník.
55:41 GÓL Česko! 8:12
Branku družstva Česko vstřelil #18 Jiří Besta, asistoval #20 Martin Tokoš (8:12)
55:25 Havlas skvěle zachytil rozehrávku Švédska, zpracoval si ji a pohodlně zakončil. Švédský brankář si připisuje druhý gól na bližší tyč a Česko jedenáctý gól.
55:24 GÓL Česko! 8:11
Branku družstva Česko vstřelil #13 Matěj Havlas bez asistence (8:11)
54:10 Teď už se střílí naprosto ze všech pozic a oba gólmani jsou v permanenci.
53:15 Bauer skvěle vykopl těžkou střelu, obránci mu ale vůbec nepomohli a znovu tak inkasuje.
53:12 GÓL Švédsko! 8:10
Branku družstva Švédsko vstřelil #10 Albin Sjögren bez asistence (8:10)
53:00 Švédové to zkoušejí v šesti.
52:25 Tohle byla velká hrubka švédského brankáře a Beneš kompletuje hattrick přízemní střelou.
52:23 GÓL Česko! 7:10
Branku družstva Česko vstřelil #11 Marek Beneš, asistoval #17 Ondřej Němeček (7:10)
52:13 Švédsko přece jen snižuje, a to z naprosto totožné pozice, ve které byl Beneš.
52:12 GÓL Švédsko! 7:9
Branku družstva Švédsko vstřelil #10 Albin Sjögren, asistoval #18 Emil Ruud (7:9)
51:35 Chybu na druhé straně ale trestá Beneš a Česko odskakuje do tříbrankového vedení!
51:34 GÓL Česko! 6:9
Branku družstva Česko vstřelil #11 Marek Beneš bez asistence (6:9)
51:09 Špatnou českou rozehrávku naštěstí Ulriksson nepotrestal.
50:30 Patrik za to zase vzal a přidává svou druhou trefu!
50:29 GÓL Česko! 6:8
Branku družstva Česko vstřelil #2 Patrik Suchánek, asistoval #11 Marek Beneš (6:8)
50:10 Emoce se intenzivně zvedají a v hale to bouří.
49:36 Vyloučen hráč #2 Johan Samuelsson družstva Švédsko na 2 minuty za bránění ve hře
49:30 Suchánek se ještě zapletl se dvěma švédskými hráči v potyčce, nyní už ale následuje česká přesilovka.
49:20 Češi rotují kolem švédského brankoviště a vybojovali si přesilovou hru.
47:36 Ulriksson měl na holi svůj hattrick, ale obrovskou šanci neproměnil a ještě se svalil na českého brankáře. Hra je teď hodně divoká.
46:11 Daří se to ale Matěji Pěničkovi a Česko znovu vede!
46:10 GÓL Česko! 6:7
Branku družstva Česko vstřelil #8 Matěj Pěnička, asistoval #12 Filip Forman (6:7)
45:45 Langer zkusil něco podobného na švédského brankáře, ten ale chytá.
45:01 Ahrén vyslal nenápadnou střelu ze třetiny hřiště, která ale překvapila všechny a hlavně Lukáše Bauera. Míček, který mu propadl mezi nohama, tak srovnává utkání na 5:5.
45:00 GÓL Švédsko! 6:6
Branku družstva Švédsko vstřelil #23 Hampus Ahrén, asistoval #14 Tobias Gustafsson (6:6)
44:10 Další švédský pokus letí pouze do zadního mantinelu.
43:37 První švédský útok ve třetí třetině hatí další zákrok Lukáše Bauera a u míčku jsou znovu čeští obránci.
42:29 Dobrá střela Tokoše končí na švédském bloku.
42:13 Besta se teď prokousal do šance na švédském brankovišti, ale nakonec byl odtlačen dvojicí soupeřů.
40:15 Rozjelo se posledních dvacet minut základní hrací doby a na míčku jsou florbalisté Česka.
40:00 Ve druhé periodě se mince otočily a do sedla se dostal český tým. Kdo tento zápas ovládne se dozvíme v následujících minutách.
