2:9
    Dominik SLÁMA
    (Rada)

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Hornets Brno ZŠ Horní  2:9
branky: 17. Ondřej Hart, 28. Michal Veselovský - 3. Jiří Žák, 9. Jáchym Navrátil, 14. Martin Janiczek, 24. Jáchym Navrátil, 49. Jan Lacina, 49. Adam Joukl, 56. Martin Janiczek, 56. Jiří Žák, 59. Dominik Sláma; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Lukáš Zemánek 16, Tomáš Hlava 3 - Pavel Streit 11; po třetinách: 1:3, 1:1, 0:5
60:00 Komentář domácích Rauer Luboš (Trenér): Nerad, ale musím se opakovat, jako několikrát v minulých vyjádřeních. S čím si soupeř dokáže hravě poradit, nám působí obrovské problémy. Nicméně budeme si vyhodnotit interně, jak k výkonu přistupujeme a věřím, že to následně bude lepší. Dvě třetiny vyrovnaný zápas, ve kterém si nemyslím, že by byl jeden z týmů lepší. Ve třetí třetině jsme více otevřeli hru, s vidinou vstřelit kontaktní branky, ale bohužel soupeř dokázal těchto oken ve hře dokonale využít. Děkujeme soupeři, přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér): V první třetině jsme delší dobu chytali tempo, kdy nám pomohl výkon našeho golmana, který nám udržel vedení v zápase. Od druhé části už jsme lépe kontrolovali hru a ve třetí k tomu přidali i lepší rozhodování v rychlém přechodu do útoku s řadou proměněných šancí. Zasloužené vítězství týmu, díky soupeři i rozhodčím za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 2:12
58:40 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:9
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #84 Dominik Sláma, asistoval #89 Michal Rada (2:9)
58:40 Hlava úžasně vychytal ale vzápětí nato dostal gól.
55:55 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:8
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #48 Adam Obertan (2:8)
55:55 Technický problém na hřišti který je hned vyřešen.
55:08 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:7
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #77 Martin Janiczek, asistoval #7 Jáchym Navrátil (2:7)
54:04 Suchý minul jedinečnou šanci.
53:21 Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
53:21 Domací asi v timeoutu překopou taktiku.
50:50 Vyloučen hráč #12 Jan Lacina družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost
50:50 Vyloučen hráč #13 David Coufal družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost
50:50 Atmosféra na hřišti by se dala krájet.
48:51 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:6
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #16 Adam Joukl, asistoval #48 Adam Obertan (2:6)
48:51 Střídání brankáře. Nový brankář #46 Tomáš Hlava družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
48:25 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #12 Jan Lacina, asistoval #67 Dominik Hude (2:5)
46:32 Zemánek zákrok jako Dominik Hašek.
46:00 Zemánek ani nevěřil vlastním očím a vychytal střelu.
44:45 Hornets úspěšně blokují střely.
43:13 Hart J. netrefil balón z jedničky.
42:49 Vyloučen hráč #16 Adam Joukl družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře
41:00 Nebezpečná střela od Suchého.
40:00 Střely ve 2. části: 5:5
37:55 Zemánek výborně vychytal.
37:29 Hra je vyrovnaná.
35:27 Draci zatím v oslabení úspěšně brání.
34:37 Vyloučen hráč #77 Adam Veselovský družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost
33:08 Drakům se nepodařilo proměnit v přesilové hře.
30:58 Vyloučen hráč #7 Jáchym Navrátil družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
29:49 Suchý také zkouší backhand jednoruč ,ale asi nemá ještě tolik zkušeností aby to provedl.
27:25 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #67 Michal Veselovský, asistoval #47 Jan Suchý (2:4)
27:25 Veselovský M. backhand jednoruč a je gól, tyto zkušenosti nejspíše pochitil z Bulldogs Brno.
25:58 Hart O. má dnes střeleckou, ale zatím většinou mimo bránu.
23:09 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #7 Jáchym Navrátil, asistoval #19 Robin Růžička (1:4)
22:10 Menší rozpory mezi hráči ale rozhodči řeší hru  vklidu a s rozumem.
20:26 Hlaváč výtečný blok.
20:00 Střely v 1. části: 6:11
18:55 Draci si to umí skvěle rozdat ale nejsou schopní proměnit.
16:41 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:3
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #16 Ondřej Hart bez asistence (1:3)
16:11 Kotel dnes na dovolené.
15:45 Martínek R. je dnes vedle jak ta jedle.
14:14 Menší problémy s mantinely ale naše uklízečky hned zasahují.
13:17 Uspěšné bloky od Martínka J.
13:02 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #77 Martin Janiczek, asistoval #19 Robin Růžička (0:3)
11:20 Coufal nejspíše okoukal triky od Davida Šimka.
09:42 Nebezpečná střela od Martínka R. ale opět neproměnuje.
08:13 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:2
06:06 Veselovský A. opět uplatńuje fotbalové zkušenosti z týmu FC Šlapanov.
03:59 Martínek R. odmítl gólovou přihrávku od vlastního bratra (Martínek Jan).
02:44 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák bez asistence (0:1)
01:40 Nepovedený Michigan od Hornets.
00:55 Nebezpečná střela od Křepinského A. ale neproměnuje.