(Morávek)
  • 60 59:05
    2

TJ Centropen Dačice - FBC Spartak Kaplice 3:6
branky: 34. Jan Morávek, 57. Roman Sedlák, 60. Roman Sedlák - 6. František Dvořák, 19. Petr Lukš, 25. František Dvořák, 36. Jan Völfl, 37. František Dvořák, 49. Tomáš Kadlec; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 4 + Oldřich Pecha TDKU + 4:2; využití: 0:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 39 - Dominik Štěpánek 41; po třetinách: 0:2, 1:3, 2:1
60:00 Komentář hostů Wunsch Pavel (Trenér): Na úvod soutěže v 10 lidech pro nováčka  velmi cenné tři body na půdě soupeře. Děkuji hráčům za zodpovědný výkon.
60:00 Komentář domácích Kubek Radovan (Vedoucí): Soupř nám dal lekci ve hře jeden na jednoho a v zakončení. nPoté co jsme se vždy nadechovali ke korekci skóre tak nás srazilo vyloučení.
60:00 Střely ve 3. části: 15:14
59:52 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #92 Roman Sedlák, asistoval #16 Jan Morávek (3:6)
59:10 Máme tady hru čtyři na čtyři.
59:05 Vyloučen hráč #20 Radovan Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost
59:05 Vyloučen hráč #72 František Dvořák družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za hrubost
59:00 Probíhá poslední minuta utkání.
58:56 Hra se pohybuje ze strany na stranu.
58:20 Dačice rozehrávají od brány dopředu, ale míček jim bere Kaplice a hrne se dopředu.
57:30 Dačice se sanží tvořit střelecké šance, ale je jim v tom zamezeno.
56:43 Timeout FBC Spartak Kaplice
56:43 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #92 Roman Sedlák, asistoval #33 Filip Přikryl (2:6)
55:39 Timeout TJ Centropen Dačice
55:07 Vacuška likviduje míček který ujel protihráči.
53:55 Kaplice dostává zápas do klidu, ale Dačice hnedka napadají a získávají rozehru v rohu hřiště.
53:12 Zapás je ve vysokém tempu a agresivitě.
52:00 Sedlák střílí z otočky také do gólmana.
51:50 Morávek po přihrávce ze standartky trefuje gólmana.
49:49 Dačice v pěti.
48:49 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #22 Tomáš Kadlec, asistoval #4 Jan Völfl (1:6)
48:49 Kaplice využívá přesilovou hru a zvyšuje na 1:6
47:30 Kaplice v přesilové hře pouze trefuje obránce a gólmana.
47:11 Vyloučen hráč #35 Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2+2 minuty za nesportovní chování
47:11 Vyloučen hráč #35 Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice do konce utkání
47:11 Vyloučen hráč #35 Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:03 Vacuška kryje tvrdou ránu od Dvořáka.
43:53 Vyloučen hráč #55 Petr Novotný družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
43:25 Sedlák trefuje gólmanovi helmu který s ní vyráží míček mimo hřiště.
42:30 Konečnýmu odskočil miček od čepele a šance na gól zaniká.
41:30 Dačice tráví více času na polovině Kaplice, než ona u Dačic.
40:54 Novotný měl šanci jít sám na bránu. Kaplický obránce jej obral o míček.
40:27 Trestné střílení družstva FBC Spartak Kaplice neproměnil #69 Tomáš Dvořák.
40:27 Vacuška se nenechal zmást a s klidnou hlavou vychytal najezd.
40:01 Buly do třetí třetiny vyhrávají hosté a Morávek toho hnedka využívá a jde s míčkem dopředu.
40:00 Střely ve 2. části: 18:16
39:59 Morávek tancuje na hraně brankoviště s míčkem, ale netrefuje prázdnou bránu.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:30 Kaplice hraje v klidu u brány a chce využít chyb Dačic.
36:44 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:5
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #72 František Dvořák, asistoval #22 Tomáš Kadlec (1:5)
36:44 Kaplice vymetá další růžek a zvyšuje.
36:04 Radovan Kobek zachrańuje situaci po ztrátě míčku v útoku.
35:20 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:4
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl, asistoval #72 František Dvořák (1:4)
33:28 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #16 Jan Morávek, asistoval #33 Filip Přikryl (1:3)
33:28 Tribuna a střídačka se rozezněla radostí. Dačice snížují.
31:30 Kaplický hráč si prokličkoval protihráči. Vacuška vyrazil helmou.
31:29 Dačice několikrát ohrozili bránu Kaplice, ale gól se jim nedaří vstřelit.
30:45 Dačice v poklidu rozehrávají akci ve které střílí Šlápota. Gólman opět vyráží.
29:00 Po utření vody na hřišti mužeme dále pokračovat v zápase.
28:24 Kaplice střílí golfákem ze standartky. Vacuška vyráží nad bránu.
27:27 Vacuška chytá míček jentaktak a zachrańuje svůj tým před gólem.
25:33 Kaplice se vydala do protiútoku, ale obrana Dačic si míček vybojovala a také se vydali do protiútoku. Střelu vyrazil gólman.
24:03 GÓL FBC Spartak Kaplice! 0:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #72 František Dvořák bez asistence (0:3)
23:15 Gelner se vydal napříč hřištěm sám s balónkem. Po nahrávce míček spoluhráč ztratil.
22:02 Kaplický obránce blokuje střelu Konečnýho.
20:54 Také tato třetina začíná ve vysokém tempu.
20:01 Buly vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 11:15
19:00 Právě začala poslední minuta první třetiny.
18:36 GÓL FBC Spartak Kaplice! 0:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #87 Petr Beneš (0:2)
18:36 Kaplice zvyšuje.
18:01 Kaplice přesilovku zatím pouze využívá na přihrávky.
17:01 Vyloučen hráč #92 Roman Sedlák družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost
15:54 Kaplice v pěti.
15:30 Dačice v přesilové hře využívají přihrávek, ale Kaplický gólman je zatím neprůstřelný.
13:54 Vyloučen hráč #4 Jan Völfl družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za blokování florbalky
13:00 Na hřišti panuje nervozita a je zde i hodně osobních soubojů u mantinelu.
12:06 Kaplice využívá neobsazených spoluhráčů a dostává se do střeleckých pozic.
10:10 Vacuška nevěděl kde se nachází míček před bránou, ale po chvíli ho našel.
10:00 Kaplice minula prázdnou bránu.
06:22 Kaplice zkouší Dačice překombinovat, ale obrana Dačic jim to překazí a tak se Dačice dostávají opět do útoku.
05:13 GÓL FBC Spartak Kaplice! 0:1
05:13 Dvořák vymetl levý roh brány a posílá tak Kaplici do vedení.
04:46 Dačice v šanci, ale míček pouze letí nad břevnem.
03:40 Dačice jdou do útoku pořád, ale bránu netrefují.
02:50 Oldřich Pecha zkusil vystřelit, ale pouze trefuje gólmana nohu.
02:10 Kaplice se snaží být na míčku, ale zároveń i Dačice.
01:30 Hráč z Kaplice před bránou pouze trefuje Vacušku.
00:20 Začátek zápasu začal ve vysokém tempu.