8:5
    Matěj KORBEL
    (Klápa)

SOKOLI Pardubice - FB Hurrican Karlovy Vary 9:5
branky: 11. Marek Viterna, 20. Milan Bína, 33. Petr Zajíček, 38. Marek Ďopan, 44. Ralfs Polis, 52. Petr Zajíček, 58. Ondřej Machatý, 59. David Žáček, 60. David Žáček - 18. Michal Klápa, 32. Miloš Tyl, 50. Matěj Svatek, 54. Daniel Péc, 60. Matěj Korbel; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 250; zásahy brankářů: Martin Haleš 26 - Daniel Váradi 23; po třetinách: 2:1, 2:1, 5:3
60:00 Střely ve 3. části: 9:14
59:44 GÓL SOKOLI Pardubice! 9:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #23 David Žáček, asistoval #7 Ondřej Hurt (9:5)
59:05 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #8 Matěj Korbel, asistoval #44 Michal Klápa (8:5)
58:35 GÓL SOKOLI Pardubice! 8:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #23 David Žáček bez asistence (8:4)
58:35 Žáček dává jasné razítko na vítězství Pardubic!
57:53 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
57:53 GÓL SOKOLI Pardubice! 7:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #71 Radek Drba (7:4)
57:53 Ukázkový brejk Sokolů. Na konci krásné akce stál sváteční střelec Machatý!
57:03 SOKOLI teď chytře drží míček v útočném pásmu a vyhlíží konec zápasu.
55:20 Haleš opět skvěle v brance domácích!
53:43 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #23 Daniel Péc, asistoval #21 Lukáš Macháček (6:4)
53:43 Nedáš - dostaneš. SOKOLI nejprve nevyužili brejk 3 na 1 a následně Péc na druhé straně překonal z malého brankoviště Haleše.
52:36 Strachota teď střelou zpoza obránce orazítkoval tyč Halešovi branky.
51:35 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #23 David Žáček (6:3)
51:35 Zajíček vrací Sokolům tříbrankové vedení! Jaká bude reakce karlovarských?
51:08 Dnešní duel sleduje 250 diváků.
49:06 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #70 Matěj Svatek, asistoval #44 Michal Klápa (5:3)
49:06 Svatek vstřelil další branku z hrany brankoviště. Vary v polovině třetí třetiny snižují na rozdíl dvou branek.
48:38 Hra začíná být plná emocí. Je pouze otázka času, kdy bude jeden z týmů vyloučen.
47:53 Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.
46:51 Kaluža teď nekompromisně poslal míček až ke střeše haly.
45:28 Bína se teď snažil otočit kolem branky Váradiho, ten byl ale opět pozorný.
44:53 Křinka pouze do bloku jednoho z karlovarských obranců.
43:28 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #2 Ralfs Polis, asistoval #3 Vojtěch Kaluža (5:2)
43:28 Polis teď vymetl všechny pavučiny v karlovarské brance! Krásná střela.
42:24 Vyloučen hráč #44 Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
41:15 Haleš skvěle teď proti střele Hozmana. Karlovy Vary v úvodu třetiny jasně aktivnější.
40:46 Strachota netrefil z dobré pozice Halešovu branku.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrály Vary.
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
37:57 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #84 Marek Ďopan, asistoval #23 David Žáček (4:2)
37:57 Ďopan prostřelil Váradiho od pravého mantinelu a dává Sokolům dvoubrankové vedení!
36:17 Nezval teď zachránil pardubický celek před inkasováním třetí branky.
34:13 Klápa teď povalila Šimáka před brankou Pardubic, rozhodčí faul neviděli.
32:53 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #66 Petr Zajíček bez asistence (3:2)
32:53 Zajíček teď nadvakrát překonal Váradi a vrací Pardubicím zpět vedení.
31:28 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Miloš Tyl, asistoval #78 Michal Strachota (2:2)
31:28 Karlovarští nyní využili jeden ze svých brejků a trošku se štěstím srovnávají na 2:2.
30:26 Kaluža hraje v poslední ve velké parádě. Nyní opět poslal svůj granát z poloviny hřiště, avšak Váradi byl pozorný.
29:30 Zatím sledujme velmi vyrovnané utkaní. Oba týmy se snaží těžit především z brejkových situací, do plné obrany se jim moc nedaří.
27:30 Skvělá akce Nezvala s Viternou, která ale bohužel gólem neskončila.
26:14 Přesilová hra je u konce. Paradoxně největší šanci měl na konci oslabení pardubický Drba.
24:14 Vyloučen hráč #2 Ralfs Polis družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
24:14 Máme tu první vyloučení v zápase. Dokáží se Vary prosadit z přesilové hry?
23:46 Klápa trefil z úhlu břevno Halešovi svatyně.
23:17 Ďopan teď skvěle zblokoval střelu jednoho z karlovarských obranců. Jo, zde je vidět, že se Marek učil od Karla Brychty.
23:11 Drba teď trefil levou tyč Varů!
21:20 Bína mohl vstřelit branku, ale karlovarský brankář zasáhl přesně.
20:15 Bína mohl přidat svůj druhý gól v zápase, ale Váradi byl proti.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 12:7
19:35 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #32 Milan Bína, asistoval #22 Jan Nezval (2:1)
17:58 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #55 Miloš Tyl (1:1)
17:58 Vary hezky rozehrály standardku z rohu hřiště a Klápa měl již jednoduchou pozici z hrany velkého brankoviště.
16:39 Aktivní Žáček teď fauloval Švarce při rozehrávce. U balónku zůstavají karlovarští.
15:15 Další z povedených brejků pardubických, Prix však slibně rozehranou situaci zazdil střelou mimo.
14:33 Pěkná akce po trase Bína - Škoda, prvně jmenovaný se však ke střele nedostal.
13:26 Kalužova rána z poloviny hřiště skončila na těle jednoho z bránících hráčů Varů.
12:28 SOKOLI nyní chytře uklidnili tempo hry a přihrávají si na vlastní polovině.
10:43 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #16 Marek Viterna, asistoval #32 Milan Bína (1:0)
10:43 Skvěle vyřešený brejk domácích, Viterna už měl snadnou práci.
07:17 Bína se teď šikovně vytočil od mantinelu, avšak Váradi byl pozorný.
06:12 Skvěle Haleš! Ten nejprve vychytal karlovarského kapitána a následně i dalekonosnou střelu z poloviny hřiště.
04:42 Hra zatím postrádá potřebné tempo. Je vidět, že oba týmy si jsou vědomy důležitosti zápasu.
03:34 První střídání v zápase má za sebou Ondřej Hurt, který v minulém roce oblékal právě karlovarský dres.
02:24 První vážnější šance na straně hostů, Klápa ale trefil Haleše do břicha.
00:16 První šanci utkání měli domácí, Hurta ale Váradi vychytal.