(Kuczera)

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - BLACK ANGELS 6:5
branky: 21. Lukáš Herblich, 27. Daniel Chatrný, 31. Lukáš Kučera, 35. Filip Šubert, 49. Lukáš Pešat, 57. Lukáš Pešat - 4. Daniel Ludvík, 9. Marek Fryš, 10. Vilém Doležal, 34. Vilém Doležal, 54. Tomáš Čáslava; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Jan Binder 18 - Ondřej Matiášek 12; po třetinách: 0:3, 4:1, 2:1
60:00 Střely ve 3. části: 3:9
59:59 Tohle už FBC Ostrava zvládne
59:30 Koncovka je opravdu infarktová, Bleci stále dobýjejí bránu
58:11 Binder teď vytáhl neskutečný zákrok proti střele z první od Doležala a dále drží vedení svého týmu
57:47 Pražané kombinují na polovině FBC, zatím však pouze do plných
57:05 Black Angels to zkouší v šesti
56:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #46 Šimon Kuczera (6:5)
56:30 Přesilovka FBC byla sehrána na jedničku, po přihrávce Kuczery se prosadil Pešat
55:51 Těžko teď stíhat dění na hřišti. Viděli jsme rovnou dvě zkoumání videa, jedno pak na popud hostujícího týmu, které nebylo prokázano a FBC si tak zahraje přesilovku
55:20 Vyloučen hráč #18 Vilém Doležal družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za zdržování hry
53:03 GÓL BLACK ANGELS! 5:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava bez asistence (5:5)
53:03 Čáslava prokázal dobrý orientační smysl a doklepl volný míček do kasy. Srovnáno 5:5
50:53 Hromada teď úp souboji s Jakubcem nepřijemně narazil na mantinel a jen těžko se zvedá ze země
50:21 FBC se teď s obranou nikam nežene a naopak se snaží zabránit všem cestám k bráně Bindera
49:42 Hanák v šanci, Binder chytá
48:13 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #81 Lukáš Kučera (5:4)
48:13 Pešat se v ponechané výhodě dostal k míčku a nekompromisně propálil Matiáška a posílá tak FBC do vedení
47:44 Před kasou se teď objevil volný Hromada, kterého Binder na poslední chvíli vyčapal a nedovolil tak Blekům odskočit
44:21 Do první větší šance se dostal po chybě Jakubce Sirotek, na Bindera ale nevyzrál
43:36 Sledujeme další pasáž hry bez větších šancí, oba týmy si nyní uvědomují důležitost další branky a nechtějí nic uspěchat
41:13 Šubertův faul na středu hřiště znamenal zajímavou standardku pro Black Angels, ta však skončla zcela nezajímavě
40:40 Šulcova střela se po teči nebezpečně kroutila směrem k bráně, cíl však nakonec nenašla
40:01 Úvodní buly třetí třeiny pro hosty
40:00 Vše je připraveno na start poslední části základní hrací doby a předešlé dvě třetiny na ni byly skvělou upoutávkou.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
39:39 Zbytek třetiny se již pravděpodobně dohraje v klidu
37:21 Rozhodčí nyní museli přezkoumat video při brankové situaci před bránou Bindera, po přezkoumání však gól uznán nebyl
36:15 Chatrný prostřelil vše co mu stálo v cestě a dostává FBC na dostřel jedné branky
36:14 Oba týmy v plném počtu
34:55 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #35 Filip Šubert bez asistence (4:4)
34:55 Šubert po zisku míčku na středu zamířil mezi nohy brankáře Black Angels a nachytal ho na holičkách. 4:4.
34:14 Vyloučen hráč #34 Tomáš Čáslava družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
34:14 Vyloučen hráč #46 Šimon Kuczera družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
33:22 GÓL BLACK ANGELS! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #93 Radek Hanák (3:4)
33:22 Doležal se dostal k dorážce před kasou a střelou po zemi překonal Bindera
33:03 Čáslava teď prokázal dobrý orientační smysl a ze vzduchu dokázal dorazit volný míček a opět tak srovnat průběh utkání.
32:27 Kozák vyzkoušel Binderovu pozornost ze standardní situace, gólman FBC se ale nenechal nachytat
32:01 V další šanci Šulc, pčed bránou se ale nedokázal správně zorientovat
31:44 FBC i nadále pokračuje v tlaku a drží se na útočné polovině, poslední střelu vyslal Herblich, ta však byla ztečována mimo hřiště
30:27 Timeout BLACK ANGELS
30:27 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #81 Lukáš Kučera, asistoval #16 Lukáš Herblich (3:3)
30:27 Kučera střelou z dálky srovnává stav utkání
28:23 Tempo hry se teď trochu uklidnilo a oba týmy jsou o něco opatrnější
26:15 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Daniel Chatrný, asistoval #53 Marek Bräuer (2:3)
24:12 Dvojice Pešat Herblich v další velké šanci, Matiášek ale zatím drží Bleky v dvoubrankovém vedení
23:03 A Chatrný v další velké šanci, tentokrát likviduje Matiášek
22:38 Chatrný vyslal dělovku ze středu hřiště, ta však byla zastavena jedním z obránců
21:59 V šatně FBC asi byl trochu vítr, do druhé třetiny totiž žlutomodrří vstoupili o mnoho lépe
20:18 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #16 Lukáš Herblich, asistoval #50 Lukáš Pešat (1:3)
20:18 Herblich našel skulinku pod rukou Matiáška a střílí úvodní branku FBC!
15:45 Velkou šanci hostí likviduje Binder na čáře
14:49 Vyloučen hráč #6 Martin Šulc družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za držení
13:44 K žádným větším šancím ve hře 4 na 4 zatím nedochází, hra se odehrává především na středu hřiště
12:16 Vyloučen hráč #50 Lukáš Pešat družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
12:16 Vyloučen hráč #14 Martin Obuškevič družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
12:16 Obuškevič si s Pešatem před bránou Bindera vyměnili názory o něco důrazněji, než je v pravidlech a půjdou si tak oba sednout na 2 minuty
11:35 Hromada střílí ze středu hřiště, Binderovu bránu ale míjí
10:40 FBC zatím nemůže najít recept na rozehrávku Bleků a ti tak pohodlně drží míček
09:31 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #17 Matouš Burian (0:3)
09:31 Black Angels teď využívají své momentum a přidávají další branku a opět to bylo po kombinace do prázdné kasy
08:52 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Marek Fryš, asistoval #55 Jakub Hromada (0:2)
08:52 Hromada krásnou zadovkou vybídl Fryše, který se do odkryté brány nemýlil
08:00 Čáslava si teď šel až moc okatě pro faul a míček byl proto přisouzen FBC
07:02 Bleci teď ve dvou šancích rychle po sobě, Binder ale opět zachránil situaci
06:30 Hra se trochu uklidnila a na míčku FBC
05:11 Lukáš Kučera využil chyby v obraně a šel už sám na bránu, Matiášek se však rozkleknul jako Hašek a šanci maří
03:40 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #26 Daniel Ludvík, asistoval #99 Jakub Renčín (0:1)
03:40 Ludvík dostal naservírováno do prázdné kasy a otevírá skóre dnešního zápasu!
02:32 Do první velké šance se dostalo také FBC, Pešat se prokličkoval až před golmana, nebyl ale úspěšný
01:29 Bleci mají teď ze hry více a Bindera počastovali již třemi střelami
00:59 K míčku se dostali také Black Angels a viděli jsme první střelu, kterou blokuje Binder
00:10 Domácí pomalu kombinují na vlastní polovině a čekají na možnost přihrávky
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrávají domácí a můžeme jít na to