11:3
    Tomáš HANÁK
    (Boček)

ESA logistika Tatran Střešovice - FB Hurrican Karlovy Vary 11:3
branky: 4. Matěj Havlas, 16. Vojtěch Kún, 17. Milan Meliš, 26. David Šimek, 29. Matěj Havlas, 29. Adam Kučera, 30. Martin Mühlfait, 32. Marek Beneš, 37. Tomáš Hanák, 38. Adam Kučera, 48. Tomáš Hanák - 21. Vít Hrbáček, 23. Matěj Švarc, 39. Martin Fenik; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 262; zásahy brankářů: Lev Kliment 11 - Daniel Váradi 19; po třetinách: 3:0, 7:3, 1:0
60:02 Od nás z haly to je už pro dnešek vše, děkuji za pozornost a budu se těšit někdy příště opět napočtenou.
60:01 Celkový počet střel: Tatran 30 - Karlovy Vary 14
60:00 Střely ve 3. části: 8:4
59:59 Šťovíček v posledních vteřinách zavelel k útoku, ale už to bylo pozdě. Tatran zvládnul dnešní utkání 11:3 a přidává tři body do tabulky.
59:20 Hozmanovu střelu Kliment celou dobu viděl, a tak s ní neměl žádné problémy.
58:53 Vary se ani v posledních minutách nevzdávají a rády by alespoň kosmeticky upravily stav utkání.
58:02 Šimkova přízemní střela našla položenou ruku gólmana.
57:19 Tlapák do hrudi Váradiho.
56:31 Lebeda v přečíslení přehodil gólmana i branku.
55:32 Na zápas dorazilo 262 diváků, děkujeme za podporu!
54:08 Bureš trefil brankovou konstrukci.
53:04 Kliment v ohrožení, míček cestoval jen napříč malým brankovištěm.
52:02 Sádlo nedokázal odražený míček zatlouct do branky.
50:12 Signál Varům nevyšel.
49:45 Vavroušek z vrcholu formace trefil boty někoho ve zdi.
48:35 Kliment v brance Tatranu pozorný.
47:51 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 11:3
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #17 Jakub Boček (11:3)
47:51 Hanák má též nakročeno k hattricku. Zapisujeme 11:3.
47:28 Váradi sklapnul nohy a vybral z nich míček.
46:37 Váradi jednoruč vyrážel míček.
45:25 Tatran míchá Vary, ale kýžený gól ne a ne přijít.
44:06 Zeman si nepřišel na Klimenta.
43:34 Zahraj naháněl unikajícího Bočka, ale sám skončil na zemi.
42:33 Tlapák se musel proběhnout pro dlouhou přihrávku.
40:49 Hanák nevěděl, kde skončil jeho míček.
40:01 Poslední buly v základní hrací části získaly Vary.
40:00 Střely ve 2. části: 13:8
39:59 Zahraj byl rozeběhnutý podél mantinelu, ale nestačila mu časomíra.
39:47 Eliášova střela skončila tečovaná v zámezí.
38:42 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 10:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #7 Martin Fenik, asistoval #44 Michal Klápa (10:3)
38:42 Fenik po přečíslení 2 na 1 zavěsil za Klimenta a snižuje na 3:10 z pohledu hostí.
38:05 Sládeček z půlky hřiště do dlaní Váradiho.
37:30 Píchovu střelu vytěsnil Kliment.
37:04 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 10:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #11 Adam Kučera, asistoval #81 Adam Bureš (10:2)
37:04 Nejprve přesně roh po odraženém skákavém míčku, a pak už se mohl Kučera radovat a přispět do klubové kasy. 10:2
36:06 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 9:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák bez asistence (9:2)
36:06 Hanák sólem dal teploměr Váradimu. Tatranská kasička se třese, ta charitativní z projektu GóólNaDruhou také, 9:2.
35:46 Hanák krosem do země nikoho.
33:56 Tatran v plných, Kún z předchozí šance nepřekonal hostujícího gólmana.
33:25 Beneš přeběhl celé hřiště, Hanák nedokázal dorazit míček.
32:50 Meliš uzmul balonek a ukrajuje vteřiny oslabení.
31:54 Vyloučen hráč #81 Adam Bureš družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
31:54 Přesilovku si vyzkouší i Vary, sekera je dnes velmi populární, tentokrát se provinil Bureš.
31:41 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 8:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #77 Tomáš Hanák (8:2)
31:41 Než jsem stihla dopsat, Beneš rozvlnil branku za Váradim a bleskově tak využil přesilovku.
31:29 Vyloučen hráč #8 Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za zvedání florbalky
31:29 Korbel si pomohl nadzvednutím florbalky, což není povoleno.
31:20 Havlas trefil boty Macháčka.
30:35 Hanákovi se florbalka zasekla o palubovku.
29:48 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 7:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #16 Martin Mühlfait, asistoval #5 Adam Tlapák (7:2)
29:48 Necelou minutu na to se prosazuje Mühlfait.
28:57 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 6:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #11 Adam Kučera, asistoval #26 Ondřej Sádlo (6:2)
28:57 Kučera po souhře od Sádla překonává Váradiho.
28:50 Kliment v lehce akrobatické pozici zabránil míčku, aby se dostal za jeho záda.
