2

0

2.

Bulldogs Brno B - Orel Dolní Bojanovice 3:2pn
branky: 22. Jan Novotný, 24. Jan Novotný, N Jan Novotný - 7. Martin Kaňa, 44. Filip Němec; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Kotrla ? - Miroslav Smolen ?; po třetinách: 0:1, 2:0, 0:1
2 Nájezd na branku provedl z družstva Orel Dolní Bojanovice hráč #6 Lukáš Fialka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Orel Dolní Bojanovice hráč #7 Adam Horňák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno B hráč #8 Michaela Žáková a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno B hráč #10 Jan Novotný a vstřelil rozhodující gól (3:2).
45:00 Zahájena trestná střílení
43:27 GÓL Orel Dolní Bojanovice! 2:2
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil #16 Filip Němec, asistoval #8 Martin Kaňa (2:2)
39:41 Vyloučen hráč #33 Dmitriev Arsenii družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za sekání
23:26 GÓL Bulldogs Brno B! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #10 Jan Novotný, asistoval #33 Dmitriev Arsenii (2:1)
21:27 GÓL Bulldogs Brno B! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #10 Jan Novotný, asistoval #9 Michael Weiser (1:1)
06:56 GÓL Orel Dolní Bojanovice! 0:1
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil #8 Martin Kaňa bez asistence (0:1)