9:3
    Martin HORN
    (Täuber)

Florbal Ústí - ASK Orka Čelákovice 9:3
branky: 3. Jakub Kolstrunk, 23. Lukáš Täuber, 26. Vojtěch Esterka, 29. Vojtěch Esterka, 31. Jakub Kolstrunk, 34. Martin Horn, 56. Pavel Vítek, 58. Pavel Zeman, 60. Martin Horn - 13. Petr Němeček, 42. Daniel Richtr, 48. Daniel Richtr; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 194; zásahy brankářů: Vojtěch Pražák 11 - Dominik Hanuš 16; po třetinách: 1:1, 5:0, 3:2
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:43 GÓL Florbal Ústí! 9:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #85 Lukáš Täuber (9:3)
59:23 Pražák výborně vychytal.
57:18 GÓL Florbal Ústí! 8:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #76 Pavel Zeman z trestného střílení (8:3)
55:30 GÓL Florbal Ústí! 7:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Pavel Vítek, asistoval #76 Pavel Zeman (7:3)
52:45 Zeman také překazil akcí hostí svým blokem.
51:31 Tauber střílí na Hanuše, ale jeho střela nakonec letí úplně mimo.
48:49 Fuchsiga si pokusili dva hráči hostí podrobit, ten se ale však zvládl udržet na míčku a hraje dál!
47:15 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #77 Daniel Richtr, asistoval #85 Petr Němeček (6:3)
46:10 Horn se právě pokusil dvakrát prolomit Hanušův štít, ale marně hráči hostí si ho ohlídali.
45:55 Horn do bloku!
45:18 Vyloučen hráč #63 Jan Dobosz družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
44:08 Vítek vyslal parádní střelu, která by do branky krásně zaplula, ale na poslední chvíli ji hostí vyblokovali.
42:37 Hostí vstoupila velmi aktivní hrou do třetí třetiny, což musí být pro domácí velice nepříjemné.
41:10 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #77 Daniel Richtr, asistoval #31 Adam Zoubek (6:2)
40:00 Střely ve 2. části: 8:4
39:21 Tauber si výborně pohlídal hráče u mantinelu za brankou Pražáka.
38:52 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
33:19 GÓL Florbal Ústí! 6:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (6:1)
33:19 Domácím dnes zápas velice sedl, máme tu jednu střelu za druhou občas i gólovou.
31:46 Nadějná akce hostí na branku Pražáka. Předvedli výbornou sehrávku, ale nakonec z toho nic nepadlo.
30:07 GÓL Florbal Ústí! 5:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #85 Lukáš Täuber (5:1)
28:55 GÓL Florbal Ústí! 4:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #30 Vojtěch Esterka, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (4:1)
28:55 Přesilová hra Ústí hned přináší ovoce a Esterka si připisuje druhý gól na své konto.
28:44 Vyloučen hráč #71 Daniel Korych družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost
25:59 Kužel vypálil pořádnou ránu přímo do Hanuše!
25:37 GÓL Florbal Ústí! 3:1
23:04 Vyloučen hráč #76 Pavel Zeman družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
22:34 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #85 Lukáš Täuber, asistoval #52 Martin Fuchsig (2:1)
22:14 Kužel zkusil vyslat střelu backhandem, střela jde na nakonec mimo.
20:00 Střely v 1. části: 9:4
19:55 Hráč hostí teď nebezpečně prolítnul kolem mantinelu za Pražákovo brankou.
17:28 Vlček měl krásně najeto k brance, bohužel z toho nakonec nic nevzešlo.
16:17 Hornovi nyní sedlo střídání na útočné polovině.
15:43 Fuchsigovo střele stačilo málo a prolomila by štít Hanuše, ale nakonec se nepodařilo.
14:19 Pavelka vyslal nebezpečnou střelu, která byla ale vyblokována těsně před brankou Hanuše.
14:04 Hostí strefují pouze tyčku Pražákovo branky.
12:07 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #27 Radim Fořt (1:1)
11:49 Němeček si krásně počkal před brankou Pražáka na dorážku.
10:35 Výborná sehrávka Kolstrunka a Kužela, ale Hanuš si ji dokázal pohlídat.
09:32 Fuchsig dnes výborně blokuje a kazí každou šancí hostujícího týmu.
08:22 Do Hanuše míří jedna střela za druhou. Domácí hráči mu to nedělají vůbec lehké, ale zatím se drží..
07:36 Fuchsig výborně překazil akci hostí blízko branky Pražáka.
05:33 Zeman zasazuje další střelu do Hanuše, která ale neprochází skrz, protože je Hanuš v pozoru.
04:28 Pražák si již také sáhl na míček, který k němu dojel.
02:56 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #30 Vojtěch Esterka (1:0)
02:56 Nakonec první střelu zasadil Kolstrunk, která nám dnes nakonec i otevírá skóre!
00:47 O první střelu do Hanuše se pokusil Horn, ale nakonec neprošla skrz.
00:01 A máme zápas v plném proudu, úvodní bui vyhrál Kolstrunk pro tým domácích.
00:00 Vítám všechny čtenáře u dnešního utkání.
00:00 Omlouváme se, ale kvůli zpoždění předešlého volejbalového utkání se dnes bude začínat později a to ve 20:30. Děkujeme za pochopení.