Tomáš ZEISEL

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Štíři Č. Budějovice 7:3
branky: 8. Matěj Bednář, 11. Tomáš Brom, 30. Michal Malec, 38. Tomáš Brom, 41. Michal Malec, 57. Lukáš Vlach, 59. Martin Nagy - 44. Vojtěch Prokop, 56. Dominik Vlček, 57. Petr Žáček; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 5:3; využití: 2:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Filip Létal 24 - Josef Macek 21; po třetinách: 2:0, 2:0, 3:3
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
59:48 Drobiš střelou z první netrefil branku.
59:25 Vyloučen hráč #47 Tomáš Zeisel družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra rukou
59:06 Vlček přestřelil branku z docela malého úhlu.
58:30 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
58:30 Hosté v šesti.
58:01 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 7:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #27 Martin Nagy, asistoval #6 Tomáš Brom (7:3)
58:01 Nagy využívá početní výhody a navyšuje vedení.
57:48 Vyloučen hráč #79 Matyáš Kouba družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za vysoká florbalka
57:48 Domácí mají dvou minutovou šanci navýšit náskok.
57:18 Gryc blokuje další střelu hostí.
56:31 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #21 Petr Žáček, asistoval #12 Václav Hejplík (6:3)
56:31 Žáčkův přesný balonek spadl do branky Létala.
56:20 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #41 Lukáš Vlach, asistoval #70 Matěj Hronek (6:2)
56:20 Vlach uklidil balonek odražený po střele Hronka do tyče.
56:05 Domácí blokují jak jen můžou a odolávají kanonádě Štírů.
55:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #12 Václav Hejplík (5:2)
55:19 Froněk využil schrumáže před brankou a snižuje na rozdíl tří branek.
54:49 Zeisl trefil ze vzduchu blok, nasledný odražený balonek trefil Slezák vedle brány.
54:00 Létal chytl balonek, vystřelený z poloviny, mezi nohy.
53:13 Hosté zkoušejí pálit ze všech pozic.
52:33 Slezák nahrál odražený balonek Vlachovi, který pálil do Macka.
51:28 Vlach využil své rychlosti a oběhl dva protihráče a nahrál Hronkovi, který zkusil střelu backhandem mezi nohy.
50:27 Nagy blokuje střelu Brožka.
49:58 Domácí ubránili i čtvrté oslabení.
49:33 Domácí hrají více na míčku, než-li hosté mající početní výhodu.
48:45 Kůra zachytil nahrávku do prázdné branky.
48:00 Vlček otevírá přesilovou hru střelou do bloku Bednáře.
47:54 Vyloučen hráč #25 Dominik Dvořák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za opakované přestupky
47:33 Halama ze středu jen nad branku soupeře.
46:41 Hraje se teď hodně nahoru dolů.
45:21 Domácí z tlaku vytěžili alespoň rozehrávku z rohu.
44:24 Hronek na středu střílí jen do bloku.
43:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop, asistoval #92 Roman Sedlák (5:1)
43:44 Létal přichází o čisté konto po dorážce Prokopa.
43:25 Slezák posunul ze středu Hronkoci na střelu z první, který trefil Macka.
42:46 Domácí zatím více na balonku.
41:46 Opět se hraje standartně 5 na 5.
40:47 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #20 Michal Malec, asistoval #39 Tadeáš Gryc (5:0)
40:47 Malec prošel obrano jako nůž máslem a překonal Macka lobem.
40:01 Úvodní bule třetí části vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
39:58 Létal vychytal dvě nebezpečné střely hostí.
39:45 Vyloučen hráč #74 Josef Macek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
39:40 Drobiš z první pouze nad branku Létala.
39:29 Vyloučen hráč #96 René Slezák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
39:29 Hosté i na konci druhé třetiny v početní výhodě.
38:52 Slezák výborně posunul na Halamu, který pálil ze středu, Macek byl však připraven.
37:36 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #29 Adam Jiříček (4:0)
37:36 Jiříček našel volného Broma, který pálil z první a prosadil se.
37:09 Malcovi se nepodařil zkrotit skákavý balonek před brankou.
