()

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

Goldea PANTHERS OTROKOVICE - FBC Letka Toman Finance Group 6:4
branky: 16. František Vykopal, 38. Martin Ležatka, 49. Ladislav Gál, 51. Ladislav Gál, 55. František Vykopal, 60. Ladislav Gál - 27. Matyáš Gryz, 29. David Svoboda, 38. David Svoboda, 50. Vojtěch Blana; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 151; zásahy brankářů: Adam Kohút 15 - Tomáš Petr 19; po třetinách: 1:0, 1:3, 4:1
60:00 Tímto nám zápas končí, ja bych se svámi rád rozloučil a popřál vám pěkný zbytek dne.
60:00 Střely ve 3. části: 12:8
59:09 Ladislav Gál kompletuje hattrick!
59:08 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 6:4
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál bez asistence (6:4)
58:43 Červenkův pokus na střelu do prázdné brány byl zblokován.
58:15 Čech trefil tyč.
57:56 Timeout FBC Letka Toman Finance Group
57:56 Letka jde do šesti.
57:27 Gálova střela z první letí nad bránu.
55:59 Štourač se dokázal vrátit a zabránit tak Svobodově střele.
55:36 Letka teď na Kohútovu bránu posílá jednu střelu za druhou.
55:10 Dnešní zápas sleduje 151 diváků.
54:16 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 5:4
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #33 Ladislav Gál (5:4)
54:15 Nádhernou akcí tria Červenka-Gál-Vykopal se Otrokovice dostávají do vedení.
52:51 Štouračova dorážka trefila za pomoci hostujícího gólmana břevno.
52:15 Kohút teď vychytal Šincla v úniku 1 na nikoho.
50:13 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 4:4
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #7 Tomáš Sovják (4:4)
49:01 Ze střídačky Letky můžeme slyšet jednoznačné taktické pokyny : Betonovat, neopouštět střed.
49:00 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #2 Vojtěch Blana, asistoval #40 Dan Peterek (3:4)
48:30 Vyloučen hráč #80 Petr Kopecký družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
48:30 Letka bude mít další přesilovou hru.
48:19 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 3:3
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #88 František Vykopal (3:3)
47:57 Vykopal trefil jediného hráče, který mezi ním a bránou byl.
46:56 Jan Hranický nám teď předvedl nádherný pád, zajímalo by mě jak dlouho ho trénoval.
46:21 Letka začíná povolovat, uvidíme jestli toho domácí využijí.
45:05 Ležatka trefil první hokejku, která předním byla.
43:55 Sovják nečekanou přízemní střelou na přední tyč přakvapil Petra.
43:34 Střela Kopeckého jen do bloku.
43:26 Kohú podržel domácí.
42:01 Otrokovice jsou skoro neustále na balónku, ale nevyvijí dostatečný tlak na brankáře hostů, na kterého v této třetině neletěla ani jedna střela.
40:01 Buly pro Letku.
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
39:56 Kubíčkova střela do bloku.
39:00 Domácí začínají tvrdě dohrávat souboje a vypadá to, že domácí kapitán Gál si to náramně užívá.
38:28 Štourač si teď málem vstřelil vlastní gól.
37:54 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 2:3
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #15 Martin Ležatka, asistoval #25 Jan Hrtús (2:3)
37:53 Ležatka teď výstavní střelou snižuje náskok Letky na jeden gól.
37:11 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:3
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #97 David Svoboda, asistoval #2 Vojtěch Blana (1:3)
37:10 Svoboda dokázal trefit skákající míček v malém brankovišti a navyšuje náskok Letky na 2 góly.
36:08 Domácí kapitán Gál se snaží namotivovat svůj celek.
34:55 Otrokovice oslabení přežili.
34:32 Čech svou střelou odevzdává míček domácím.
32:55 Vyloučen hráč #7 Tomáš Sovják družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:55 Sovják neudržel nervy na uzdě a Letka si tak zahraje první přesilovku zápasu.
32:17 Gál se dokázal prosmíknout mezi třemi hráči Letky, bohužel pro něj jeho střela letěla nad bránu.
31:34 Štouračova propagační střela z půlky trefila Petra přímo do hrudníku.
29:17 Otrokovická střela na přední tyč letí těsně vedle brány.
28:38 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:2
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #97 David Svoboda bez asistence (1:2)
28:12 Svobodova střela měla dobré parametry, do cesty se jí ale postavil Ležatka, který ji tak zpomalil a Kohút s ní měl lehkou práci.
28:11 Svoboda zpozoroval, že u tyčky Kohúta není žádný obránce a zpoza brány tak přidává druhý gól Letky a posílají tak do jednogólového vedení.
26:36 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #13 Matyáš Gryz, asistoval #75 Jan Slaběňák (1:1)
26:35 Letka po několika náhozech dotlačila balónek brány a srovnává stav utkání na 1:1.
25:36 Kokešova střela letěla těsně vedle Petrovi brány.
24:48 Znovu skvělý Kóhút v bráně.
24:28 Kohút sbírá nához Letky.
23:05 Gál našel místo v bloku Letky, v bráně byl ale skvěle připravený Petr.
22:25 Štouračova střela letí vedle brány.
20:56 Zatím to vypadá jako kdyby Otrokovice hráli přesilovku.
20:01 Buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 7:3
18:59 Šimík teď netrefil balónek přitom co měl odkrytou bránu.
18:00 Střela Hranického nad.
16:34 Šimík teď málem zachytil Štouračovu pomalou přihrávku přes střed hřiště, kdyby se mu to povedlo šel by sám na Kohúta.
15:02 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 1:0
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #28 Lukáš Kubíček (1:0)
15:01 Gál nejprve pokazil Otrokovický brejk 3 na 1, poté se ale odražený balónek dostal ke Kubíčkovi, který našel na středu volného Vykopala, ten už jen střílel do poloodkryté brány.
13:45 Štourač ztratil na středu hřiště balónek, naštěstí pro něj střela Letky z protiútoku letěla nad bránu.
10:47 Střela Letky z brejku netrefuje Kohútovu bránu.
10:38 Skvělá akce domácích skončila u Gála, který byl až moc blízko před hostující bránou.
08:48 Střela Kopeckého do bloku.
05:25 Kokeš z Brázdilem teď vyvinuli dostačený tlak na obranu Letky aby dokázali vybojovat míček. Brázdil, který se ujmul následné střely trefil jen Petra.
03:56 Červenka dostal v brejku přihrávku od Kopeckého, avšak jeho střela trefila pouze baner pověšený za bránou.
02:38 Hra zatím moc atraktivní není, oba dva týmy se pomalu zkouší dostat do zápasu.
00:29 Červenkova střela z otočky jen těsně minula tyč hostující brány.
00:01 Úvodní buly pro hosty.
00:00 Vážení čtenáři a čtenářky, vítám vás u textového přenosu 20. kola 1. ligy mužů mezi domácími Otrokovicemi a ostravskými hosty Letkou.