(Sikorová)
  • 54 53:45
    Bulldogs

1. SC TEMPISH Vítkovice - GC System Bulldogs Brno 5:4
branky: 32. Niki Kalábová, 40. Nela Spratková, 51. Nela Spratková, 51. Alžběta Jandačková, 54. Nela Spratková - 11. Lea Bělohoubková, 25. Lota Najsrová, 31. Nikol Kovárníková, 44. Karolína Čižmárová; rozhodčí: Adam Kiovský - Jakub Palowski; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Aneta Pavlínová 15 - Ema Čechová 20; po třetinách: 0:1, 2:2, 3:1
60:00 Komentář domácích Martiník Tomáš (Trenér): Zápas který jsme potřebovali jako sůl, včetně i toho jeho průběhu a konce. Měli jsme do zápasu nějaký plán a plnit se nám ho dařilo prvních deset minut, konec druhé třetiny a pak celou třetí třetinu. Aktivita a energie v pohybu, snaha tlačit na míček a při hře na míčku být sebevědomé. Ve třetí třetině jsme všechno tohle zúročili a podařilo se nám být konečně efektivní i v koncovce a hlavně v předbrankovém prostoru. Jsme moc rádi za vítězství a díky soupeřkám za fajn zápas.
60:00 Komentář hostů Machálek Radim (Trenér): Le konci zápasu jsme mohli několikrát odskočit na 3 golovy rozdil ale dostali jsme nahodně na 3:4 a pak už jsme tlak neubránili. To k tomu, co rozhodlo o výsledku. Jinak herně jsme plnili to, co jsme si řekli, škoda našeho nedůrazu v předbrankovém prostoru, ze kterého jsme dostali všech 5 branek. A nevyužitých šancí. Nicméně soupeř nám i několikrát orazítkoval tyčky, takže gratulace k výhře, do konce jsme hráli o 3 body, škoda. Díky soupeři za zápas ve vysokém tempu ve kterém jsme se hodně naučili a hodně štěstí do sezóny. Pěkný víkend
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
59:59 O vítězi máme jasno!
59:53 Najsrová dostala hit do hlavy, ale vypadá v pořádku.
59:36 Slívová šikovně vystřelila, ale byla zalehnuta.
59:19 Urbanová pouze mimo.
59:01 Právě probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:01 Časťa je dneska nekompromisní, další zblokovaná nahrávka.
56:57 Siki zkusila rozjet akcičku, ale bohužel se nepovedla.
55:38 Časťa výborně zachránila další možný fatál před domácí kasou.
54:55 Slívová výborně zabránila crossové přihrávce v předbrankovém prostoru.
53:45 Timeout GC System Bulldogs Brno
53:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #41 Nela Spratková, asistoval #20 Nela Sikorová (5:4)
53:45 Taktický timeout...
53:45 Mám pocit, že Siki střílela a Nela Spratková to na třetí pokus využila a míček do branky dorazila. Vítkovice jsou poprvé za celý zápas ve vedení.
53:07 Už jsem si myslela, že je to gól. Sládková zkusila, ale Pavlínová loktem míček odrazila.
52:00 Buldočky uklidnily hru, ale hned poté se snaží něco vymyslet.
51:29 BUldočkám to pouze zvoní, gól z toho nebyl.
50:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Alžběta Jandačková bez asistence (4:4)
50:51 A je vyrovnáno. Jandačková se prosadila.
50:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:4
50:10 Někdo z domácích vystřelil a po neúspěšném dorážení Sikorové se dorážkou prosadila Spratková.
49:04 Pavlínová neskutečně vychytala Bartoňkovou, která šla na jistotu. Nádhera.
47:54 Slušná poslala na backy a umožnila střídání.
46:09 Šimek měla gólovku, ale trefila pouze ležící Čechovou.
44:50 Kalábová Na. pouze do hrudi Čechové.
43:53 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #37 Karolína Čižmárová, asistoval #39 Ema Čechová (2:4)
43:53 I gólmani můžou mít body a Čechová je toho svědkem. Vyhodila na Čižmárovou a ta posílá balónek za záda Pavlínové.
43:15 Pilařová se šikovně vymotala z nebezpečného prostředí velkého brankoviště, vyběhla, ale hru nakonec uklidnila.
42:51 Kalábky se snažily něco vymyslet, ale bohužel marně.
41:40 Vaněčková chtěla vystřelit, ale Bydlošáková jí to nedovolila.
40:52 Buldočky běží 3 na 1 a Hanáková prověřila Pavlínovou.
40:01 Úvodní buly jak jinak než pro Vítkovice.
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
39:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:3
39:15 Siki zpoza brány nahodila a Spratková poslala poskakující balónek za záda Čechové.
39:01 Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:03 Bělohoubková vyslala dlouhou nahrávku dopředu, Natali Kalábová to ale zachytila.
37:33 To je ale sekanice. Fujky.
37:16 Slušná pouze do bloku.
