6:7
    Jiří LEBEDA
    (Klápa)

FB Hurrican Karlovy Vary - BUTCHIS 6:7
branky: 6. Jiří Lebeda, 10. Marek Hozman, 23. Vít Hrbáček, 36. Miloš Tyl, 38. Daniel Péc, 60. Jiří Lebeda - 7. Štěpán Novák, 7. Matyáš Kalina, 12. Matyáš Kalina, 14. Jakub Černý, 37. David Veleba, 52. Tomáš Vondruška, 53. David Veleba; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:4; využití: 1:1; diváků: 296; zásahy brankářů: Daniel Váradi 24 - Eduard Vladař 28; po třetinách: 2:4, 3:1, 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 8:14
59:12 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #13 Jiří Lebeda, asistoval #44 Michal Klápa (6:7)
58:01 Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny
57:00 Domácí v šesti.
54:19 Pět a půl minuty do konce a domácí ztrácí stále dvě branky.
52:53 Butchis teď rozložili domácí a Veleba po krásné akci trefuje odkrytou klec.
52:52 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
52:52 GÓL BUTCHIS! 5:7
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #25 David Veleba, asistoval #19 Štěpán Čejka (5:7)
51:55 Opět střela z větší vzdálenosti a Vondruška vrací hostům vedení.
51:54 GÓL BUTCHIS! 5:6
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #14 Tomáš Vondruška, asistoval #21 Matyáš Kalina (5:6)
50:12 Dnešní utkání sleduje 296 diváků
49:34 Hosté hrají v plném počtu.
47:34 Vyloučen hráč #74 Erik Papež družstva BUTCHIS na 2 minuty za bránění ve hře
45:25 Domácí dostoupili Černého, který už se chystal střílet.
43:50 Dobrý blok Smolky proti pokusu Maňoura.
42:50 Pícha prováhal šanci ke střele a pálil tak pouze do bloku.
41:40 Péc mohl jít do šanc, míček se mu zamotal pod nohy.
40:01 Domácí ve druhé třetině srovnali a začínám tak od nuly.
40:00 Střely ve 2. části: 16:9
37:25 Blesková odpověď domácích, Pécova střela zapadla přesně do rohu Vladařovi branky.
37:24 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #99 Daniel Péc, asistoval #24 Tomáš Rosa (5:5)
36:44 Obrovská hrubka v domácí rozehrávce, Pecha s Velebou se dostali do přečíslení a první jmenovaný tuto výhodu využil.
36:43 GÓL BUTCHIS! 4:5
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #25 David Veleba, asistoval #24 Jakub Pecha (4:5)
35:13 Domácí konečně využívají přesilovou, Klápa našel na středu volného Tyla, který ranou bez přípravy vyrovnává.
35:12 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #74 Miloš Tyl, asistoval #44 Michal Klápa (4:4)
33:16 Vyloučen hráč #24 Jakub Pecha družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
32:00 Domácí cítí vyrovnání, zatím se jim však nedaří Vladaře překonat.
30:29 Kombinace elitní formace domácích končí střelou Klápy vysoko nad.
28:44 Černý kličkou do backhandu zamířil mimo.
27:16 Obrovský závar domácí druhé formace, Butchis se však ubránili.
25:32 Hrbáček se snažil ze samostatného nájezdu podhodit míček pod nohou Vladaře, ten jeho úmysl přečetl.
25:31 Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil #31 Vít Hrbáček.
23:46 Strachota pálí těsně nad.
22:31 Hrbáček dostal přesnou přihrávku za obranu od Rosy a střelou pod břevno snižuje.
22:30 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #31 Vít Hrbáček, asistoval #24 Tomáš Rosa (3:4)
21:52 Váradi musel dvakrát do akce, v obou byl úspěšný.
20:01 Domácí čeká ještě minuta přesilové hry, tak uvidíme, zda jí dokáží využít.
20:00 Střely v 1. části: 10:8
19:59 Černý s Vondruškou podrželi míček za karlovarskou brankou a třetina tak končí za stavu 2:4.
19:01 Vyloučen hráč #3 Michal Václavík družstva BUTCHIS na 2 minuty za hrubost
18:01 Začaly poslední dvě minuty první třetiny.
17:10 Domácí opět přesilovou hru nevyužili.
15:07 Vyloučen hráč #22 Michal Svoboda družstva BUTCHIS na 2 minuty za hra na zemi
14:00 Butchis dostali k dispozici trestné střílení, kterého se ujal Černý a povedeným blafákem zvyšuje na 2:4.
13:59 GÓL BUTCHIS! 2:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý z trestného střílení (2:4)
12:00 Šmajda zůstal chvíli ležet an hrací ploše, hra je přerušena.
11:02 Kalina se dostal k odraženému míčku a střelou do horního rohu vrací Butchis vedení.
11:01 GÓL BUTCHIS! 2:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #97 Štěpán Novák (2:3)
09:52 Signál domácích končí vyrovnávací brankou Hozmana, střela nebyla nijak tvrdá, ale Vladař měl zakrytý výhled.
09:51 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Marek Hozman, asistoval #21 Lukáš Macháček (2:2)
09:49 Strachota backhendem mimo.
06:56 Kalina napřáhl z půlky a po jeho dělovce otáčí Butchis skóre.
06:55 GÓL BUTCHIS! 1:2
06:02 GÓL BUTCHIS! 1:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #97 Štěpán Novák, asistoval #99 Jakub Černý (1:1)
06:02 Vyloučen hráč #19 Adam Zahraj družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za zdržování hry
05:35 Lebeda se prosmýkl obranou a kličkou do forehandu posílá domácí do vedení.
05:16 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #13 Jiří Lebeda, asistoval #25 Šimon Šmajda (1:0)
03:40 Domácí špatně střídali a Kalina měl šanci, branku však netrefil.
02:12 Papež byl volný u tyče, střela mu však sjela a Váradi tak neměl problémy.
00:42 První střelu zapisuje Tyl, Vladař byl připraven.
00:01 První buly pro domácí.