5:8
    Jakub FAKSA
    (Chlad)

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Liberec 5:8
branky: 8. Matěj Korbel, 23. Jiří Lebeda, 29. Jan Pícha, 43. Vít Hrbáček, 43. Michal Strachota - 1. Patrik Rozkovec, 14. Prokop Ferdan, 28. Prokop Ferdan, 32. Prokop Ferdan, 37. Vojtěch Wiener, 44. Jakub Faksa, 53. Lukáš Dolejš, 60. Jakub Faksa; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 236; zásahy brankářů: Daniel Váradi 18 - Petr Chlad 13; po třetinách: 1:2, 2:3, 2:3
60:00 Střely ve 3. části: 6:6
59:34 GÓL FBC Liberec! 5:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa, asistoval #35 Petr Chlad (5:8)
59:34 Vyloučen hráč #52 Jan Pícha družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za zdržování hry
56:31 Domácí hrají v šesti.
56:30 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
55:14 Lebeda měl dobrou šanci, vysoko přestřelil.
52:35 GÓL FBC Liberec! 5:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Lukáš Dolejš, asistoval #73 Vojtěch Wiener (5:7)
52:35 Domácím už začínají docházet síly a Liberec toho dokázal využít.
49:06 Liberec se snaží teď ušetřit trochu času a drží míček na své polovině.
47:15 Další skvělé zákroky Váradiho.
46:15 Ferdan se dostal k odraženému míčku, branku však netrefil.
45:47 Pícha ani Klápa branku netrefili.
43:38 GÓL FBC Liberec! 5:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa, asistoval #55 Prokop Ferdan (5:6)
43:38 Domácí místo aby po vyrovníní hru trochu zklidnili, tak propadli a Faksa po rychlé akci vrací Liberci vedení.
42:52 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #7 Martin Fenik (5:5)
42:05 Hrbáček vybojoval míček a střelou k tyči vrací domácím naději na bodový zisk.
42:04 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #31 Vít Hrbáček bez asistence (4:5)
41:44 Šoltys po tvrdém souboji kluhá zpět na svou lavičku.
40:01 Úvodní buly pro Vary.
40:00 Střely ve 2. části: 4:10
38:25 Chybu v domácí obraně řeší Váradi skvělým zákrokem.
36:03 Rychlá kombinace Smutného s Wienerem končí pátým gólem Liberce.
36:02 GÓL FBC Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #27 Filip Smutný (3:5)
35:16 Vyloučen hráč #52 Jan Pícha družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
34:02 Domácí se snaží znovu srovnat, zatím neúspěšně.
31:06 Ferdan teď předvedl pěknou individuální akci a z velkého úhlu ukůlidil míček pod břevno domácí branky.
31:05 GÓL FBC Liberec! 3:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #71 Lukáš Dolejš (3:4)
30:10 Domácí hrají dnes velmi obětavě, nyní hlavní roli v obraně sehráli Klápa se Strachotou.
28:25 Teď nám to tam padá, nejprve Ferdan zakončil povedenou akci Liberce, hned v následujícím střídání však natáhl Pícha a parádní střelou k tyči vyrovnává na 3:3.
28:24 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #52 Jan Pícha, asistoval #31 Vít Hrbáček (3:3)
27:46 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #73 Vojtěch Wiener (2:3)
24:43 Wiener těsně vedle levé tyče Váradiho branky.
23:49 Strachota orazítkoval břevno.
22:11 Domácí se dokázali ubránit oslabení a poté udeřit, Lebeda se dostal do samostatného úniku a backhendovou kličkou překonává Chlada.
22:10 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #13 Jiří Lebeda, asistoval #44 Michal Klápa (2:2)
20:01 Začíná druhá třetina, ve které budou mít hodté ještě 98 vteřin přesilové hry.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
19:57 Macháček se rval v oslabení do šance, byl však tísněn obránci a gólman Chlad si tak bez problémů poradil.
19:38 Pícha srazil jednoho z pronikajících útočníků a domácí čeká první oslabení.
18:10 Začaly poslední dvě minuty první třetiny.
16:13 Skvělými zákroky se teď prezentovali CHlad a Váradi.
13:52 Liberec teď dlouho zamkl domácí na jejich polovině a tlak vyústil ve vedoucí gól Ferdana.
13:51 GÓL FBC Liberec! 1:2
12:16 Teď sledujeme řadu nepřesností na obou stranách.
10:25 Ferdan byl volný na levém křídle, jeho střelu skvělým zákrokem lapil Váradi.
08:40 Domácí šli 3 na 1, z naděljného přčíslení nebylo nic.
07:25 Korbel natáhl od půlky a jeho parádní střela skončila až za zády Chlada, který měl zakrytý výhled, střelu navíc tečoval jedcen z jeho obránců.
07:24 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #8 Matěj Korbel, asistoval #13 Jiří Lebeda (1:1)
07:00 Strachota na dobrou přihrávku nedosáhl a z šance nebylo nic.
05:40 Hrbáček konečně zapsal střelu na domácí straně, byl to však pokus se kterým neměl Chlad problém.
03:54 Střela Velce proletěla kolem břevna.
02:30 Hosté nastoupili hodně aktivně a dále mačkají domácí tým.
00:48 Další vlažný vstup domácích do zápasu, střelu Kučery sice Váradi vyrazil, na dorážku Rozkovce však již nedosáhl.
00:47 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Patrik Rozkovec, asistoval #95 Filip Kučera (0:1)
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu pro domácí.