40:00 Střely ve 2. části: 15:7
39:20 Ještě jedna nebezpečná standartní situace pro domácí celek.
38:10 Švédové už jsou viditelně frustrovaní z výkonu Lukáše Bauera a zběsile střílejí ze všech pozic.
37:10 Špatné střídání švédského celku končí naneštěstí pro Česko pouze zákrokem domácího brankáře.
36:07 Češi skvěle vystihli křižný pas a Filip Forman naprosto fenomenálně zatloukl míček do horního oblouku brány.
36:06 GÓL Česko! 5:6
Branku družstva Česko vstřelil #12 Filip Forman, asistoval #24 Jakub Buršík (5:6)
35:48 Další skvělý zákrok Lukáše Bauera.
35:07 Němeček vyvezl míček a Beneš dokonce ohrozil švédskou bránu.
34:35 Vyloučen hráč #8 Matěj Pěnička družstva Česko na 2 minuty za blokování florbalky
34:35 Spousta švédských nepřesností vyústila v český protiútok, ve kterém ale fauluje Pěnička.
33:30 Beneš prověřuje švédského brankáře, ten s klidem chytá.
33:00 Klidnější pasáž hry, ve které Češi drželi míček a soupeře tak k ničemu nepustili.
30:20 Bauer si připisuje fenomenální zákrok proti asi třistaprocentní švédské šanci.
29:47 Jakoby Haglund věnoval tuto branku svému zfaulovanému spoluhráči a oplatil tak Česku nepotrestaný zákrok.
29:45 GÓL Švédsko! 5:5
Branku družstva Švédsko vstřelil #20 Kevin Haglund, asistoval #24 Sebastian Palmqvist (5:5)
29:20 Hodně ostrý zákrok na švédského útočníka zůstává nepotrestán a celá hala se hodně zlobí.
28:40 Bauer si po delší době bere míček a vyhazuje.
27:30 Češi jsou delší dobu na balónku a hledají skulinku ve švédské obraně.
26:03 Domácí tým si teď také vybírá opařenost z výkonu svého soupeře a Čechů je rázem všude plno.
24:35 Švédové teď nechali Langera naprosto nehlídaného a on toho využívá přízemní střelou za záda domácího brankáře. Češi poprvé v zápase vedou.
24:33 GÓL Česko! 4:5
Branku družstva Česko vstřelil #29 Filip Langer, asistoval #17 Ondřej Němeček (4:5)
24:00 Hanák zahodil svého soupeře na českou střídačku, hrají Švédové.
23:39 Za Bauerem zvoni již druhá tyč.
22:50 Forman vyvážel míček do situace tří na jednoho, ale přihrávkou zcela minul svého spoluhráče.
22:10 Domácí jakoby ztratili tu rychlost a hbitost ze začátku zápasu a hra je nyní pomalejší.
21:30 Švédové zkusili rychlou kombinaci, míček ale končí pouze v klíně Lukáše Bauera.
20:30 Hezký ťukec mezi střešovickými spoluhráči zaskočil Švédsko.
20:29 GÓL Česko! 4:4
Branku družstva Česko vstřelil #11 Marek Beneš, asistoval #13 Matěj Havlas (4:4)
20:20 Druhou třetinu začínají s míčkem Češi a okamžitě srovnávají na 4:4!
20:00 První třetina duelu mezi Švédskem a Českem byla hodně divoká a národní tým zprvu ne svého soupeře nestačil. Pak se ale hra trochu srovnala a Švédové tak vedou pouze 4:3.
20:00 Střely v 1. části: 14:13
20:00 Tak tomuhle zápasu nechybí ani kuriozity. Filip Langer chtěl odpálit míček do bezpečí a ukončit tak třetinu, místo balónu ale napálil pouze zem, zlomil hůl a míček tak za záda Bauera posílá Ulriksson.
19:59 GÓL Švédsko! 4:3
Branku družstva Švédsko vstřelil #17 Sakarias Ulriksson bez asistence (4:3)
19:40 Ještě jeden švédský pokus, ze kterého je ale pouze český protiútok a zblokovaná střela.
