6.

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FAT PIPE Start98 5:4pn
branky: 8. Martin Ďuriška, 14. Tomáš Bajko, 57. Jan Novák, 60. Tomáš Kucharič, N Jan Gerža - 31. Jakub Dufek, 37. Tomáš Bezpalec, 52. Matěj Jambor, 59. Martin Škorpa; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 5:0; využití: 0:0; diváků: 172; zásahy brankářů: Jakub Pechura 23 - Tadeáš Hendlinger 22; po třetinách: 2:0, 0:2, 2:2, 0:0
6 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 hráč #68 Martin Škorpa , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #34 Jan Gerža a vstřelil rozhodující gól (5:4).
5 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 hráč #51 Jáchym Syrovátko , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #39 Petr Mašek , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 hráč #30 Jakub Dufek , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #21 Jakub Lancouch , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #39 Petr Mašek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #34 Jan Gerža , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 hráč #30 Jakub Dufek a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 3:4
64:00 Napětí nehezky roste
63:59 Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 neproměnil #15 Matěj Netrefa.
63:00 Znojmo se to snaží udržet
62:12 Start se furt drží na míčku
61:16 Start měl první šanci v prodloužení
60:38 Start se drží na míčku
60:00 Střely ve 3. části: 12:8
59:59 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #75 Martin Vavřina (4:4)
59:00 Probíhá ta nejnapínavější poslední minuta
58:38 Znojmo má minutu a něco na to srovnat
58:37 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
58:37 GÓL FAT PIPE Start98! 3:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #30 Jakub Dufek (3:4)
58:00 Oba týmy mají pouze dvě minuty na to dát gól. Kdo z nich to bude?
57:05 Čím míň minut zbývá, tím drsnější to začíná být
56:59 Timeout FAT PIPE Start98
56:30 Znojmo se drží na straně Startu
56:00 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #23 Jan Novák, asistoval #81 Tomáš Světlík (3:3)
55:00 Znojmo se snaží ze všech sil srovnat
54:20 Dufek a Novák čekají až jim spoluhráči naběhnou
53:26 Start hraje osobně
52:37 Souboj v rohu
51:32 Start ve vedení
51:09 GÓL FAT PIPE Start98! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #99 Matěj Jambor, asistoval #51 Jáchym Syrovátko (2:3)
50:34 Maškova střela končí za bránou
49:23 Znojmo hraje v plném počtu
48:47 Byla tu nehezká srážka Blažka a Netrefy
47:26 A máme tu hru 3 na 5
47:23 Vyloučen hráč #23 Jan Novák družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost
47:13 Vyloučen hráč #21 Jakub Lancouch družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
39:00 Probíha poslední minuta druhé třetiny
38:00 Znojmo začíná mít problém obehrát obranu Startu nebo schválně hrají opatrně
37:16 Start ani Znojmo nevynechává jedinou šanci na střelu
36:23 GÓL FAT PIPE Start98! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #18 Adam Kulík (2:2)
36:06 Pospíchal dává zákeřnou střelu na Pechuru
35:00 Mašek se snažil dát i v oslabení gól, ale marně
34:00 Další vyloučení a další šance pro Start
33:58 Vyloučen hráč #18 Vojtěch Vlček družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hra rukou
33:02 Hendlingera Znojmo nenechá odpočnout
32:00 K dnešnímu utkání přihlíží 172 diváků. Děkujeme
31:03 Tenhle gól dodal Startu ještě víc energie
30:47 GÓL FAT PIPE Start98! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #30 Jakub Dufek, asistoval #14 Adam Novák (2:1)
30:12 Gerža zabíhá za obranu Startu
29:05 Kerzel, Jambor a Netrefa se snažili o propracovanou rozehrávku, ale nevyšlo
28:12 Kronovetr čistě připravil Nováka o míček
27:35 Novák a Netrefa v souboji
26:02 Kulhavý nečekaně dal florbalku před střelu Vavřiny   a tím mu zkazil šanci
20:00 Střely v 1. části: 6:5
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny a o přestávce si oceníme znojemské veterány
18:22 Světlík dává nepřesnou nahrávku na Marušíka
17:00 Pechura vyhazuje výhoz na Nováka a ten trefuje vršek branky
16:10 Netrefa střílí, střelu schytal Ďuriška
15:08 Tato přesilovka vypadá nadějně pro Start98
15:05 Vyloučen hráč #96 Dennis Šťastník družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za špatné střídání
14:00 Kulhavý obírá o míček Světlíka
13:33 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #16 Tomáš Bajko, asistoval #24 David Sedláček (2:0)
13:06 Mašek si nabíhá, ale nikdo ze spoluhráčů si ho nevšiml
12:00 Přesilovka bohužel nebyla využitá
10:45 Znojmo zatím drží přesilovce Startu
09:55 Vyloučen hráč #16 Tomáš Bajko družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
09:33 Bude tu nejspíš první vyloučení nebo dá Start98 gól?
08:35 Start98 se snaží nahrávat na jistotu, aby míček neztratil
07:48 Máme tu první gól pro Znojmo.
07:47 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #33 Martin Ďuriška, asistoval #39 Petr Mašek (1:0)
06:45 Vypadalo to, že se hra uklidnila, ale opak byl pravdou
05:45 Kerzel hraje opatrně, a tak vrací dozadu
04:46 Vavřina nemá komu
03:36 Novák zkouší postřeh Hendlingera
02:16 Světlík sám probíhá  střed
01:00 Už v první minutě Start98 zkouší střelu
00:01 Úvodní buly pro Start98