• 60 59:55
    5:7
    (Döhner)

ASK Orka Čelákovice - FBC Letka Toman Finance Group 5:7
branky: 6. Vojtěch Strnad, 6. Marek Cígler, 25. Daniel Martínek, 49. Petr Němeček, 50. Matyáš Bláha - 6. David Svoboda, 26. Vojtěch Šimík, 33. Martin Döhner, 36. Ondřej Čech, 47. Jan Slaběňák, 56. Vojtěch Blana, 60. Vojtěch Šimík; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 16; zásahy brankářů: Vojtěch Žáček 23 - Matyáš Dušan Bazala 18; po třetinách: 2:1, 1:3, 2:3
60:00 Střely ve 3. části: 5:10
60:00 Hosté si z dnešního utkání odváží tři body, a my Vám přejeme příjemný večer a zase někdy příště. Dobrou noc.
59:55 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 5:7
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #8 Vojtěch Šimík, asistoval #23 Martin Döhner (5:7)
59:55 Letka zvyšuje náskok o dvě branky.
59:20 Atmosféra v hale by se dala krájet.
59:09 Poslední minuta bude pro Orku velmi důležitá a snaží se dohnat skóre soupeře.
58:29 Letka se dostává k míčku a překazila tak akci Orky.
58:15 Timeout ASK Orka Čelákovice
58:15 Orka si zkusí hru v 6.
57:20 Letka je stále za brankou domácích a nebezpečně ohrožuje Žáčka.
56:48 Timeout FBC Letka Toman Finance Group
56:35 Strnad v obrovské šanci ale zakončuje pouze do brankáře
56:04 Orka v obrovské šanci ale tu však nepromněňuje.
55:49 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 5:6
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #2 Vojtěch Blana, asistoval #36 Jiří Šincl (5:6)
55:49 Letka zvyšuje své skóre a dostává se tak znovu do vedení.
55:02 Velmi krásný a pohotový zákrok Žáčka, který nyní zachránil Orku před brankou.
54:00 Vyloučen hráč #12 Daniel Goll družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
54:00 Orka znovu fauluje a Letka jde na přesilovku.
53:30 Döhner se snažil překvapit Žáčka ale ten je připravený a chytá.
52:55 Vojáček oběhl všechny domácí hráče ale k zakončení se nedostal.
51:11 Westovi nyní Jacob překazil sólo hru na brankáře.
49:23 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #84 Matyáš Bláha, asistoval #83 Marek Cígler (5:5)
49:23 Je tu srovnávací gól pro Orku a stav je tedy nyní vyrovnaný.
48:43 Slaběňák střílí pouze do výstroje Žáčka.
48:10 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #25 Sebastian Jakob (4:5)
48:10 Němeček běží sám na brankáře a dává gól, kterým pomáhá Orce pomalu srovnávat zápas.
47:25 Krásnou střelu hostů vyráží Žáček s přehledem.
46:22 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:5
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #75 Jan Slaběňák bez asistence (3:5)
46:22 Letka se dostává do dvoubrankového vedení.
45:39 Hráčí domácích si přihrávají přesné přihrávky ale poslední střela letí mimo hřiště.
43:13 Šincl nabízí balónek Gollovi ten ho přijímá ale v zápětí už běží zase bez něj.
40:40 Orka kombinuje na své polovině a poté ztrácí míček.
40:00 Druhá třetina nám přinesla mnoho gólů a otočení stavu, tak uvidíme jak to bude dále probíhat.
40:00 Střely ve 2. části: 9:12
39:49 Orka se snaží ještě rychle kombinovat na útočné polovině ale už nemají moc času.
39:03 Ke konci třetiny jsou na balónku spíše hosté. Němeček se snaží získat balónek pro svůj tým ale není moc úspěšný.
37:45 Krásná standardka domácích bez zakončení. Richtr vybojoval balónek.
37:10 Výhoda pro hostí.
35:38 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #15 Ondřej Čech, asistoval #2 Vojtěch Blana (3:4)
35:38 Hosté využívají přesilovku a dostávají se tak do vedení o jednu branku.
