2
    Albert KOUBA
    zdržování hry

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC 4CLEAN Česká Lípa 3:8
branky: 6. Marek Hozman, 54. Daniel Péc, 54. Michal Klápa - 4. Ladislav Pekárek, 7. Václav Vavruška, 10. Tomáš Pšenička, 10. Radek Krajcigr, 14. Radek Krajcigr, 19. Štěpán Slaný, 31. Ladislav Pekárek, 47. Jakub Seibert; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:5; využití: 0:1; diváků: 246; zásahy brankářů: Daniel Váradi 19 - Jan Dvořák 13; po třetinách: 1:6, 0:1, 2:1
60:00 Střely ve 3. části: 5:9
58:38 Vyloučen hráč #19 Albert Kouba družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za zdržování hry
56:37 Trestné střílení družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa neproměnil #30 Jakub Seibert.
55:40 Vypadá to, že se žádné drama konat nebude, Lípa drží míček a kombinuje.
53:54 Domácí dávají dvě rychlé branky a snaží se ještě na poslední chvíli něco udělat.
53:47 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:8
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (3:8)
53:44 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:8
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #99 Daniel Péc bez asistence (2:8)
49:33 V domácí hale je teď atmosféra jak na pohřbu, všichni již tak nějak tuší, že z toho body nebudou.
47:59 Tvrdý souboj Šedivého se Svatkem řeší rozhodčí pouze volným úderem pro hosty.
46:53 Střela Vavrušky do připraveného Váradiho.
46:01 Seibert dostal příliš prostoru na malém brankovišti a na dvakrát překonává Váradiho.
46:00 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:8
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #30 Jakub Seibert, asistoval #5 Ladislav Pekárek (1:8)
44:00 Byť je výsledek poměrně jednoznačný, tak to na hřišti celkem jiskří.
42:03 Klápa dorážel na brankovišti, u toho však sekl Dvořáka a rozehrávat tak budou hosté.
40:55 Dnešní utkání sleduje 254 diváků.
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
39:01 Karlovarské přesilovky asi nejvíce umocnil fakt, že v této měl největší šanci hostující Štěrba.
37:08 Vyloučen hráč #74 Filip Šedivý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:14 Domácí by rádi něco z výsledkem udělali, zatím je to jedna velká blamáž.
32:55 Domácí v přesilové hře nevyprodukovali ani jednu střelu na branku.
30:55 Vyloučen hráč #23 Tomáš Pšenička družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
30:32 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:7
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #29 Ondřej Kopič (1:7)
29:44 Lehký pokus Svatka a Dvořák si tak po delší době opět sáhl na míček.
27:45 Domácí by rádi se zápasem něco udělali, ale nedaří se jim zatím vůbec nic.
25:30 Před Trčkou se teď otevřela prázdná karlovarská branka, českolipský forvard míček trefil špatně a ten tak skončil vysoko nad.
23:38 Nyní sledujeme trochu nepřesnou pasáž zápasu.
21:03 Domácí stáhli sestavu na dvě formace, uvidíme zda jim to přinese úspěch.
20:01 První buly druhé třetiny pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 4:13
18:42 Střela Slaného od půlky zapadla přesně k tyči. DOmácí jsou zralí na ručník, tohle je pro ně drtivé KO.
18:41 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:6
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #7 Václav Vavruška (1:6)
17:45 DOmácí jsou jak opařeni a nedokáží vymyslet vůbec nic,
16:20 Fenik teď trefil světelnou tabuli za brankou.
15:03 Trčka pálí vysoko nad.
14:01 Domácí nevymysleli v přesilovce vůbec nic, naopak samiznovu inkasují, když zapomněli na Krajcigra vracejícího se z trestné lavice.
13:59 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:5
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #7 Václav Vavruška (1:5)
11:54 Vyloučen hráč #77 Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hra na zemi
10:59 Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za vysoká florbalka
10:42 Krajcigr ze vzduchu trefuje neomilně.
09:51 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #5 Ladislav Pekárek (1:4)
09:14 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #23 Tomáš Pšenička, asistoval #92 Radim Křenek (1:3)
08:52 Hrbáček mohl jít do šance, nechal míček za sebou.
07:17 Vyloučen hráč #99 Daniel Péc družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
06:11 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #7 Václav Vavruška, asistoval #66 Daniel Štěrba (1:2)
06:10 Standartní situaci zakončil Vavruška střelou mezi nohy Váradiho.
05:41 Parádní akce třetí karlovarské formace, kterou zakončuje Hozman střelou k tyči.
05:09 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #66 Marek Hozman, asistoval #99 Daniel Péc (1:1)
03:51 Pekárek trefil do zad Váradiho, který si míček srazil do branky.
03:50 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #30 Jakub Seibert (0:1)
02:58 Domácí se teď drží delší dobu na míčku, šanci si zatím nevytvořili.
00:49 Skvělá kombinace Fenika se zakončujícím Korbelem a Dvořák měl plné ruce práce.
00:01 První buly dnešního zápasu pro Lípu.