• 65 64:05
    6:5
    (Burýšek)

Warriors Nový Jičín FBK Sršni B - FBC Spartak Bílovec 6:5p
branky: 5. Daniel Prašivka, 11. Milan Koloničný, 16. Dominik Eichner, 20. Vladislav Kittel, 40. Daniel Prašivka, 65. Dominik Eichner - 4. Václav Richtár, 26. Tomáš Kasinec, 30. Vojtěch Vavrečka, 41. Marek Šmída, 56. René Mikel; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 145; zásahy brankářů: Jan Klinka 35 - Jakub Martinek 34; po třetinách: 4:1, 1:2, 0:2, 1:0
65:00 Komentář domácích: Derby ve vysokém tempu. Divácky atraktivní zápas a to je přesně to, co našim fanouškům chceme ukazovat. První třetina nám vyšla přesně podle představ, ale bohužel jsme takovou hru nedokázali udržet po celý zápas. Faktorem byly naše vyloučení a pár zbytečných chyb. Celkový dojem je ale pozitivní, všichni dřeli až do konce a odměnou byl druhý bod v prodloužení. Děkujeme soupeři, rozhodčím a hlavně divákům, kteří tady tvoří nadstandartní kulisu. Za 14 dní pokračujeme.
65:00 Komentář hostů Zbořil Tomáš (Trenér): Divácky atraktivní zápas, který se musel líbít! V zápase jsme sice měli herně navrch, ale bohužel jsme se nevyvarovali individuálním chybám, které soupeř potrestal. Tým ukázal morál a trpělivou hrou jsme dokázali zápas dovést do prodloužení. V ní nám soupeř nabídl přesilovou hru, kterou jsme nevyužili. V závěru byl soupeř duráznější před brankou a vzal nám jeden extra bod do tabulky. Díky hráčům za skvělé nasazení a fanouškům za krásnou kulisu. Těšíme se na odvetu v Bílovci!
65:00 Střely v prodloužení: 2:4
64:05 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 6:5
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #27 Dominik Eichner, asistoval #17 Petr Burýšek (6:5)
64:05 Gólem Warriors hru ukončují a můžou tak slavit další vítězství!
64:05 Oba týmy se snaží vymyslet nějakou akci. To se daří Burýškovi a Eichnerovi a střílí gól!
63:25 Hráčů ubývá a momentálně se hraje 3 na 3
62:52 Po pádu Prašivky se situace opět vyostřuje
62:52 Burýšek nastupuje do hry. Následně je Prašivka skolen k zemi.
62:25 Šance v oslabení se snažil využít Eichner, bohužel neúspěšně.
61:22 Na trestnou lavici si jde sednout Adam Burýšek za sekání
60:43 Vyloučen hráč #21 Adam Burýšek družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za sekání
60:25 O vítězi se zatím nerozhodlo. Začíná nám tedy prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 9:12
59:13 Timeout FBC Spartak Bílovec
59:13 Hráčům Bílovce se nedaří ukončit střeleckou akci. Vzápětí si berou Timeout
58:46 Na míčku teď Bílovec, hráči se na hřišti jasně vidí a nahrávky jsou přesné, problémem jsou domácí, kteří přihrávky blokují
58:19 Burýšek pálí z prvé, střela putuje nad bránu
58:16 Domácí na míčku, bohužel nic nevykouzlili. Prašivka se snaží chopit příležitosti, akce mu nevychází
57:34 Neúspěšná střela hostí
57:11 Posledních pár minut utkání se nese v bojovném duchu a to nejen u hráčů ale i fanoušků
56:28 Petr Burýšek úspěšně vypinkává míček hostí, který by jinak skončil gólem
55:42 Oba týmy se snaží ulovit gólovou šanci a obrátit tak stav utkání
55:01 GÓL FBC Spartak Bílovec! 5:5
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #22 René Mikel, asistoval #77 Šimon Kouba (5:5)
55:00 Kostelecký střílí, střela je však blokována Koubou
53:50 Oba týmy jsou v 5-ti
52:42 Nyní hra ve 4 na obou stranách, hra je i nadále dynamická. Střelu hostí úspěšně chytá brankář domácích
51:37 Vyloučen hráč #17 Ivo Dohnal družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za zdržování hry
51:37 Vyloučen hráč #18 Milan Koloničný družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za hrubost
51:22 Z otočky střílí kapitán hostí, šanci ale neproměnil. Stejnou situaci opakuje i při střele backhandem, opět neúspěšně. Situace se vyostřuje a dochází k prvním konfliktům mezi hráči a rozhodčími.
51:00 Hostí ale následně situaci mění a rozehrávají na poli domácích
50:25 Domácí se drží v útočném pásmu
49:38 Hra se přelévá z jedné půlky na druhou
48:39 Hostí předvádějí sérii povedených přihrávek a zakončují střelou nad bránu
47:42 Koloničný krásně nahrává za zády, přihrávku přebírá Lipový, míček však ztrácí
46:50 Nepodařená rozehrávka domácích přenechala míček hostům, ti však bránu míjí
45:58 Koloničný je opět průbojný, bohužel je srazen hráčem Bílovce. Na míčku Petr Kittel, snaží se bránu oběhnout, bohužel se mu nepodařilo zakončit
45:00 Situaci teď zachránil Eichner, když míček vypíchl z předbrankového prostoru
44:42 Koloničný střílí po zemi na bránu, brankář hostí však ihned míček chytá
44:07 Na míčku Bílovec, snaží se hru rozběhnout, útok domácich je všah presuje
42:47 Hráč Bílovce se snažil prohodit míček přes Burýška, neúspěšně
41:56 Domácí na míčku. Hrají s rozvahou. Šanci má Eichner, míček však ztrácí
40:50 GÓL FBC Spartak Bílovec! 5:4
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #99 Marek Šmída, asistoval #93 Tomáš Kasinec (5:4)
40:50 Poslední třetina začíná gólem hostí
40:00 Střely ve 2. části: 15:12
39:47 Vyloučen hráč #28 Vladislav Kittel družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za sekání
39:47 Koloničný míček vykopává a zamezuje tak gólovou šanci hostí. Vladislav Kittel však seká protihráče přes čepel a jde si odpočinout na trestnou.
