4:5
    Jiří LEBEDA
    (Šmajda)

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 4:5
branky: 11. Lukáš Staněk, 43. Lukáš Macháček, 45. Jiří Lebeda, 58. Jiří Lebeda - 8. Lukáš Pešat, 13. Marek Bräuer, 30. Lukáš Pobořil, 48. Lukáš Pobořil, 52. Lukáš Herblich; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 320; zásahy brankářů: Daniel Váradi 20 - Jan Binder 16; po třetinách: 1:2, 0:1, 3:2
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:01 Klápa vysoko nad.
57:16 Lebeda využil závaru před brankou a snižuje.
57:15 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #13 Jiří Lebeda, asistoval #25 Šimon Šmajda (4:5)
56:50 Domácí v šesti.
56:41 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
54:08 Střela Korbela vysoko nad.
53:00 Fenikova střela zablokovaná.
51:10 Ostrava to zatím bohužel pro domácí trefuje parádně, nyní parádní dělovkou do růžku zařizuje OStravě dvoubrankové vedené Herblich.
51:09 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #16 Lukáš Herblich, asistoval #35 Filip Šubert (3:5)
50:36 Váradi vytáhl teď dva parádní zákroky.
47:20 Už to vypadalo, že se domácí ubrání, šest vteřin před koncem však zakončil rychlou kombinaci Pobořil a vrací Ostravě vedení.
47:19 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #53 Marek Bräuer (3:4)
46:41 Zahraj běžel sám na branku v oslabení, proti Binderovi nesupěl.
45:26 Vyloučen hráč #86 Jiří Šťovíček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
44:33 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #13 Jiří Lebeda, asistoval #8 Matěj Korbel (3:3)
42:15 Macháček se protáhl středem a střelou k tyči snižuje.
42:14 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #21 Lukáš Macháček, asistoval #13 Jiří Lebeda (2:3)
40:40 Skvělý Váradi proti ráně Bräuera.
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
39:59 Závěr již nic zajímavého nenabídl a do kabin se tak jde za stavu 1:3.
37:20 Váradi teď vyrazil míček, který mu málem skončil brance, naštěstí pro domácí odskákal těsně vedle levé tyče.
36:52 Dnešní utkání sleduje 320 diváků.
34:22 Domácí fanoušci ženou svůj tým za góly, zatím neúspěšně.
32:21 Domácí se snaží snížit, na jejich hokejkách je vidět nervozita.
29:07 Pobořil napřáhl z pravého křídla a dělovkou k tyči a Ostrava odskakuje do dvoubrankového vedení.
29:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #50 Lukáš Pešat (1:3)
27:27 Šmajda teď vypomohl svým obráncům a získal míček.
26:24 Strachota teď dostal tvrdě naloženo od jednoho z ostravských obránců.
24:08 Šubert vysoko nad.
23:50 Hrbáček v dobré šanci pouze do Bindera.
21:38 Korbel a Váradi teď zabránil pravděpodobně jistému gólu.
20:01 První buly druhé třetiny Píchu.
20:00 Střely v 1. části: 4:5
19:58 V závěru mohl ještě srovnat Šmajda, přihrávku Klápy však dostal na paty.
18:01 Začaly poslední dvě minuty první třetiny.
16:44 Nyní sledujeme klidnější pasáž zápasu, bez větrších šancí na obou stranách.
14:44 Korbel úspěšným blokem překazil rodící se přečíslení.
12:58 Bräuer dostal přiliš prostoru na středu a parádní střelou vrací Ostravě vedení.
12:57 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #85 Lukáš Pobořil (1:2)
10:21 Zahraj se dostal do přečíslení se Staňkem a parádní kombinací nedali Binderovi šanci.
10:20 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #99 Lukáš Staněk, asistoval #19 Adam Zahraj (1:1)
10:03 Střela Strachoty do boční sítě.
07:48 Macháček se skvěle vrátil do obrany a vypíchl míček hostujícímu hráči, míček se však odrazil k Bräuerovi, který předložil míček Pešatovi a máme tu první gól zápasu.
07:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #53 Marek Bräuer (0:1)
06:58 Rychlá souhra mezi Klápou a Fenikem, druhý jmenovaný však nedokázal míček zvednout.
06:02 Vyloučen hráč #79 Patrik Němec družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
04:30 Macháček zablokoval Kuczeru, který se dral před branku.
02:56 Macháček si nerozuměl s Fenikem a míček se tak pouze dokutálel k Binderovi.
01:58 Domácí se drali do útoku, Pícha však zahrál vysokou holí a u míčku jsou opět hosté.
00:55 Váradi zapsiuje první úspěšný zákrok.
00:01 První buly letošní superligové sezóny vyhrávají hosté.