36:41 Basík netrefil úplně prázdnou bránu.
35:49 Zouhar s Nagym v dvou bloku blokují střelu hostí.
35:15 Vlach pálil z poloviny přes bránicího hráče, domácí tak budou rozehrávat z rohu.
34:04 Malec pálí od mantinelu do prostřed brány, kde byl nachystán Macek.
32:38 Domácí přečkali i druhé oslabení bez obdržené branky a zbavují se útočného tlaku hostí.
31:37 Brožek trefil pouze boční stranu Létalovy brány
30:30 Drobišova střela skončila za mantinelem.
30:22 Vyloučen hráč #7 Jakub Procházka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:07 Kůrovu střelu Macek vytěsnil ramenem.
29:32 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #20 Michal Malec, asistoval #96 René Slezák (3:0)
29:32 Malec vymetl pavučinky v brance Macka.
29:28 Macek vykopl střelu Jiříčka.
28:43 Malec po souhře pouze vedle branky Macka.
28:04 První střela v přesilovce, Jiříček nastřelil blok.
27:42 Vyloučen hráč #21 Petr Žáček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
27:16 Domácí zatím v odloženém vyloučení.
26:01 Jiříček našel crossem Broma, který mu balonek vrátil na střed. Následná střela zasáhla clonícího Malce.
25:21 Strouhal hledal spoluhráče před branou, nahrávka trefila bránícího Jiříčka.
24:01 Hronek si poradil s obráncem a hledal backhandovou nahrávkou spoluhráče, žádneho však nenašel.
23:07 Slezák ze středu trefuje nohu Macka.
22:14 Malec našel nabíhajícího Broma, který ze středu pálil jen do břevna.
21:22 Slezák pálil s výběhu, jeho střelu Macek chytá.
20:18 Domáí úspěšně ubránili oslabení a pokračují v plném počtu.
20:01 Úvodní bule druhé třetiny vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:58 Kůtra na poslední chvíli blokuje střelu Hejplíka.
19:13 Nejprve Hronek, nyní Halama vystihli nahrávku soupeře.
18:10 Vyloučen hráč #20 Michal Malec družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
18:10 Malec si k zastavení soupeře pomohl nedovoleně a hosté si zahrají přesilovou hru.
17:48 Bromovu střelu tahem zastavil jeden z protihráčů.
16:35 Hostím dělají největší potíže nepřesné přihrávky.
14:49 Gryc zastavuje dlouhé útočné snažení Budějovic.
13:06 Neuvěřitelný návrat a ještě lepší zastavení protiútoku Dvořákem, stále drží hosty bez vstřelené branky.
12:10 Kudláčkova střela z poloviny neohrozila branku domácích
11:45 Hosté stále pokračují v napadání.
10:16 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #20 Michal Malec (2:0)
10:16 Gryc na Malce, Malec na Jiříčka, který pálil do bloku, balonek se odrazil k Malcovi. Malec přihrál Bromovi, který už se nemýlil a propálil Macka.
09:19 Létal si bezstarostně poradil s Koubovou střelou od mantinelu.
07:58 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #66 Matěj Bednář, asistoval #7 Jakub Procházka (1:0)
07:58 Bednář střílel od mantinelu na bližší a Macka prostřelil.
07:45 Obou družstvům dnes balonek odskakuje od čepelí.
06:52 Strouhal pálil ze středu, jeden z jeho spoluhráčů mu střelu zblokoval.
06:04 Brom střílel od mantinelu, odražený balonek dorážel Jiříček, ani jeden z pokusů v síti neskončil.
05:26 Procházka osamocen před brankou netrefil ideálně balonek a zasáhl pouze Macka.
04:01 Vlach dostal přihrávku na střed útočné poloviny, po které vyslal střelu tahem, bohužel pro něj nezasáhla bránu hostí.
03:27 Domácí také také začínají napadat.
02:18 Žáčkova střela z odvráené strany skončila pouze v bloku domácích.
00:43 Hosté od začátku utkání aktivní a napadají.
00:01 Úvodní bule dešního utkání vyhrávají domácí.