34:55 Blana střílí pouze do brankáře.
34:03 Vyloučen hráč #51 Jaroslav Verner družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře
34:03 Je tu další vyloučení na straně domácích a Letka se tak může pokusit vstřelit gól.
32:25 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:3
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #23 Martin Döhner, asistoval #15 Ondřej Čech (3:3)
32:25 Hosté vyrovnávají a hra se přesouvá z jedné poloviny na druhou.
31:50 Po většinu času vyloučení se drží hosté na balónku a nepouštějí domácí ani na střelu.
30:47 Vyloučen hráč #52 Petr West družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost
30:47 Vyloučen hráč #51 Jaroslav Verner družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost
30:47 Mamé tu vyloučení na obou stranách a uvidíme tedy hru 4 na 4.
30:35 Korych napadá.
29:10 Orka kombinuje na útočné polovině. Jejich střelu však Bazala chytá.
27:30 Němeček ztrácí balónek kousek od branky a hosté jsou velmi aktivní v útoku.
26:05 Martínek šel skoro sám na brankáře ale než stihl vystřelit zablokoval ho jeho soupeř.
25:47 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:2
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #8 Vojtěch Šimík, asistoval #22 Jan Vojáček (3:2)
24:47 Čech O. nyní zachránil svého brankáře od jasného gólu.
24:08 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #3 Daniel Martínek, asistoval #84 Matyáš Bláha (3:1)
24:08 Orka zvyšuje svůj náskok o dvě branky.
22:57 Peterekovi sjel balónek z hokejky a nabídl tak domácím míček.
22:20 Verner přestřeluje bránu.
22:05 Červinka trefuje také pouze brankáře.
21:15 Petráň trefuje pouze výstroj brankáře.
20:00 Úvodní bule 2.třetiny pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:59 Oba týmy odchází do šaten za stavu 2:1.
19:00 Právě probíhá poslední minuta 1.třetiny a Orka zatím stále vede o jednu branku.
17:53 Orka oslabení zvládla a hra může pokračovat v rychlém tempu.
15:53 Vyloučen hráč #25 Sebastian Jakob družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
15:53 Je tady první vyloučení dnešního zápasu a domácí si vyzkouší oslabení.
15:14 Hosté jdou do šesti, protože se bude vylučovat na straně domácích.
14:10 Stačila lehká nepozornost Petereka a mohl to být vlastní gól.
13:13 Hosté krásně kombinují a obchází tak útok i obranu domácích.
12:10 Vojáček trefuje pouze brankáře domácích.
11:30 Richtr střílí pouze do boční sítě branky.
09:59 Bláha M. se snažil projít až přes obranu hostí to se mu ale nepovedlo a tak střílí z poloviny hřiště a mijí branku o centimetr.
09:06 Orka předvedla velmi neúspěšnou standardní situaci.
07:20 Orka se snaží překvapit obranu hostí ale ty jsou úspěšnější a berou si balónek do své režie.
05:55 Branky padají jako hrušky ze stromu a stav utkání je nyní 2:1.
05:52 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #97 David Svoboda, asistoval #9 Jan Bura (2:1)
05:47 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:0
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #83 Marek Cígler, asistoval #18 Vojtěch Bláha (2:0)
05:05 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:0
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #72 Vojtěch Strnad, asistoval #85 Petr Němeček (1:0)
05:05 Je tu první gól dnešního zápasu který trefuje Strnad.
04:32 Korych backhandem trefuje mantinel.
03:15 Bláha M. střílí pouze do nohy brankáře.
02:34 Čech nyní ohrožuje Žáčka ale nespěšně.
01:25 Domácí útok nyní ohrozil branku hostí ale nakonec střela letí mimo hřiště.
00:30 V úvodní minutě se hosté dostávají až ke golmanovi domácích, který chytá.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00 Oba celky jsou připraveny a můžeme začít.
00:00 Hezký sváteční večer, vítáme Vás u 13.kola 1.ligy mužů kde proti sobě nastoupí ASK Orka Čelákovice a FBC Letka Toman Finance Group.