39:09 Hra je dynamická, oba týmy se snaží využít každou příležitost. Skvěle ji však využívá Prašivka a míček posílá do brány!
39:00 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 5:3
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #23 Daniel Prašivka, asistoval #27 Dominik Eichner (5:3)
37:36 Petr Burýšek nadhazuje, míček se snaží udržet Kostelecký. Akci ukončuje Adam Burýšek střelou nad bránu
36:31 Hra začíná být na obou stranách ostřejší, nechybí nemálo osobních soubojů
35:54 Na míčku Bílovec, Petr Burýšek se do obrany opřel, protihráče odžduchl na mantinel
34:40 Kotly obou týmu odvádějí skvělou práci a atmosféra na hale je tak více napjatá
32:30 Hráč 44 Bílovce si vyjel, šanci však zblokovala obrana
32:00 Dominik Eichner střílí, bránu však minul
31:40 Hra se přelévá ze strany na stranu. Hostí byli v brankovém prostoru neúspěšní, domácí ale také
30:00 Gól hostí hru rozproudil. Souboje jsou vyrovnané a oba týmy dávají do hry maximum
29:11 GÓL FBC Spartak Bílovec! 4:3
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #25 Vojtěch Vavrečka, asistoval #26 Vít Hruška (4:3)
28:47 Rozehrávka hostí domácí nijak nerozhodila a míček rychle získali nazpět
26:44 Vavrečka střílí, bránu však míjí
25:23 GÓL FBC Spartak Bílovec! 4:2
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #93 Tomáš Kasinec, asistoval #71 Radim Richtár (4:2)
25:23 Petr Kittel na hrotu úspěšně vypíchl střelu hostí. Vzápětí však hostí skórují
23:55 Vyloučen hráč #17 Petr Burýšek družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za sekání
23:55 Petr Burýšek blokuje střelu hostí, bohužel však sekl soupeře přes čepel a jde si tak na 2 minuty odpočinout na trestnou
19:28 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 4:1
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #28 Vladislav Kittel, asistoval #17 Petr Burýšek (4:1)
19:28 Vláďa Kittel přebírá nahrávku od Petra Burýška a skóruje
18:53 2 gólové příležitosti pro domácí, bohužel nevyužity
18:09 Obrana Bílovce se ale nefláká, domácím nedává nic zadarmo
17:30 Obrana domácích je v pohybu. Bílovec se snaží dát gól a to za každou cenu.
16:30 Adam Burýšek nadhazuje balónek k bráně, ale nikdo šanci nevyužil
15:19 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 3:1
15:19 Lipový hledá hráče před brankou, ale bohužel tam není nikdo kdo by mohl střílet. Nakonec však Burýšek krásně naběhne a nahrává Eichnerovi, který skóruje.
14:16 Hra se značně uklidnila a hraje se ve větším poklidu.
13:41 Přihrávku Bílovce vypíchl Kostelecký, následně však míček ztratil. Eichner se snažil míček ještě proměnit, bohužel neúspěšně.
10:45 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 2:1
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #18 Milan Koloničný, asistoval #28 Vladislav Kittel (2:1)
10:45 Další gól domácích. V předbrankovém prostoru skóroval Koloničný
10:41 Hostí nejsou schopni vystřelit na bránu. Šanci měl Dominik Eichner, bohužel ji neproměnil
10:00 Oba týmy jsou aktivní a snaží se své šance proměnit
09:32 Krásný zákrok brankáře Klinky, zamezil gólu hostí
08:28 Petr Burýšek se snažil míček nadhodit, bohužel se nikdo neujal zakončení
07:56 Vláďa Kittel se silněji opřel do hráče hostí, hosté mají tedy míček, bohužel svou šanci neproměnili
07:25 Rozehrává Šimek, Lipový těsně míjí bránu
07:22 Kostelecký perfektně vykryl střelu hostí
06:58 Hráč Bílovce se pokusil o střelu bohužel neúspěšně
06:22 Kostelecký si čistě podržel míček, hráč Bílovce to však neustál
05:55 Hra je aktivní. Šimek tefď zachránil potenciální gól
04:29 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 1:1
04:29 Kombinace nahrávky a přesné střely se proměnila v gól.
04:27 Domácí teď na straně hostí, bohužel nejsou schopni rozehrát. Na míčku bratři Kittlové. Střílet se snaží Šímek, ale vedle.
04:05 Bojovnost obou týmu je znatelná, domácí teď v útočném poli
03:03 GÓL FBC Spartak Bílovec! 0:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #44 Václav Richtár bez asistence (0:1)
03:03 Hráč Bílovce si krásně vyběhl, obrana si jej bohužel nepohlídala.
02:47 Obrana domácích měla teď co dělat, hra Bílovce je dosti aktivní
02:18 Neúspěšná střela Dominika Eichnera
02:05 Na míčku je Bílovec, výjez však blokuje Leo Prašivka
01:37 Hráč číslo 17 Bílovce se úspěšně prosadil na polovinu domácích. Petr Kittel mu však míček vypíchl a snažil se zaútočit na bránu hostů, byl však neúspěšný.
00:30 Vítáme všechny fanoušky florbalu u dnešního utkání!