6:5
    Matyáš KŮRA
    ()

FBŠ Hattrick Brno - TROOPERS 6:5
branky: 5. Matěj Bednář, 20. Lukáš Suk, 25. Marek Fuchs, 34. Nikolas Zouhar, 47. Jiří Halama, 49. Jiří Halama - 4. Petr Voltner, 10. Ondřej Trávníček, 26. Marek Jedlička, 42. Vít Mlejnek, 59. Matyáš Kůra; rozhodčí: Jan Frýdek - Michal Havelka; vyloučení: 6:5; využití: 1:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Miroslav Steiger -5 - Tomáš Ursacher ?, Filip Dvořák ?; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:2
58:40 GÓL TROOPERS! 6:5
Vlastní branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #74 Matyáš Kůra (6:5)
58:32 Vyloučen hráč #39 Tadeáš Gryc družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:07 Příliš důrazná hra se tentokrát Troopers vymstila, rozehrávku dostává FBŠ.
53:23 Timeout TROOPERS
50:45 Voltner utíkal do samostatného úniku, obránce ho však ukázkově tísnil, a proto Troopers vytěžili "pouze" volný úder.
50:34 Vlach dostal možnost střílet zprava, gól ze své pozice ovšem nevytěžil.
49:48 Máček se dostal k odraženému míčku po zákroku hostujícího gólmana. Dvořák zasahuje i napodruhé a následuje rozehrávka Hattricku z rohu.
49:16 Dlouhý míček Troopers zachycuje bez větších potíží Matěj Bednář na úrovni půlicí čáry.
48:36 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 6:4
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #13 Jiří Halama, asistoval #50 Adam Jiříček (6:4)
48:17 Troopers se po Dvořákově zákroku dostali k míčku a svědomitě vyhazují.
47:48 Hattrick rozjíždí kolotoč přihrávek, byť jeden z pasů nebyl úplně nejpřesnější a pozastavuje tempo.
47:31 Vyloučen hráč #6 Jakub Poláček družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
47:07 Obrana Troopers zatím nepsoěšně stíhá rychlou rotaci domácích.
46:38 Zadovku si ustřežil Matyáš Kůra a předává přihrávku do strany Hájkovi. Hattrick by ale potřeboval více pohybu.
46:20 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 5:4
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #13 Jiří Halama bez asistence (5:4)
45:37 Jonáš Kůra výborně přenesl hru podél pravého mantinelu a předkládal pas ke Slezákovi. Přihrávka ale nebyla příliš přesná.
45:09 Po nečekaném odrazu se zakutálel míček přímo do výstroje gólmana hostů.
44:28 Zouharův pokus nebyl přesný ani dostatečně rychlý. Míček opouští hrací plochu.
44:13 Fuchs byl v náběhu z osy hřiště a pokoušel se nasměrovat míček do sítě, nicméně mířil moc nahoru.
43:27 Halama si skvěle naběhl na vzdálenější tyčku a očekával přihrávku, míček ale nasměroval jen vedle branky.
43:09 Sílu na míčku opět prokázal Vlach a díky němu pokračuje kombinace poblíž brankoviště Troopers.
42:47 Vlach podržel míček Jiříčkovi, jehož rána z dálky se ale s úspěchem nesetkala.
41:34 GÓL TROOPERS! 4:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #8 Vít Mlejnek, asistoval #96 Daniel Hruška (4:4)
40:01 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Filip Dvořák družstva TROOPERS
39:59 Vyloučen hráč #29 Petr Voltner družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
39:59 Vyloučen hráč #92 Jonáš Kůra družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost
38:43 Jednoduchý zákrok pro Ursachera, hra se může přesunout blíže brance FBŠ.
37:14 Míček teď putuje z jedné strany na druhou, jedna šance střídá další.
35:33 Hájek hraje s velikánským přehledem a nenechává se ani na sekundu odstavit od míčku. Florbalová nádhera.
35:12 Vyloučen hráč #6 Jakub Poláček družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
35:12 Vyloučen hráč #13 Jiří Halama družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost
34:47 Matiho napadání neodstavilo Jonáše Kůru od míčku.
