59
  • 59 58:27
    ZŠ Horní

FbK Orlicko-Třebovsko - Hornets Brno ZŠ Horní  6:5
branky: 25. Štěpán Kapoun, 30. Vojtěch Šmíd, 32. Vojtěch Šmíd, 43. Petr Minář, 53. Jakub Šmíd, 54. Dominik Zlesák - 32. Michal Rada, 32. Jiří Žák, 54. Jiří Žák, 54. Jiří Žák, 55. Kryštof Kopečný; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 2:2 + Jiří Žák 4; využití: 2:0; diváků: 94; zásahy brankářů: Jonáš Marek 23 - Pavel Streit 20; po třetinách: 0:0, 3:2, 3:3
60:00 Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér): První půlku opatrné utkání, kde se toho mnoho nedělo, což více svědčilo soupeři. Lehké ztráty i hloupé fauly nás z části stály zápas. Ve třetí třetině jsme soupeře více zatlačili, což přineslo řadu šancí proměněných i neproměněných, ale také několik využitých brejků na straně soupeře, které nakonec rozhodly. Díky soupeři i rozhodčím za utkání.
60:00 Komentář domácích Šmíd Martin (Trenér): Skvělá práce celého týmu. Návázali jsme na vítězství z minulého týdne a skvělou hrou dokráčeli ke 3 bodům. Dokázali jsme si, že dokážeme hrát vyrovnaně i s týmy z předních míst tabulky. We Are One Team. Děkujeme všem pořadatelům, fanouškům a samozřejmě soupeři. Přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 10:15
59:59 OT ubránilo i zbytek zápasu a připisují si tři body do tabulky.
58:40 Hosté zkouší hru bez brankáře.
58:27 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
58:01 OT zvládlo své oslabení.
56:01 Vyloučen hráč #25 Jakub Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
54:36 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 6:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný, asistoval #3 David Brouček (6:5)
54:36 Hornets snižují na rozdíl jediné branky.
53:53 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
53:53 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 6:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #83 Adam Obertan (6:4)
53:53 Brno rychle odpovídá.
53:39 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 6:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #33 Dominik Zlesák, asistoval #25 Jakub Šmíd (6:3)
53:39 Neuvěřitelné se stalo skutečným. Dominik Zlesák střílí gól.
53:04 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #20 Daniel Havel (5:3)
52:13 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #33 Dominik Zlesák (5:2)
52:13 Šmíd Jakub chladnokrevně zakončil a zvyšuje na rozdíl tří branek.
47:14 Hornets tuto početní nevýhodu ubránili.
46:04 Horák míjí bránu.
45:14 Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko neproměnil #61 Vojtěch Šmíd.
45:14 Vyloučen hráč #38 Dominik Šollar družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
43:20 Marek dnes chytá neskutečně.
42:32 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #7 Petr Minář, asistoval #50 Adam Borovička (4:2)
42:32 Minář otevírá gólový účet 3. třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
37:15 Marek opět tasí skvělý zákrok.
34:54 Borovička si pohrál s obranou Brna jak kočka s myší, ale jeho následná střela byla zblokována spoluhráčem Minářem.
31:26 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #88 Jan David Šamánek (3:2)
31:26 Hornets střílí dva rychlé góly a snižují na rozdíl jediné branky.
31:17 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #89 Michal Rada, asistoval #67 Dominik Hude (3:1)
31:03 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #20 Pavel Horák (3:0)
31:03 Šmíd tečoval střelu Horáka a proměňuje další přesilovku.
29:12 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:0
29:12 Šmíd střelou mezi nohu a ruku proměňuje přesilovku domácích.
28:25 Langer v šanci, ale branku nevstřelil.
27:33 Vyloučen hráč #98 Jiří Žák družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2+2 minuty za sekání
27:33 OT bude mít další přesilovou hru.
24:54 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #21 Štěpán Kapoun bez asistence (1:0)
24:54 Kapoun prokličkoval celé hřiště a otevírá skóre dnešního utkání.
20:00 Střely v 1. části: 7:5
18:47 OT v obrovské šanci, ale skóre stále bezbrankové.
17:20 Zlesák skvěle blokuje crossovku.
16:18 Hosté v plném počtu a skóre stále 0:0.
15:15 Dělovka Kapouna jen těsně přeletěla bránu.
14:55 Marek opět předvádí skvělý zákrok.
14:18 Vyloučen hráč #19 Jáchym Navrátil družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
14:18 OT si také zahraje přesilovou hru.
12:11 Langer netrefuje bránu.
11:58 Joukll po kolizi se Zlesákem ztrácí botu.
11:44 Zajímavá standartka Brna gólem nekončí.
09:40 Rada míjí bránu.
07:55 Minář našel Borovičku přihrávkou mezi nohami, ale brankář chytá.
07:19 Šmíd V. neproměňuje samostatný únik.
06:37 Jonáš Marek předvedl MONSTER save.
06:07 Vyloučen hráč #21 Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost
06:07 Máme tu první početní převahu.
03:57 Stolín v šanci, ale gól nedává.
03:36 OT zatím aktivnější.