8:5
    Jakub PECHA
    (Černý)

FBC Liberec - BUTCHIS 9:5
branky: 2. Filip Smutný, 9. Jakub Kopecký, 20. Patrik Rozkovec, 39. Vojtěch Janeček, 41. Jakub Faksa, 50. Vojtěch Wiener, 51. Jakub Kopecký, 58. Matyáš Velc, 60. Matyáš Velc - 10. Jakub Pecha, 38. Jakub Pecha, 49. Erik Papež, 54. Jakub Pecha, 60. Jakub Pecha; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 220; zásahy brankářů: Petr Chlad 18 - Eduard Vladař 24; po třetinách: 3:1, 1:1, 5:3
60:00 Nejlepší hráči dnešního zápasu: Liberec - Filip Smutný , Butchis - Jakub Pecha
60:00 Střely celkem: Liberec - 32 , Butchis - 23
60:00 Střely ve 3. části: 13:13
59:54 GÓL FBC Liberec! 9:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #45 Matyáš Velc, asistoval #22 Patrik Rozkovec (9:5)
59:54 Velc se trefuje do prázdné brány a pečetí libereckou výhru.
59:26 GÓL BUTCHIS! 8:5
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #24 Jakub Pecha, asistoval #99 Jakub Černý (8:5)
59:24 Butchis si při hře v šesti vstřelil aspoň jednu branku.
59:10 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:36 GÓL FBC Liberec! 8:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #45 Matyáš Velc z trestného střílení (8:4)
57:36 Velc si položil Vldaře a míček pověsil do horní části brány.
57:28 Chlad musí být stále v pozoru.
57:02 Timeout BUTCHIS
56:30 Vladař pobíhá sem a tam.
54:49 Hosté to zkouší v šesti hráček v poli.
53:47 GÓL BUTCHIS! 7:4
53:47 Pecha si vystřelil hattrick.
53:00 Vladař předvedl výborný zákrok.
52:06 Vladař opět v akci, tentokrát vyrazil Faksovu střelu.
50:33 GÓL FBC Liberec! 7:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký bez asistence (7:3)
50:33 Kopecký na druhý pokus napravil svoje zaváhání před Vladařem.
49:41 GÓL FBC Liberec! 6:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #94 Jakub Faksa (6:3)
49:41 Wiener s Faksou si to vyťukali do prázdné brány.
48:59 GÓL BUTCHIS! 5:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #74 Erik Papež, asistoval #16 Šimon Pavlíček (5:3)
48:59 Akce hostů dva na jednoho skončila brankou. Pavlíček nahrával na volného Papeže a Chlad se nedokázal přesunout.
48:22 Svoboda se dostal do úniku, ale při. finální kličce mu sjel míček a skončil v rohu.
47:23 Wienerův výjezd od mantinelu na střed nebyl úspěšný, seběhli se na něj čtyři bránicí hráči.
44:34 Liberec se ubránil, Butchis si brankovou příležitost nevytvořil.
43:57 Černý tvrdou střelou od mantinelu trefuje pouze tělo Chlada.
42:33 Vyloučen hráč #95 Filip Kučera družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
42:33 Druhou přesilovou hru v dnešním zápase si zahrají hosté.
40:11 GÓL FBC Liberec! 5:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa, asistoval #73 Vojtěch Wiener (5:2)
40:11 Rychlý vstup do třetiny v podání Liberce.
40:01 Buly pro Liberec vyhrál Ferdan.
40:00 Střely ve 2. části: 6:3
39:30 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:58 Vyloučen hráč #13 Jan Novotný družstva BUTCHIS na 2 minuty za hrubost
38:58 Vyloučen hráč #8 Jan Bitman družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
38:58 Ke konci druhé třetiny si oba dva týmy zahrají ve čtyřech.
38:12 GÓL FBC Liberec! 4:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #93 Vojtěch Janeček, asistoval #27 Filip Smutný (4:2)
38:12 Janečkova rychlá odpověď na branku Pecha. Zápase je znovu o dvě branky.
37:34 GÓL BUTCHIS! 3:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #24 Jakub Pecha, asistoval #21 Matyáš Kalina (3:2)
37:34 Butchis se ke konci třetiny dotahují na rozdíl jedné branky.
35:00 Na dnešní sobotní zápas se přišlo podívat 220 diváků.
34:30 Liberec si vytváří šance, ale nedokáže je proměňovat.
31:38 Máme za sebou polovinu zápasu a Butchis si krom gólové situace nevytvořil žádnou brankovou příležitost.
28:40 Václavík blokuje střelu Kopeckého.
26:05 Rozkovec vystil rozhrávku Butchis a dostal se sám do velmi dobré gólové příležitosti, ale v koncovce selhal, Vladař vyrazil míček mimo hřiště.
25:57 Rychlé přeběh na útočnou polovinu se dostal Butchis, který si vybojoval standardní situaci z velmi dobré pozice.
21:27 Kárník zkoušel nachytat Vladaře a prospat míček do branky mezi jeho nohama.
20:10 Začala druhá třetina a míček vybojoval Butchis.
20:00 Střely v 1. části: 13:7
19:55 Švelbl na konci třetiny znovu zkouší Chladovu pozornost střelou přes celé hřiště.
19:08 GÓL FBC Liberec! 3:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Patrik Rozkovec, asistoval #45 Matyáš Velc (3:1)
19:08 Velc našel krosovou nahrávku Rozkovce, který si odskočil za obranu soupeře.
19:05 Probíhá poslední minuta první třetiny.
13:55 Smutný nahrával Kárníkovi do gólové situace.
12:55 Kopecký z výjezdu z rohu trefuje pouze střed Vladařova těla.
11:30 Liberec na míčku drží Butchis na jejich obranné polovině.
09:22 GÓL BUTCHIS! 2:1
09:22 Rychlé využitý početní výhody, Pecha se prosazuje střelou od mantinelu na bližší tyč.
09:12 Vyloučen hráč #45 Matyáš Velc družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra rukou
09:12 První přesilovou hru v dnešním zápase si zahrají hosté.
08:28 GÓL FBC Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #27 Filip Smutný (2:0)
08:28 Druhá branka Liberce a znovu i ní je duo Kopecký - Smutný, tentokrát si role prohodily. Smutný nahrál Kopeckému do prázdné brány.
07:10 Wiener zkoušel krosovku na Ferdana, ale obrana hostů byla na tuto možnost přopravena. Získali míček a ihned šli do útoku.
04:08 Švelbl svojí střelou zkoušel postřeh Chlada v bráně.
03:00 Zajímvý signál standardní situace teď zahrál Butchis.
01:25 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #5 Jakub Kopecký (1:0)
01:25 Liberec se ujímá vedení. Kopecký našel za obranou zapomenutého Smutného a ten se trefuje na bližší tyč.
00:29 První akci zápasu si vytvořil Butchis.
00:01 Zápas začal, míčku se ujal domácí tým.