4:3
    Tomáš BROM
    (Malec)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Goldea PANTHERS OTROKOVICE 4:3p
branky: 4. Michal Malec, 11. Michal Malec, 23. Jaroslav David, 62. Tomáš Brom - 2. Josef Štourač, 7. Josef Štourač, 47. Josef Štourač; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 135; zásahy brankářů: Miroslav Steiger 24 - Adam Kohút 17; po třetinách: 2:2, 1:0, 0:1, 1:0
65:00 Střely v prodloužení: 2:3
61:49 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #20 Michal Malec (4:3)
61:14 MAlcův pokus končí v bloku.
60:31 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
60:31 Vyloučen hráč #33 Ladislav Gál družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
60:31 Domácí mohou využít početní výhody a rozhodnout dnešní utkání.
60:01 Úvodní bule prodloužení vahrávají hosté. A bude se hrát 3 na 4.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:52 Steiger chytá další pokus Otrokovic.
59:36 Hostům se nadaří nahrávat přesně.
58:52 Steiger chytá pokus od mantinelu.
58:18 Vyloučen hráč #6 Tomáš Brom družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
58:08 Brom z otočky pálí jen do bloku.
57:37 Dvořákův pokus míjí branku soupeře.
56:27 Jiříčkův pokus zneškodnil Kohút.
55:38 Hosté hráli pár vteřinek ve čtyřech, naštěstí pro ně byli na míčku a stihl se včas doplnit.
54:48 Kůra jen tak tak zvládl zachytit nebezpečnou nahrávku soupeře.
53:16 Brom z první těsně vedle, Malec následně taktéž.
52:24 Procházkovu nahrávku zachytil Štourač, který okamžitě spěchá do protiútoku.
50:44 Brom nenačasoval nejlépe svoji náhru a přihrál míček Kohútovi do ruk.
49:26 Pokus hostů z poloviny jen proletěl vedle branky.
48:24 Domácí po zisku míčku aktivní a vytvářejí si šance.
47:50 Gryc blokuje nahrávku Panthers.
47:19 Vyloučen hráč #96 René Slezák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost
47:08 Slezákův pokus se zamotal do noh obránce.
46:11 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 3:3
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #77 Josef Štourač, asistoval #35 David Ležatka (3:3)
46:11 Hostům se podařilo srovnat lehce slepeným gólem.
45:49 Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil #20 Michal Malec.
45:49 Malec získal míček obešel protivníka, poté i gólmana a trefil boční síťku. Útěchou mu může být vysloužený nájezd.
44:04 Halama krásně obešel Štourače, následně se mu nepovedlo nahrát a přišel o míček.
43:14 Hosté mají vetší tlak na bránu než v předchozí třetině.
42:10 Hrtús trefuje tyč.
41:26 Vlach si připisuje blok.
40:34 Brom nahazoval na probíhajícího Gryce, nahrávka na něj byla trošičku delší.
40:01 Úvodní bule třetí třetiny vahrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
39:57 Procházka ke konci ještě zkoušel prostřelit Kohúta, jeho střela neměla razanci a tak zařval: "Pusť!" a pobavil tak svou střídačku.
39:11 Domácím se nepodařilo využít tlaku před brankou Kohúta.
38:29 Štourač od mantinelu střílí jen vedle.
36:59 Hronek trefil z jedničky balonek, který zasáhl Kohúta do nohy.
35:55 Zápas se začíná přiostřovat.
34:34 Kopecký zastavil Davidův únik čistým zákrokem.
33:36 Dvořák zlikvidoval nebezpečný pokus Gála.
32:50 Hra oproti první třetině ztratila na tempu a počtu střel na branku.
31:27 Vykopal střílel z první, Steiger střelu viděl a helmou vytěsnil.
30:40 Hronek získal míček, prohodil si posledního hráče a v úniku pálil mimo branku.
29:46 Vyloučen hráč #9 Jaroslav David družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování florbalky
29:46 Hosté mají šanci dorovnat stav utkání při přesilové hře.
29:00 Steiger chytá backhandový pokus Panthers.
28:07 Domácí získali balonek, udrželi jej a mohou zahájit útok.
26:44 Domácí dnes v obranných soubojích nešestří hráče Otrokovic.
25:34 Malcova střela ztečována a končí za brankou hostí.
24:08 Malec pálí od mantinelu z první, trefuje jednoho z obránců.
23:44 Vyloučen hráč #7 Tomáš Sovják družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
23:22 Domácí pod tlakem na své polovině.
22:10 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #9 Jaroslav David, asistoval #7 Jakub Procházka (3:2)
22:10 Procházka si chvilku hrál s obráncem, pak ho oběhl, nahrál volnému Davidovi a ten míček uklidil za záda Kohúta.
21:35 Štourač mimo bránu.
20:44 Hosté zatím na své polovině.
20:01 Úvodní bule druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 8:8
19:30 Vlach vyslal prudkou střelu od mantinelu, Kohút připraven a chytá.
18:00 Rychlá rozehra domácích z útočného roku mířila před bránu, kde ji nikdo nazasáhl.
16:57 Kohút chytá další backhandoví pokus Hattricku.
15:59 Brom nezvládl před brankou zkrotit skákavý balonek a radši posíla přihrávku na obránce.
14:33 Vlach získal balonek udělal dva kroky a střílel, střela zasáhla obrance a ten pokračuje na míčku.
13:15 Hosté z volného úderu na polovině moc nevymysleli a pálili přes blok neúspěšně.
11:49 Procházka chěl zpracovat náhru nohou, micméně se mu to nepovedlo a o balon přišel.
10:50 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #20 Michal Malec, asistoval #6 Tomáš Brom (2:2)
10:50 Malec s Bromem přechytračili obranu Otrokovic, kdy Brom rychle rozehrál na volného Malce, který se před brankou nemýlil.
10:23 Sovják z poloviny střílí mimo branku Steigera.
09:16 Vyloučen hráč #66 Matěj Bednář družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost
09:16 Otrokovice si zahrají v početní výhodě po Bednářově faulu na mantinelu.
08:53 Halamovi se nepodařilo trefit balonek a musí hrát z rohu.
07:13 Procházka pálil backhandem, Kohút však vytáhl skvělý zákrok.
06:22 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 1:2
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #77 Josef Štourač, asistoval #15 Martin Ležatka (1:2)
06:22 Štourač se prosazuje podruhé a vypadá to dnes na gólové hody.
05:58 Jiříček nevyužil Malcovu nabídku, kdy z velkého brankoviště minul.
05:08 Hosté v úvodních minutách více na míčku.
03:53 Štourač sám před Steigerem, který si s jeho střelou poradil.
03:08 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #20 Michal Malec z trestného střílení (1:1)
03:08 Malec si vychutnal Kohúta a srovnává.
02:47 Domácí lehce zatahují obranu po inkasované brance.
01:35 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #77 Josef Štourač, asistoval #81 Adam Javořík (0:1)
01:35 Štourač se dostal na střed, natáhl a vystřelil přesně k vzdálenější tyči.
00:16 Úvodní vteřinky přinášejí první šanci, a to když Brom dostal náhru před bránu soupeře, ale balonek nezasáhl.
00:01 Úvodní bule dnešního zápasu vyhrávají domácí.