• 60 59:58
    2
    Ivan PONOMAREV

FbC Respect Hradec Králové - Kanonýři Kladno 2:7
branky: 25. Vítek Ryba, 28. Mikuláš Ryba - 2. Martin Fojtík, 12. Matyáš Bachmaier, 15. Vojtěch Novák, 38. Marek Veselý, 38. Martin Fojtík, 51. Matyáš Bachmaier, 55. Martin Fojtík; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 3 + Max Kuštan 4:5 + Tadeáš Chroust OS + Matěj Stůj OS; využití: 0:2; diváků: 136; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 12 - Ivan Ponomarev 15; po třetinách: 0:3, 2:2, 0:2
60:00 Střely ve 3. části: 5:6
59:58 Vyloučen hráč #30 Ivan Ponomarev družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za zdržování hry
57:13 Timeout Kanonýři Kladno
57:13 Vyloučen hráč #8 Max Kuštan družstva FbC Respect Hradec Králové na 2+2 minuty za hrubost
56:18 Vyloučen hráč #9 David Krása družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání
56:04 Do hry se zapojují v hradedckém i dosavadní náhradníci.
55:02 Hradecký trenér požaduje po svých svěřencích větší nasazení.
54:07 GÓL Kanonýři Kladno! 2:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #8 Tomáš Svačinka (2:7)
53:05 Krásova střela ze středu hřiště letí nad.
50:59 GÓL Kanonýři Kladno! 2:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #16 Tadeáš Chroust (2:6)
50:03 Vyloučen hráč #12 Tomáš Dlesk družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za sekání
46:21 V hradecké hale jsou slyšet hradečtí mladíci a povzbuzují domácí.
44:20 Balonek ale zatím převážne na florbalkách hostí.
42:21 Hradecký trenér do 3. třetiny stáhnul hru na 2 pětky.
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
37:55 GÓL Kanonýři Kladno! 2:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #72 Dominik Janda (2:5)
37:44 GÓL Kanonýři Kladno! 2:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #95 Marek Veselý, asistoval #69 Hugo Hübner (2:4)
35:30 Hradec je lehce aktivnější než Kladno.
32:40 Obětavý obranný blok Lukáše Kašpara.
29:44 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno - osobní trest
29:44 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
27:14 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #76 Mikuláš Ryba, asistoval #5 Lukáš Kašpar (2:3)
25:03 Jurco drží hradecké naděje a úspěšně kryje nebezpečné střely Kladna.
24:03 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #27 Lukáš Gregor (1:3)
24:03 Tak to tam Vítkovi Rybovi konečně padlo! Prosadil se střelou ze středového kruhu.
21:50 Kanonýři umí i dobře bránit. Všechny hradecké přesilovky usáli bez obdržené branky.
20:00 Střely v 1. části: 6:6
17:08 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za zdržování hry
16:18 Vyloučen hráč #16 Tadeáš Chroust družstva Kanonýři Kladno - osobní trest
16:18 Vyloučen hráč #16 Tadeáš Chroust družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
16:18 Vyloučen hráč #16 Tadeáš Chroust družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
14:28 GÓL Kanonýři Kladno! 0:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák bez asistence (0:3)
14:28 Hrubou chybu hradecké obrany využívá Novák a dává asi jeden z nejsnadnějších gólů kariéry.
12:50 Opět V. Ryba střílí...
11:06 GÓL Kanonýři Kladno! 0:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (0:2)
10:50 Hradec se zatím úspěsně brání.
09:10 Vyloučen hráč #78 Ondřej Fous družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
08:20 Martin Krejčí (bývalý Kanonýr) netrefuje zařízení po pěkném krosu.
07:30 Opšt agilní Vítek Ryba. Trefuje Ponomareva ze 3 metrů do vesty.
06:15 Hradec zajímaně rozehrál standardku, kdy se do akce zapojili hned 3 hráči.
04:50 Vítek Ryba trefuje břevno!
03:18 Kladno jde hned z první šance do vedení.
01:22 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #46 Vojtěch Pfaur (0:1)
00:00 Hezký sobotní podvečer, vítejte u dnešního onlajnu. Do hradecké Třebše k zápasu s FbC RESPECT HK dorazil tým Kanonýři Kladno.