59
  • 59 58:30
    SV Wiler-Ersigen

FbŠ Bohemians - SV Wiler-Ersigen 5:4
branky: 5. Tomáš Kvasnica, 10. Šimon Batkovič, 20. Matyáš Krebner, 34. Jakub Buršík, 57. Matyáš Krebner - 15. Radek Sikora, 27. Max Wahlgren, 36. Simon Laubscher, 39. Gianluca Persici; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 843; zásahy brankářů: Tomáš Hyršl 19 - Yanick Flury 17; po třetinách: 3:1, 1:3, 1:0
60:00 Švýcarskému kádru k vyrovnání nestačil time-out, hra bez brankáře ani dvě obrovské gólové šance a Bohemians tak v tomto utkání vítězí nejtěsnějším možným rozdílem 5:4!
60:00 Střely ve 3. části: 4:4
58:30 Timeout SV Wiler-Ersigen
56:04 GÓL FbŠ Bohemians! 5:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Matyáš Krebner, asistoval #38 Jan Malič (5:4)
56:04 Krebner znovu posílá svůj tým do vedení velmi šťastným ťukancem v přesilové hře!
53:51 Vyloučen hráč #26 Lukas Mikko Moser družstva SV Wiler-Ersigen na 2 minuty za sekání
40:00 Wiler ve druhé třetině pořádně zabral a z propastné ztráty 1:3 se díky trefám Vahlgrena, Laubschera a Persiciho se dostal na vyrovnané skóre 4:4. Aktuální dění a celý zápas můžete sledovat na platformě Český florbal TV, na které utkání probíhá s českým komentářem.
40:00 Střely ve 2. části: 6:11
38:04 GÓL SV Wiler-Ersigen! 4:4
Branku družstva SV Wiler-Ersigen vstřelil #11 Gianluca Persici, asistoval #14 Simon Laubscher (4:4)
38:04 Klokani teď znovu trochu zaspali a do jejich sítě tak doputoval vyrovnávací míček! Je to 4:4.
35:26 GÓL SV Wiler-Ersigen! 4:3
Branku družstva SV Wiler-Ersigen vstřelil #14 Simon Laubscher, asistoval #94 Marco Andreas Louis (4:3)
35:26 Je tady rychlá odpověď ze strany Wileru. Ten využívá chyby pražské obrany.
33:58 GÓL FbŠ Bohemians! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík bez asistence (4:2)
33:58 Bohemians konečně překonali tlak svého soupeře a nedůraznosti využívá Jakub Buršík, který projel od zadního mantinelu až na střed hřiště nikým nebráněn.
26:57 GÓL SV Wiler-Ersigen! 3:2
Branku družstva SV Wiler-Ersigen vstřelil #79 Max Wahlgren, asistoval #4 Michal Dudovič (3:2)
26:57 Chybná rozehrávka Krebnera poslala Wiler do úniku dvou na jednoho, který zakončuje přesně Max Vahlgren.
20:00 Bohemians nastoupili do svého premiérového zápasu Champions Cupu skvěle a po první třetině vedou 3:1. Tento náskok zařídilo trio střelců Kvasnica - Batkovič - Krebner, ale velmi výraznou stopu na něm má také Karel Petrák. Aktuální dění a celý zápas můžete sledovat na platformě Český florbal TV, na které utkání probíhá s českým komentářem.
20:00 Střely v 1. části: 12:8
19:18 GÓL FbŠ Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Matyáš Krebner, asistoval #12 Karel Petrák (3:1)
19:18 Matyáš Krebner navyšuje vedení klokanů těsně před první sirénou! Skvělou práci však odvedl jeho asistent Karel Petrák, který celý gól zařídil.
14:01 GÓL SV Wiler-Ersigen! 2:1
Branku družstva SV Wiler-Ersigen vstřelil #9 Radek Sikora, asistoval #4 Michal Dudovič (2:1)
14:01 Wiler snižuje z hole Radka Sikory, který se probojoval do předbrankového prostoru jako tank a nedal brankáři Bohemians žádnou šanci.
09:37 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #97 Šimon Batkovič, asistoval #29 Šimon Hronek (2:0)
09:36 Domácí se znovu dostali do gólové šance a ze středu propálil švýcarského gólmana Šimon Batkovič!
04:02 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #26 Tomáš Kvasnica bez asistence (1:0)
04:02 Tomáš Kvasnica využil nepřesné rozehrávky švýcarského týmu a prudkou střelou z natažení rozzářil pražskou halu, Bohemka vede 1:0!
00:00 Krásný středeční podvečer, vážení florbaloví fanoušci. Vítáme vás u zápasu 1. kola jižní divize Champions Cupu, ve kterém nastoupí domácí Bohemians proti švýcarskému Wileru. Utkání je možné sledovat na platformě Český florbal TV, a to buď jednotlivě za 99 Kč nebo zdarma v rámci ročního předplatného. Na této platformě zápas poběží s českým komentářem.