34:23 Pokus na vzdálenější tyčku proletěl do zámezí, hosté se mohou zkonsolidovat a pokusí se vysunout hru.
33:49 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 4:3
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #87 Nikolas Zouhar, asistoval #65 Jiří Hájek (4:3)
33:29 Bednář si hledá místo na pravém mantinelu, kde přebírá dobrý míček z defenzivní části hřiště.
33:18 Střela domácích naráží jenom do pevného bloku Troopers.
31:58 Slezák se nenechal obrat o míček a přenechává ho v poklidu Jonáši Kůrovi do individuálního postupu.
31:38 Troopers se pokouší uklidnit hru za vlastní brankou, kde pressuje Vlach.
31:05 Ursacher si připisuje rychlý zákrok a distribuuje míček ke svým kolegům vepředu.
30:43 Bednář zatáhl míček na vlastní polovinu, odkud vyráží Matyáš Kůra ke středové čáře.
30:32 Vyloučen hráč #46 Tadeáš Jelínek družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
30:27 Přetahovaná v rohu za Steigerem dopadla sérií nedovolených zákroků.
30:10 Nepřesná střela Troopers naráží do zadního mantinelu.
25:25 GÓL TROOPERS! 3:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #79 Marek Jedlička, asistoval #55 Martin Fajt (3:3)
24:14 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 3:2
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #12 Marek Fuchs, asistoval #13 Jiří Halama (3:2)
23:38 Dobrá akce domácích končí uprostřed hřiště.
21:35 Vyloučen hráč #76 Vít Máček družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za špatné střídání
20:20 Kros Jedličky směřoval na Fajta, který pořádně protáhl Steigera.
19:24 V samotném závěru třetiny zajistil Lukáš Suk remízový stav 2:2.
19:05 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 2:2
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #30 Lukáš Suk, asistoval #50 Adam Jiříček (2:2)
18:23 Již se hraje v plném počtu a pomalu se blíží závěr prvního dějství. Troopers zkouší zahrozit.
17:18 Troopers hájí míček na svojí polovině a zatím se nezdá, že by mířili dále do ofenzivy.
16:13 Současné vyloučení na obou stranách znamená, že diváci sledují hru v tempu čtyři na čtyři.
15:45 Vyloučen hráč #87 Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost
15:45 Vyloučen hráč #55 Martin Fajt družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
14:30 Hronka parádně vychytal Ursacher, který senzačně vytěsnil míček směřující do odkryté brány!
12:45 Hattrick roztahuje hru na pravou stranu, nicméně zde většího úspěchu nedosahuje.
09:46 Situace se Hattricku opět komplikuje, když dostává druhou branku. Uvidíme, zdali vedení vydrží na straně hostů delší dobu.
09:21 GÓL TROOPERS! 1:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Ondřej Trávníček, asistoval #29 Petr Voltner (1:2)
07:26 Fajt zachytil rozehrávku domácích a ještě zajistil šanci Troopers. Jejich rána ale jde jen do připraveného Steigera.
05:57 Halama vytáhl míček ke středovému kruhu a uvolnil se do další kombinace.
05:08 Netrvalo dlouho a Matěj Bednář si vynutil vyrovnání na 1:1.
04:43 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #66 Matěj Bednář, asistoval #74 Matyáš Kůra (1:1)
04:30 Paulíkova rána mezi nohama obránce Hattricku míří nad zadní mantinel.
03:55 Domácí si nepohlídali bleskový průnik Troopers, za něž se střelecky prosazuje Petr Voltner.
03:40 GÓL TROOPERS! 0:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #79 Marek Jedlička (0:1)
02:26 Na levém mantinelu zůstal nehlídaný Zouhar, jenže jeho pokus mířil vedle.
02:08 Vysoký míček Máčka se stočil jenom vedle branky Troopers.
01:42 Hronek drží míček na vlastní polovině hřiště a vyčkává, až se mu spoluhráči nabídnou vepředu.
00:54 První střela Adama Jiříčka v dresu Hattricku mířila jen do míst, kam se stačil brankář přesunout.
00:20 První ztráta míčku se Hattricku málem vymstila, nicméně domácí se rychle vrátili dozadu.