Lukáš ŠVITORKA

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

FbC Respect Hradec Králové - FBC Letka Toman Finance Group 11:4
branky: 5. Milan Koubek, 6. Tomáš Dlesk, 17. Mikuláš Ryba, 25. Milan Koubek, 26. Lukáš Gregor, 28. Milan Koubek, 29. Marcel Lehký, 35. Lukáš Gregor, 36. Milan Sucharda, 40. Lukáš Gregor, 45. Lukáš Gregor - 41. Jan Vojáček, 42. Martin Döhner, 52. Ondřej Čech, 53. Martin Döhner; rozhodčí: Přemysl Bališ - Lukáš Laštovička; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 121; zásahy brankářů: David Šimeček 18 - Matyáš Dušan Bazala 22, Tomáš Petr 3; po třetinách: 3:0, 7:0, 1:4
60:00 Střely ve 3. části: 4:8
60:00 Toto utkání bylo napínavé až do poslední minuty ale Hradec byl pro Letku silným soupeřem
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny
58:15 Šimeček krásným zákrokem zabraňuje gólu
56:31 Vyloučen hráč #16 Lukáš Švitorka družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
56:31 Domácím se tuto třetinu zalíbila trestná lavice
55:33 Domácí přestávají mít kontrolu nad hrou a hosté se pokouší o comeback
54:55 Vyloučen hráč #33 Milan Koubek družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování
53:02 Timeout FBC Letka Toman Finance Group
53:02 Vyloučen hráč #97 Vojtěch Nosek družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za sekání
52:17 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 11:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #23 Martin Döhner, asistoval #97 David Svoboda (11:4)
52:17 Hostí opět sňižují náskok domácích
51:35 Hostí jako kdyby se probudily a začali domacím znepříjemňovat hru
51:32 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 11:3
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #15 Ondřej Čech, asistoval #94 Matěj Kostřica (11:3)
50:04 Zápas pokračuje zatím bez dalšího gólu
48:16 Hostí v plném počtu
46:16 Vyloučen hráč #12 Jan Hranický družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za držení
46:16 A máme zde další vyloučení tohoto utkání
44:09 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 11:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #87 Marcel Lehký (11:2)
44:09 Nádnerný comeback domácích
42:43 Trestné střílení družstva FBC Letka Toman Finance Group neproměnil #22 Jan Vojáček.
42:43 Šimeček krásně vychytal nájezd od Vojáčka
41:35 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 10:2
41:35 Nečekané góly hostí
40:59 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 10:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #22 Jan Vojáček bez asistence (10:1)
40:59 Překvapivý gól hostí
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Tomáš Petr družstva FBC Letka Toman Finance Group
40:00 Střely ve 2. části: 16:7
39:53 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 10:0
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #33 Milan Koubek (10:0)
39:53 Domácí opět zvyšují svůj náskok sedm vteřin před koncem druhé třetiny
37:36 Brankář hostích krásným zákrokem zabraňuje gólu
36:24 Šimeček si zatím drží čistý štít, doufejme že mu to vydrží i do konce utkání
35:47 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 9:0
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #7 Milan Sucharda, asistoval #33 Milan Koubek (9:0)
35:47 Domácí další krásnou střelou zvyšují opět svůj náskok
34:32 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 8:0
34:32 Domácí tu střelu našli a zvyšují svůj náskok
34:04 Obrana hostí nestíhá sledovat co se dějě ale i přes krásné kombinace domácí nemohou najít tu správnou střelu
31:56 Domácí krásně kombinují ale na gól to bohužel zatím nestačí
30:16 Šimeček předvedl další ukázkový zákrok kterým zabránil gólu
28:24 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 7:0
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #87 Marcel Lehký, asistoval #12 Tomáš Dlesk (7:0)
28:24 Domácí na hřisti ukazují svojí nadvládu a opět zvyšují skóre
27:58 A máme zde krásný zákrok Šimečka
27:46 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 6:0
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #7 Milan Sucharda (6:0)
27:46 Hostí dnes nemají svůj den a dostávají další gól
27:13 Krásný zákrok brankáře hostích
25:44 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 5:0
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #23 Daniel Škeřík (5:0)
25:44 Domácí opět navyšují svůj náskok o další gól
24:42 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 4:0
24:42 A domácím se konečně povedlo prostřelit brankáře hostí a tak si zvýšit svůj náskok
23:32 Brankář hostí dnes domácím kazí velký počet šancí
21:34 Na míčku jsou nadále převážně domácí
20:00 Střely v 1. části: 16:7
16:08 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:0
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #76 Mikuláš Ryba, asistoval #87 Marcel Lehký (3:0)
16:08 Krásnou kombinací Ryby s Lehkým si domácí navyšují náskok
14:50 A máme zde ukázkový zákrok Šimečka
13:37 Tým hostí nepodlehnul náporu domácích a úspěšně ubránil svojí svatyni v oslabení
11:37 Vyloučen hráč #94 Matěj Kostřica družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za bránění ve hře
11:37 A máme zde první vyloučení zápasu
07:08 Krásná šance Čecha do odkryté brány končí na zadním mantinelu
05:34 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:0
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #12 Tomáš Dlesk, asistoval #27 Lukáš Gregor (2:0)
05:34 Domácí navyšují skóre o další gól
04:36 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:0
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #33 Milan Koubek z trestného střílení (1:0)
04:36 Skóre otevírá tým domácích krásným nájezdem Milana Koubka
02:40 Na míčku jsou převážně domácí
01:44 Na hale je ticho jak na pohřbu, fanoušci si dnes nechali náladu doma