58
  • 58 57:28
    Orlice

Hornets Brno ZŠ Horní - FBC LETOHRAD - Orel Orlice 5:4
branky: 17. Adam Obertan, 20. Adam Obertan, 22. Jiří Žák, 28. Filip Barus, 31. Tomáš Reibl - 18. Jiří Doleček, 50. Maxim Kubelka, 51. Michal Kuklík, 53. Jiří Doleček; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Pavel Streit 20 - Daniel Jiruška 22; po třetinách: 2:1, 3:0, 0:3
60:00 Komentář domácích Brückner Pavel (Trenér): Soupeř měl lepší vstup a nám trvalo se dostat do zápasu. Druhá třetina nám přinesla náskok, který nám měl dodat klid do konce utkání. Ve třetí části jsme vytvořili řadu individuálních chyb, které nás málem stály zápas, ale tuto část beru na sebe. Příště budeme chytřejší. Díky soupeři i rozhodčím za utkání. Těšíme se na středeční pohárové utkání, kam zveme naše fanoušky, ať nás přijdou podpořit v plném počtu!
60:00 Komentář hostů Adamec Petr (Trenér): Těžký soupěř se kterým se musí hrát naplno celý zápas. My jsme bohužel proflákali druhou třetinu a ani skvělá třetí to nezachránila. K vyrovnání byl kousek, ale chybělo nám to pověstné štěstíčko. Děkuji celému týmu za morál ve třetí třetině a ve středu jsme tu zase tentokrát na pohárové utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:14
59:59 I přes dramatický závěr to domácí zvládli.
58:53 Hosté v šesti!
57:28 Timeout FBC LETOHRAD - Orel Orlice
55:51 Domácí se trochu zvedli a snaží si vylepšit gólový polštář.
52:26 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 5:4
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #95 Jiří Doleček, asistoval #17 Michal Kuklík (5:4)
52:26 Hostů je plné hřiště a houževnatě si jdou za vítězstvím!
51:41 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
51:41 Domácí v neustálem tlaku na své polovině, měli by se zvednout a přidat na výkonu jestli nechtějí prohrát.
50:08 Hosté se nechtějí smířit s prohrou a vypadá to, že by mohli pomýšlet i na plnohodnotné tři body z tohoto utkání.
50:05 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 5:3
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #8 Jan Skalický (5:3)
50:05 Vypadá to, že se hosté zvedli a přidávají další kousek.
49:23 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 5:2
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka bez asistence (5:2)
49:23 Kubelka vystihl rozehrávku domácích a po několika šancích se konečně prosazuje.
46:58 Obertanova placírka končí protiútok hostů.
45:44 Oproti druhé třetině už to není moc pohledný florbal, hra je nahoru dolů, snad se vrátíme k předešlému dějství.
42:16 Hra hostů se oproti druhé třetině zpomalila, přihrávky létají vzduchem, jde vidět že už se projevuje hraní zápasu na dvě pětky.
40:42 Trestné střílení družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice neproměnil #29 Maxim Kubelka.
40:42 Laxní provedení nájezdu od Kubelky a stav stále stejný.
40:05 Obertan našel Kopečnýho na středu, ten jen promáchl.
40:00 Střely ve 2. části: 6:3
36:16 Vyloučen hráč #19 Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hra na zemi
36:16 Růžička si spletl sport a předvedl ukázkový fotbalový skluz, to se rozhodčím moc nelíbilo.
30:46 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #71 Tomáš Reibl, asistoval #10 Jan Almásy (5:1)
30:46 Reilb konečně pocítil pocit prvního gólu a propaluje brankáře hostí.
30:06 Hra přibírá na tempu a oba dva celky si vytváří mnoho šancí.
28:38 Hosté zvýšili tlak, ale domácí to nějak nerozhodilo.
27:16 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #83 Adam Obertan (4:1)
27:16 Obertan má dnes vydařené utkání, nachází Baruse křižnou přihrávkou a ten už jen zametá do prázdné.
26:30 Vyloučen hráč #2 Adam Šubert družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za sekání
26:30 Šubrtova sekera byla tvrdě potrestána a na dvě minutky si odpočine.
25:26 Barus pobídl Joukla, ten to ze vzduchu měl těžké.
24:44 Spousta šancí pro domácí, ale opět se nikdo nechce trefit.
23:05 Domácí ještě zvýšili svou aktivitu, Letohrad s tím má velké problémy.
21:17 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #88 Jan David Šamánek (3:1)
21:17 Po několika šancích domácích si Žák hezky odskočil na střed a Šamánek mu tam poslal tutovku.
20:01 Druhé úvodní buly pro hosty!
20:00 Střely v 1. části: 12:7
19:11 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #83 Adam Obertan, asistoval #64 Kryštof Kopečný (2:1)
19:11 Obertan využil přečíslení 3 na 2 a přidává další kousek.
18:22 Hude chtěl vyslat přihrávku do rohu soupeře, přihrávka končí v outu a Hude okomentoval kvalitu přihrávky slovy "Ty pi*o".
17:00 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 1:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #95 Jiří Doleček, asistoval #5 Jakub Jirásek (1:1)
17:00 Tento gól vystihuje rčení "Dlouhý nahazovaný balóny a trefovat zařízení.".
16:31 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:0
16:31 Kopečný neztratil míček v soubojí a poslal krosovou přihrávku na Obertana a ten neskutečně provětral pravý horní roh brány hostů.
15:38 Hude chtěl Letohradu dopřát a namazal rovnou na střed, gólová impotence stále pokračuje.
14:09 Poslední dvě minuty Letohrad tlačil Hornets, nic než dvě střely do bloku z toho nevytěžil.
10:44 Havel opakovaně nachází Kopečného na odvrácené straně hřiště, bohužel se střelecky stále nemůže prosadit.
09:03 Joukl by potřeboval házenkářské lepidlo na ruce, během 10 sekund se mu povedlo dvakrát upustit svou hůl.
08:12 Domácí si vytvářejí nespočet šancí, ale nikdo očividně nechce být ten co skóre otevře, Letohrad je stále v autobuse.
06:10 Šamánek ukázal svojí technickou vybavenost a vyloženě ponížil soupeře na vlastním brankovišti a připravil tutovku pro Žáka, ten si s pokusem neporadil.
04:34 Zmatek při vylučování dopadl lépe pro domácí a mohou pokračovat nadále v pěti hráčích!
04:01 Růžička zřejmě přes svou ofinu neviděl dost ostře a poslal křižnou přihrávku hned na čepel soupeře, ten svoji šanci ukázkově promarnil.
02:53 Liberecký rodák Šollar málem umožnil přečíslení 2 na 1, když svou příhrávkou trefil hned první hokejku před sebou.
01:16 Barusův pohyb hokejkou při střele byl mohutný, ale míček zůstal nehybně stát na místě.
00:05 O první střelu se postaral Jan Lacina, bohužel jeho pokus brankář hravě zneškodnil.
00:00 Vážení diváci vítám Vás u dnešního elektronického zápisu. Dnes se střetnou domácí Hornets Brno a hosté FBC Letohrad. Přeji příjemné počtení!