3:6
    Vojtěch NOVÁK
    ()

Kanonýři Kladno - Předvýběr.CZ Florbal MB 3:6
branky: 37. Martin Fojtík, 48. Martin Fojtík, 55. Vojtěch Novák - 7. Michal Sládek, 37. Jakub Bína, 45. Ronald Gašparík, 50. Jakub Bína, 51. Jakub Gruber, 51. Jakub Vařecha; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 187; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 25 - Tomáš Týc 16; po třetinách: 0:1, 1:1, 2:4
60:00 Komentář hostů: Byl to pro nás velmi těžký zápas. Domácí byli opravdu dobří, myslím si , že se svým výkonem mohou být velmi spokojení. My jsme v procesu vývoje naší hry, máme za sebou dva včerejší těžké tréninky a nepodařilo se nám nastřílet více gólů. Teď už se těšíme na přípravný turnaj do Švédska, kam odlétáme za týden ve čtvrtek. Děkujeme Kladnu za zápas v hezké atmosféře.
60:00 Komentář domácích Přívara Dušan (Trenér): Dnes celkem sympatický výkon, který nám ukázal naše slabiny, na kterých musíme zapracovat a s tím jsme do toho záaspu šli. Kladenští fanoušci byli famózní. Těšíme se na další domácí utkání. Díky všem!
60:00 Střely ve 3. části: 8:13
56:57 Delongův pokus z úhlu Janoušek bez obtíží chytá.
55:06 Stůjovu ránu Týc vyráží.
54:32 Novák v samostatném úniku provádí nádhernou kličku.
54:31 GÓL Kanonýři Kladno! 3:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák bez asistence (3:6)
52:20 Boleslavská rána opět rozezvoněla pouze tyč.
50:46 Timeout Kanonýři Kladno
50:46 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:6
Branku družstva Florbal MB vstřelil #23 Jakub Vařecha, asistoval #79 Ronald Gašparík (2:6)
50:23 Gruber vedl balon podél mantinelu a zkušeným zakončením navyšuje vedení Boleslavi.
50:22 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:5
Branku družstva Florbal MB vstřelil #25 Jakub Gruber bez asistence (2:5)
49:15 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:4
Branku družstva Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #79 Ronald Gašparík (2:4)
47:48 Ferda Tomášek se probojoval podél mantinelu a ze souboje se mu podařilo posunout balon na Fojtíka, který se krásně trefuje.
47:47 GÓL Kanonýři Kladno! 2:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #6 Martin Fojtík, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (2:3)
46:41 Novákova klička na Týce nevyšla.
44:45 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:3
Branku družstva Florbal MB vstřelil #79 Ronald Gašparík, asistoval #23 Jakub Vařecha (1:3)
44:15 Pěkná série nahrávek končí střelou Pfaura, kterému vůbec nesedla.
43:18 Feigl vysoce přestřeluje branku domácích.
42:02 Pěkná kombinace v podání Boleslavi končí pouze na tyčce.
41:22 Pfaurův pokus končí pouze v bloku.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Boleslav.
40:00 Střely ve 2. části: 4:10
39:34 Vařecha dostává náhru před úplně odkrytou bránu, beckhandem mu ale balon odskakuje a trefuje pouze spojnici.
36:56 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:2
Branku družstva Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #58 Filip Zakonov (1:2)
36:32 Fojtík míří beckhandem pod padajícího Týce a vyrovnává.
36:31 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #6 Martin Fojtík, asistoval #11 Matěj Stůj (1:1)
36:15 Delong pálí Janouškovi do náruče.
35:20 Boleslavští pálí pouze do mantinelu.
33:16 Trestné střílení družstva Florbal MB neproměnil #72 Adam Delong.
32:37 Čika pálí těsně nad.
32:27 Tomašík pálí pouze do bloku.
31:11 Ani třetí přesilová hra vstřelenou branku nepřinesla.
30:44 Pfaur vychytal skvělým blokem odrytou branku.
29:11 Vyloučen hráč #76 Lukáš Spurný družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
28:40 Odložené vyloučení, Boleslav v šesti.
26:30 Stůj předvádí neuvěřitelnou podívanou, kdy samostatně proběhl celé hřiště.
23:46 Kuchynka z půlky těsně mimo.
20:59 Gruber nahrává do úhlu na Zoufalého, ten ale neobdržel balon ideálně a nemůže střílet z první.
20:20 Úvodní buly vyhrávají hosté a drží se na balonu.
20:00 Střely v 1. části: 7:8
19:11 Vyloučen hráč #88 Jan Natov družstva Florbal MB na 2 minuty za nesportovní chování
17:33 Bojovný Spurný se dostal až před branku hostí a prozkoušel Týce.
16:19 Tomáš Chroust pálí z půlky nad branku hostí.
14:28 Kladno si vyzkouší první přesilovou hru v utkání.
14:27 Vyloučen hráč #58 Filip Zakonov družstva Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:22 Fojtík bojoval před brankou hostí, balon za Týcova záda ale nedostal.
11:13 Kladenští se dostali k zajímavé teči před brankou.
10:31 Janoušek si nenechal procpat balonek mezi nohami a boleslavský pokus lape.
06:07 Opuštěný Sládek se po rychlém přehrání hry trefuje do odkryté branky Kladna.
06:06 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Florbal MB vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #18 Jiří Besta (0:1)
05:30 Hübner vybojoval balon a zkouší střelu tahem.
04:23 Novák se procpal do střely, Týc si tento pokus ohlídal.
03:28 Tadeáš Chroust prozkoušel hostujícího brankáře.
00:21 Nebezpečný Šebek ze středu přestřeluje bránu.
00:01 Úvodní buly utkání vítězí hosté.