Letka

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC Letka Toman Finance Group 3:8
branky: 9. František Blažek, 28. František Blažek, 43. Martin Ďuriška - 3. David Svoboda, 6. Jan Vojáček, 7. Jan Hranický, 14. David Svoboda, 14. Jan Hranický, 32. Jan Vojáček, 53. David Svoboda, 54. Jan Vojáček; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 123; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 14 - Tomáš Petr 16; po třetinách: 1:5, 1:1, 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 6:6
59:42 Letka už podrží mmíček a odveze si z dneška tři body
58:35 Bauer perfektně vytáhl ruku a zneškodnil Vojáčkův pokus
57:20 Novák si prohodil běžícího Zacha ale střela skončila pouze v bloku
55:53 Timeout FBC Letka Toman Finance Group
55:53 Vyloučen hráč #96 Dennis Šťastník družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře
54:19 Bajko si skvěle poradil se třemi hráči a poslal na Světlíka
53:09 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:8
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #22 Jan Vojáček bez asistence (3:8)
52:57 Znojmo zkouší hru v šesti
52:22 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:7
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #97 David Svoboda, asistoval #13 Matyáš Gryz (3:7)
52:01 Vyloučen hráč #23 Jan Novák družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost
52:01 Vyloučen hráč #95 Tomáš Zach družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost
50:08 Ďuriška nabral rychlost a dostal se do střely, tu ovšem Tomáš vyrazil a polapil i dorážku Blažka
48:59 Vavřina se opět vynořil sám před brankou hostů ale pouze za mantinel
47:54 Letka zatím vystřelila pouze čtyřikrát na branku Znojma
46:49 Vyloučen hráč #7 František Blažek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
46:02 Novák fauloval a Letka bude rozehrávat na míčku
44:58 Mašek z otačky střílí a trefuje tyč
43:46 Letka ovládá míček a Döhner se opřel do střely ale pouze do nachystaného Kubi
42:40 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #33 Martin Ďuriška, asistoval #62 Vítek Marušík (3:6)
42:01 Kuba střílí ze zhora ale pouze do bloku
40:52 Ďuriška hledal Nováka před brankou ale trefil pouze botu Svobody a Znojmo bude mít rozehrávku
40:01 Úvodní buly poslední třetiny patří Letce
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
39:06 Mašek úplně sám před brankou ale Tomáš předvedl famózní přesun a zlikvidoval jeho střelu
37:58 Bauer předlvedl tři famózní zákroky a podržel znojemské hráče
36:48 Vojáček se prohnal kolem znojemské obrany, ale náhle o míček přišel
35:33 Vlček se perfektně položil do bloku a z odraženého balónu zpěchá dopředu Mašek který trefuje tyč
34:25 Marušík pálí z otočky ale pouze do bloku
33:18 Vavřina trefuje pouze skvělí blok Blechy
32:12 Míček se odrazil až k Maškovi a ten střílí pouze do bloku
31:07 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:6
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #22 Jan Vojáček, asistoval #12 Jan Hranický (2:6)
30:17 Znojmo se snaží překonat blok který tvoří pětice hráčů z Letky
29:13 Vavřina se opět zjevil sám před brankou Tomáše ale pouze přestřelil
28:05 Blana vysoko přestřelil branku Lukáše Bauera a míček bude patřit hostům
27:01 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #75 Martin Vavřina (2:5)
26:25 Vavřina se opřel do své přesné rány, tu mu golman vyrazil
25:19 Vlček si poradil s Hranickým který se dostal do útěku 1 na 1
24:12 Ďuriška vyslal nebezpečnou střelu do té mu ale skočil Čech a míček skončil v rohu
23:04 Mašek po přihrávce od Blažka trefil pouze ruku golmana Tomáše
21:57 Letka rychle posouvá míčky od hokejky a to Znojmu nevoní
20:49 Vavřinův granát končí pouze v síti za hřištěm
20:01 Úvodní buly pro Znojmo a hned na to byl Novák faulovaný a Znojmo má standartku
20:00 Střely v 1. části: 6:9
18:17 Gerža vyslal střelu ale ta nešla na branku
17:13 Maškova prudká střela skončila pouze na zadním mantinelu
16:06 Tomáš zalepil Střelu vlčka do svých rukou a Letka bude pokračovat na míčku
14:59 Letka se po střech rychlích nahrávkách dostala až na obrannou polovinu Znojma
13:53 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
13:53 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:5
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #12 Jan Hranický, asistoval #2 Vojtěch Blana (1:5)
13:35 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #97 David Svoboda, asistoval #23 Martin Döhner (1:4)
13:12 Bajko už zaznamenal druhý čistý hit a dostává se do brejku
12:06 Letka si může vystřídat a to vše s mocí být na míčku
10:59 Vlček běžel do útoku ale krosová přihrávka na Vavřinu mu nevyšla
09:52 Souboj mezi Světlíkem a Zachem vyšel lépe pro Zacha
08:48 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #39 Petr Mašek (1:3)
07:43 Vojáček prošel znojemskými hráči jako nůž máslem a přesnou zadovkou přihrál na gól
06:36 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 0:3
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #12 Jan Hranický, asistoval #22 Jan Vojáček (0:3)
05:21 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 0:2
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #22 Jan Vojáček, asistoval #2 Vojtěch Blana (0:2)
04:15 Mašek se opřel do střely ale pouze do nachystaného Čecha
03:11 Sedláček kombinuje s Vlčkem a rozvijí akcí která končí střelou za mantinel
02:19 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 0:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #97 David Svoboda, asistoval #8 Vojtěch Šimík (0:1)
02:03 Šťastníkova střela proletěla pouze kolem branky
00:54 Letka kombinuje na vlastní polovině a snaží proniknout do obrany Znojma
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu patří Letce