44
  • 44 43:24
    Hranice

FBC Hranice - FBS Olomouc 7:9
branky: 3. Dominik Liewehr, 3. Antonín Krčmař, 5. Jakub Bitter, 7. Jakub Bitter, 10. Jan Klučka, 14. Antonín Krčmař, 35. Antonín Krčmař - 1. František Kužel, 8. Denis Jašurek, 11. Jakub Hoferek, 15. Robin Večeřa, 18. Denis Jašurek, 21. František Kužel, 21. Denis Jašurek, 37. Kryštof Novák, 40. František Kužel; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Šimon Nykl ? - Jan Blecha ?; po třetinách: 6:4, 0:3, 1:2
45:00 Konec děkujeme za pozornost
44:10 Hranice v šesti
43:24 Timeout FBC Hranice
42:50 Hranickým jak fanoškům tak hráčům se nylíbí posledni výroky rozhočích
41:10 Olomouc opět ubránila svůj naskok
39:19 GÓL FBS Olomouc! 7:9
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 František Kužel, asistoval #87 Tomáš Jelínek (7:9)
38:00 Nyní vyloučen Dominik, povídat si s námi nechce
37:36 Vyloučen hráč #92 Dominik Liewehr družstva FBC Hranice na 2 minuty za držení
36:51 GÓL FBS Olomouc! 7:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #49 Kryštof Novák, asistoval #13 Jakub Hoferek (7:8)
36:50 Olomouc se ujímá vedení
35:30 Nyní opět Olomouc tlačí
34:33 A je vyrovnáno
34:30 Krčmař si udělal dobrý den z posledního obrace a poté golmana Olomouce
34:25 GÓL FBC Hranice! 7:7
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #15 Antonín Krčmař, asistoval #74 Šimon Duda (7:7)
33:00 trojce Kubík Peťa a Toník předvedly krasnou ťukačku, boužel bez rozvlnění sítě olomouce
31:40 ve třetí třetině zatím více ze hry Olomouc
29:30 Hranice nyní začaly hrát a ohrožují branku Olomouce
28:20 Jelínkova střela!!!!!!! - a nic
27:20 Olomouc opět v tlaku
26:25 Viděli jsem skvělé bloky a střelu Hranického kapitána z půlky, která prozkoušela brankáře Olomouce jestli nespí
24:45 mezitím Hranice opět v obležení Olomouce
24:05 Peťvy se po nás stýskalo tak si šel znovu pokecat ke stolku na trestnou
23:36 Vyloučen hráč #4 Petr Juřica družstva FBC Hranice na 2 minuty za blokování florbalky
22:45 Tato třetina určitě není hranické obrany
20:50 Olomouc se ujímá vedení a Prostějovští fanoušci(hráči) skládají chorály na tribuně
20:13 GÓL FBS Olomouc! 6:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #7 Denis Jašurek, asistoval #12 Samuel Strašil (6:7)
20:05 GÓL FBS Olomouc! 6:6
19:30 Petr Juřice se vykecavá u stolku mezitím co jeho spoluhráči trpí v obležení Olomouce
18:54 Vyloučen hráč #4 Petr Juřica družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
18:00 odložené vyloučení pro Olomouc
17:30 Utkání začíná být dramatické
17:21 GÓL FBS Olomouc! 6:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #7 Denis Jašurek, asistoval #21 Marek Tomášek (6:5)
16:00 Vidíme pěkné bloky na obou stranách
14:08 GÓL FBS Olomouc! 6:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #48 Robin Večeřa, asistoval #87 Tomáš Jelínek (6:4)
13:40 po golu se opět ozývá tribuna, myslím že víte kdo jde nejvíc slyšet
13:35 GÓL FBC Hranice! 6:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #15 Antonín Krčmař, asistoval #4 Petr Juřica (6:3)
13:30 Bývalý brankář Olomouce Šimon Nykl drží Hranické nad vodou
11:30 Hraje se nahoru dolu
10:07 GÓL FBS Olomouc! 5:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #13 Jakub Hoferek, asistoval #27 Alex Sofronieski (5:3)
09:30 Na tribuně jdou slyšet LEGENDY hranického A-týmu, které přišli podpořit hranickou budoucnost
09:28 GÓL FBC Hranice! 5:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #11 Jan Klučka, asistoval #92 Dominik Liewehr (5:2)
07:13 GÓL FBS Olomouc! 4:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #7 Denis Jašurek z trestného střílení (4:2)
06:40 GÓL FBC Hranice! 4:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #99 Jakub Bitter, asistoval #4 Petr Juřica (4:1)
05:40 Kouč Hranic Matěj Rada to dnesak pojal vážně, ve svátečním oděvu okupuje střídačku domácích
04:40 Zdraví Vás u zápisu Kamila Posoldová
04:02 GÓL FBC Hranice! 3:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #99 Jakub Bitter bez asistence (3:1)
02:40 GÓL FBC Hranice! 2:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #15 Antonín Krčmař bez asistence (2:1)
02:02 GÓL FBC Hranice! 1:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #92 Dominik Liewehr, asistoval #11 Jan Klučka (1:1)
00:10 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 František Kužel, asistoval #49 Kryštof Novák (0:1)