5:15
    Erik PAPEŽ
    (Waldhauser)

BUTCHIS - Předvýběr.CZ Florbal MB 5:15
branky: 23. Šimon Pavlíček, 29. Michal Svoboda, 30. Tomáš Vondruška, 53. Tomáš Vondruška, 59. Erik Papež - 5. Jakub Vařecha, 8. Jakub Bína, 12. Milan Tomašík, 12. Ronald Gašparík, 14. Milan Tomašík, 17. Jakub Vařecha, 27. Milan Tomašík, 29. Petr Koláčný, 34. Adam Delong, 38. Michal Sládek, 41. Jan Natov, 53. Adam Delong, 55. Jan Natov, 55. Jakub Bína, 57. Adam Delong; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1 + Petr Novotný 4:0; využití: 0:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Jan Hlinák 8, Eduard Vladař 11 - Lukáš Bauer 16; po třetinách: 0:6, 3:4, 2:5
10000 Rozhovory hosté
10000 Rozhovory domácí
60:00 Střely ve 3. části: 7:12
58:20 GÓL BUTCHIS! 5:15
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #74 Erik Papež, asistoval #64 Jan Waldhauser (5:15)
58:20 Papež nyní předvedl ukázkové zorro a tentokrát již Bauera Překonal
57:00 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny
56:01 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:15
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #72 Adam Delong z trestného střílení (4:15)
55:34 BUTCHIS nyní hodně tlačí a snaží se získat balón
54:56 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:14
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #20 Martin Tokoš (4:14)
54:30 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:13
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #79 Ronald Gašparík (4:13)
52:21 GÓL BUTCHIS! 4:12
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #14 Tomáš Vondruška, asistoval #21 Matyáš Kalina (4:12)
52:09 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:12
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #12 Patrik Suchánek (3:12)
48:46 Papež zkusil zorro ale přes Bauera neprošel
48:45 Trestné střílení družstva BUTCHIS neproměnil #74 Erik Papež.
40:16 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:11
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #7 Milan Tomašík (3:11)
40:01 Úvodní buly pro MB
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny
38:13 Vyloučen hráč #44 Petr Novotný družstva BUTCHIS na 2+2 minuty za hrubost
37:53 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:10
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #17 Jakub Bína (3:10)
35:58 Mladá Boleslav přenechává balón BUTCHISU po pádu Novotného
33:58 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:9
33:42 Vyloučen hráč #74 Erik Papež družstva BUTCHIS na 2 minuty za blokování florbalky
32:24 BUTCHIS nyní neproměňuje nebezpečnou standartní situaci
29:02 GÓL BUTCHIS! 3:8
28:58 GÓL BUTCHIS! 2:8
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #22 Michal Svoboda, asistoval #3 Michal Václavík (2:8)
28:58 Svoboda neskutečnou pumelicí z půlky do šibenice snižuje náskok MB
28:16 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:8
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #27 Petr Koláčný, asistoval #17 Jakub Bína (1:8)
28:16 Střídání brankáře. Nový brankář #66 Eduard Vladař družstva BUTCHIS
26:53 Černý nyní vystřelil na bránu ale Bauer vychytal
26:27 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #72 Adam Delong (1:7)
24:03 Nevíme co trenér BUTCHISU v kabině provedl ale tato třetina je zatím pod vedením BUTCHISU
22:48 GÓL BUTCHIS! 1:6
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #16 Šimon Pavlíček, asistoval #74 Erik Papež (1:6)
20:35 BUTCHIS nyní tlačí MB a dostává se do šancí
20:01 Úvodní buly pro MB
20:00 Střely v 1. části: 5:13
19:59 BUTCHIS tuto třetinu moc nezvládl a uvidíme co nám ukáže ve druhé třetině
19:36 Jan Hlinák nyní předvedl neskutečný zákrok
19:00 Právě začíná poslední minuta první třetiny
17:25 Mladá Boleslav má zatím herní převahu a vtomto zápase silně dominuje.
16:24 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #23 Jakub Vařecha, asistoval #7 Milan Tomašík (0:6)
13:54 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:5
11:32 BUTCHIS nyní získává balón díky faulu na Novotného
11:21 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #79 Ronald Gašparík, asistoval #88 Jan Natov (0:4)
11:03 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #12 Patrik Suchánek (0:3)
09:34 Punčochář nyní minul prázdnou bránu
07:46 BUTCHIS nám zatím ukazuje defenzivní hru ve které vzužívá breaky bohužel ve většině z nich nám Mladá Boleslav ukazuje skvělý back check
07:05 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #43 Michal Sládek (0:2)
04:56 pogólové buly vyhrává MB
04:55 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
01:50 První střela BUTCHISU končí v těle Bauera
01:12 Střela Vařechy končí v mantinelu
00:01 Úvodní buly pro MB
00:00 Příjemné nedělní florbalové odpoledne. V SH Štěrboholy jsme již připraveni na zápas mezi Butchisem a Převýběr .cz Florbal MB. Doufáme že si zápas užijete.