28:29 Eliáš bekhendem poslal míček na svou střídačku.
28:05 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 5:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #88 Martin Šindelář (5:2)
28:05 Havlas využívá přesilovku, odbíjí pátou a má nakročeno k hattricku. 5:2
27:18 Vyloučen hráč #52 Jan Pícha družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
27:18 Hanák zatloukl míček mezi Váradiho nohy. To nám končí odložené vyloučení a mění ho na regulérní, Pícha za sekeru navštíví trestnou lavičku.
26:37 Odložené vyloučení, Kliment na střídačce Tatranu.
26:17 Pícha s Havlasem odstavili mantinel v rohu hřiště.
25:32 Zemanovu střelu chytá Kliment do rukou a vyhazuje dlouze na spoluhráče.
25:14 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #66 Vojtěch Kún (4:2)
25:14 Šimek útok lehce zdramatizoval když nejprve trefil břevno, ale krátký odražený míček se k němu opět dostal a pak už neměl s trefením vymezeného prostoru problémy. 4:2
23:23 Zejména v posledních chvílích se oba gólmani střídavě činí.
22:56 Meliš si položil Váradiho, ale nedokázal zvednout míček nad jeho ležící tělo.
22:09 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #17 Matěj Švarc, asistoval #44 Michal Klápa (3:2)
22:09 Švarc běžel přes celé hřiště, přihrál na kapitána Klápu, dostal míček zpět a zavěsil za Klimenta. Vary stahují na 2:3 z jejich pohledu.
21:12 Korbel z vlastní poloviny zkoušel nahodit, Vavroušek stál odskočenému míčku v cestě.
20:29 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #31 Vít Hrbáček bez asistence (3:1)
20:29 Hrbáček se toho nebál, sám vlítnul před Klimenta a zavěsil.
20:01 Druhé buly po pár odrazech a ztrátách sebral Tatran.
20:00 Střely v 1. části: 9:2
19:59 Váradi přidržel v posledních vteřinách třetiny míček.
19:31 Kučera z osy do náručí Váradiho.
18:45 Karlovy Vary jsou v plném počtu.
17:42 Vary ukrajují vteřiny oslabení u branky Tatranu.
16:45 Vyloučen hráč #78 Michal Strachota družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
16:45 Strachota za sekeru jde sedět na trestnou.
16:22 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #37 Matěj Havlas (3:0)
16:22 Meliš přidává celkovou třetí branku Tatranu.
15:49 Boček z rohu u malého brankoviště nezkrotil skákavý míček.
15:32 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #66 Vojtěch Kún, asistoval #25 Pavel Sládeček (2:0)
15:32 Fanoušci domácích si o to říkali už nějakou dobu, Kún jejich přání vyslyšel až teď. 2:0 pro Tatran.
14:57 Kliment uklidňuje hru.
14:06 Vavroušek po souhře se Šindelářem trefil gólmana.
13:30 Píchovi proklouzla florbalka na povrchu haly.
13:10 Beneš to zkusil z poloviny hřiště, těsně mimo.
11:46 Tlapák od mantinelu vystřelil, gólman Varů ale střelu nechytil přímo do rukou. Obrana před ním však zaúřadovala a odražený míček sebrala.
10:37 Kliment si doskočil pro míček.
09:53 Čelakovský neměl komu přihrát, a tak to zkusil sám. Střela štípla Váradiho do dlaní.
09:12 Na tečovaný oblouček Váradi nedosáhl, ale míček stejně letěl mimo tři tyče.
08:29 Fenik se v souboji u mantinelu snažil postrčit míček blíže Klimentově brance, ale ne moc úspěšně.
07:20 Vavroušek krosem na Šindeláře, kterému míček nesedl.
06:34 Hanák neobhodil branku zpoza Váradiho.
06:00 Váradi se natáhnul přes celou branku a ubránil nájezdníky.
04:55 Výhoda pro Vary.
04:10 Vary šly na polovinu Tatranu, ale neprosadily se.
03:27 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #17 Jakub Boček (1:0)
03:27 Havlas se trefuje a otevírá tím dnešní gólový účet.
01:28 Čelakovský trefil vytrčenou ruku Váradiho.
00:31 Hanák trefil před sebou clonícího Šmajdu.
00:01 Úvodní buly pro Tatran.
00:00 Lineupy jsou v plném proudu, a mně tak nezbývá než vám popřát příjemnou zábavu.
00:00 Tatran, který v lize zatím ani jednou nevycestoval, má lehce diskutabilní vstup do sezóny. Se šesti body po pěti zápasech se díky lepšímu +/- stavu drží na osmé příčce před Bohemkou. Karlovy Vary s jedním bodem po pěti zápasech uzavírají tabulku na 14. místě. Favorita bychom podle tabulky měli, jestli tomu tak bude i v reálu, to uvidíme až v průběhu odpoledne/večera.
00:00 Krásné nedělní odpoledne ze Sportovního centra Řepy, kde se již za pár chvil odehraje 6. kolo florbalové Livesport Superligy mezi Tatranem Střešovice a FB Hurrican Karlovy Vary. Zápas si můžete jako již tratdičně užít s námi v hale, kde na vás čeká mj. přestávková soutěž, nebo na placené videoplatformě či zde na textovém onlinu.