36:04 Najsrová prověřila Pavlínovou, ta je ale připravená.
34:57 Utkání sleduje 63 diváků. Děkujeme!
33:28 Teď se celá hala chytala za hlavu. Mojová nastřeluje pouze břevno.
32:57 Siki se snaží vymyslet akci, bohužel je to asi těžší než si myslela.
31:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Niki Kalábová, asistoval #24 Karolína Šimková (1:3)
31:47 Šimek od mantinelu na Niki Kalábovou a ta hezkou ančou snižuje.
30:56 GÓL GC System Bulldogs Brno! 0:3
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #98 Nikol Kovárníková, asistoval #88 Lota Najsrová (0:3)
30:56 Najsrová dala Kovárníkové přímo před bránu a ta se do odkryté svatyně Pavlínové nemýlila.
29:51 Bulls se dostaly k míčku a ihned se rozběhly do útočné zóny.
28:26 Niki Kalábová se netuším jak dostala z chumle a jednou rukou si dokázala míček ukočírovat a dát se do akce.
28:02 (Mouk Mouk) Mojová zabránila nahrávce. Krása Abi.
27:13 Nic extra zajímavého se neděje.
26:28 Loskotová se rozběhla a posílá na Jaškovou, ta ale bohužel nezpracovala míček tak, aby z toho mohly Buldočky těžit.
24:29 GÓL GC System Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #88 Lota Najsrová, asistoval #41 Karolina Bartoňková (0:2)
24:29 Bartoňková na Najsrovou a ta dostala balónek za záda Pavlínové.
23:53 Bělohoubková tlačila Dudovou, Bělohoubková se pak ale dostala na místo Dudové a ta ji srazila na mantinel.
22:40 Jandačková vystřelila, ale bohužel mimo.
21:34 Vaněčková posunula na Najsrovou, ale bohužel se akcička nekonala.
20:57 Slušná prověřuje Čechovou pouze do její výstroje. Čechová zatím stoprocentní.
20:36 Já na bráchu, brácha na mě v podání Kalábek pro tentokrát nevyšlo.
20:01 Buly opět pro Vítkovice.
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:31 Slívová chtěla hrát dlouhý balón dopředu, bohužel ale míček poslala za mantinel. Nevadí Zuzi, to se stává a do příště se polepšíš.
19:06 Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:52 Hra se přelévá ze strany na stranu.
18:05 Vítkovice získaly a Sikorová dává svým spoluhráčkám prostor vystřídat.
17:22 Pavlínová potřebovala pomoc naší zdravušky. Už je ale v pořádku.
16:55 Dudová zblokovala střelu Bulls.
15:41 Niki Kalábová zkusila, bohužel příliš vysoko.
14:49 Vítkovice hrají v plném počtu.
14:30 Bulls se snaží něco vymyslet, ale jejich chyba vyústila v brejk domácích.
13:48 Loskotová zkusila vystřelit, Pavlínová je ale připravená.
12:49 Vyloučen hráč #29 Agáta Bydlošáková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
12:49 Je to rebel! Bydlošáková si jde svůj trest odsedět na trestnou židli.
12:26 Sikorová uklidnila hru a Mojová rozjela akcičku.
12:01 Bělohoubková na Urbanovou, ta už se ke střele ale nedostala.
11:37 Vítkovice pressují.
10:04 GÓL GC System Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #7 Lea Bělohoubková bez asistence (0:1)
10:04 Bělohoubková zachytila skákající balónek a proběhla se až k bráně domácích. Je to 0:1.
09:25 Bulldogs zkusily vystřelit, gól ale nepadl.
08:36 Časťa si obkličkovala dvě hráčky a zkusila tahem vystřelit, Čechová ale míček vyráží.
08:22 Jedličková před bránou zkouší vystřelit, bohužel také mimo.
08:06 (Mouk Mouk) Mojová tahem bohužel mimo.
07:40 Vítkovice si v poklidu rozpinkávají v zadních řadách a snaží se hledat kombinace dopředu.
07:09 Bartoňková mimo.
06:12 Vítková na Václavíkovou, ta ale střílí mimo.
05:32 Abi (Mouk Mouk) Mojová poslala Jaškovou za mantinel.
04:43 Kovárníková táhla na bránu, ale vrátila to na backy a uklidnila hru.
04:17 Můžeme vidět i press ze strany Bulls.
03:24 Buldočky byly na balónku, Vítkovice ale míček vypressovaly a mají hru pod kontrolou.
02:30 Částečková se rozeběhla z rohu až na polovinu, kde míček poslala dopředu, bohužel bez akce.
01:27 Sládková se rozběhla do útočného pásma, které bylo skoro prázdné, ale rozhodla se míček hodit na backy.
00:28 Vítkovice měly pěknou kombinaci, ta byla bohužel zastavena hráčkami Bulldogs.
00:01 Úvodní buly pro Vítkovice.
00:00 Vítáme Vás u 13. kola 1. ligy juniorek.