18:51 GÓL Česko! 3:3
Branku družstva Česko vstřelil #12 Filip Forman, asistoval #17 Ondřej Němeček (3:3)
18:35 Švédové útočí také ve vlastním oslabení a teď Čechy obrali o několik desítek vteřin.
17:52 Vyloučen hráč #3 Emil Nilsen družstva Švédsko na 2 minuty za opakované přestupky
17:35 Dobrá střela Delonga, která ale potřebovala pár čísel doprava.
16:58 Před koncem první třetiny se tempo znovu stupňuje. Domácí obstřelují českou bránu.
16:10 No tak tenhle švédský florbalista by se neztratil ani v baseballu. Ulriksson trefuje z voleje naprosto přesně a Švédsko znovu vede.
16:07 GÓL Švédsko! 3:2
Branku družstva Švédsko vstřelil #17 Sakarias Ulriksson, asistoval #23 Hampus Ahrén (3:2)
15:20 Švédové chtěli rychle odpovědět, Haglund ale netrefil míček dobře.
15:00 Vítej zpátky, Patriku! Po čtyřech letech se vrátil Patrik Suchánek do sestavy národního týmu a nyní srovnává na 2:2.
14:51 GÓL Česko! 2:2
Branku družstva Česko vstřelil #2 Patrik Suchánek, asistoval #6 Mikuláš Krbec (2:2)
14:36 Česko drží míček v obranném pásmu a hledá nějakou kombinaci, kterou by se dostal do útoku.
13:15 Snad poprvé v tomto zápase se v delším časovém úseku nedělo nic velkého. Nyní už ale znovu útočí Švédové.
11:00 Střelecké pokusy už pravidelně lítají také na švédského brankáře a hra se vyrovnává.
10:14 Langer měl před sebou prázdnou bránu, trefil ale pouze břevno a Česko tak stále prohrává.
09:00 Úspěšný český blok kazí nebezpečnou standartku Švédů.
08:40 Bauer si připisuje dva velice těžké zákroky a drží tak Švédy pouze na dvou gólech.
08:14 Hra je hodně tvrdá a rozhodčí často přerušují hru kvůli přestupkům.
07:45 Adam Hemerka teď vytvořil skvělý tlak ve švédském brankovišti a snad napotřetí doráží míček za záda domácího brankáře.
07:44 GÓL Česko! 2:1
Branku družstva Česko vstřelil #9 Adam Hemerka bez asistence (2:1)
06:59 A vzápětí zvoní české břevno.
06:50 Češi se po šesti odehraných minutách konečně dostali do prvního zakončení, ale perfektně jej pokrývá švédský brankář.
05:19 Další spolupráce švédské dvacítky a devatenáctky znamená vedení 2:0.
05:18 GÓL Švédsko! 2:0
Branku družstva Švédsko vstřelil #19 Jesper Sankell, asistoval #20 Kevin Haglund (2:0)
04:39 Národní tým se v prvních minutách hodně trápí a zatím se vůbec nedostal na míček.
03:19 Ulriksson měl na holi další velice jednoduchou branku, ale minul.
02:12 Přenádherný ťukec na jeden dotek v podobě švédské čtyřky znamená zasloužené vedení domácích. Tohle Češi vůbec nezvládli.
02:11 GÓL Švédsko! 1:0
Branku družstva Švédsko vstřelil #20 Kevin Haglund, asistoval #19 Jesper Sankell (1:0)
01:30 Švédové se s ničím nepářou a obstřelují českou bránu jedním pokusem za druhým. Češi zatím moc nestíhají.
01:06 Lukáš Bauer už musel hasit jednoznačnou gólovou šanci a jen tak tak, že jí zachytil.
00:25 Hemerka má za sebou první ostrý střet, při kterém byl Švédem tvrdě poslán do brankové konstrukce.
00:10 Úvodní buly ovládli florbalisté ve žlutém a už hledají cestu do českého pásma.
00:00 Oba celky jsou již na hrací ploše. Češi dnes nastupují v červených dresech, Švédové ve žlutých. Zápas za malou chvíli začne.