• 60 59:52
    4
    Matěj KOLÁŘ

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FAT PIPE Start98 2:6
branky: 59. Ondřej Kuhajda, 59. Filip Štědrý - 25. Lukáš Sedláček, 30. Adam Kulík, 30. Otakar Prášek, 51. Lukáš Sedláček, 51. Matěj Duda, 57. Matěj Netrefa; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:2 + Matěj Kolář 4; využití: 1:0; diváků: 144; zásahy brankářů: Daniel Dolák 32 - Karel Hodík 24; po třetinách: 0:0, 0:3, 2:3
60:00 Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér): Start byl lepším týmem a zaslouženě celou sérii vyhrál. Pro nás bylo velmi těžké se namotivovat po ztracené finálové sérii. Nakonec jsme zbytky sil investovali do posledních domácích zápasů, kde jsme makali, ale v útočné fázi nám to prostě nešlo. Teď jsme zklamaní, ale když se ohlédneme za tím, co se nám letos povedlo, tak bychom měli být spokojeni. Také jsme rádi, že jsme v tom celou sezónu nebyli sami, to co předváděli naši fanoušci je úžasné. Zdravíme Čížu, budeš brzy ok!
60:00 Komentář hostů Podhráský David (Trenér): Děkuji Plzni za korektní sérii se skvělou diváckou kulisou a doufám, že Číža bude brzy v pohodě. Dnešní zápas asi zrdcadlil celou sérii. Velmi dobře jsme bránili a co prošlo to chytil Hoďa. My jsme byli schopni v klíčových momentech vždy odskočit a pak si vedení poměrně zkušeně hlídat. Jsem rád, že jsme pro Start udrželi 1. ligu a věřím, že příští rok budou kluci hrát v tabulce o mnoho výše.
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:52 Vyloučen hráč #95 Matěj Kolář družstva FAT PIPE Start98 na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
58:59 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #9 Pavel Šimeček (2:6)
58:47 Vyloučen hráč #15 Matěj Netrefa družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za vysoká florbalka
58:21 O první gól Slavie se postaral Kuhajda.
58:20 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #39 Hynek Mošna (1:6)
56:49 GÓL FAT PIPE Start98! 0:6
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #15 Matěj Netrefa bez asistence (0:6)
55:43 Mošna zkouší střílet, ale minul balónek.
51:25 Slavie jde do šesti.
50:49 Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
50:49 GÓL FAT PIPE Start98! 0:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #16 Matěj Duda, asistoval #7 Martin Fenik (0:5)
50:49 Start navyšuje náskok hned dvěma góly těsně po sobě.
50:26 První gól třetí třetiny vstřelil Sedláček.
50:25 GÓL FAT PIPE Start98! 0:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #14 Lukáš Sedláček, asistoval #64 Otakar Prášek (0:4)
47:35 Fenikova výtoč, která míří těsně mimo branku.
45:16 Kuhajda střílí, ale přes Hodíka se to do brány nedostalo.
44:46 Dolák vyráží Holíkovu střelu.
43:32 Míček má pod kontrolou převážně Start.
42:59 Slavie má rozehrávku na polovině hostů, ale nedokázala nic vymyslet.
41:54 Fanoušci podporují ze všech sil.
40:01 Úvodní buly do třetí třetiny vyhrál Start
40:00 Střely ve 2. části: 9:17
39:02 Probíhá posledí minuta druhé třetiny
37:35 Vyloučen hráč #19 Patrik Med družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
37:35 Med teď trochu zbytečně sekl jednoho z hostujících hráčů a Start si zahraje druhou přesilovku v utkání
35:20 Brhlík zkusil střelu z první Dolák připraven
34:25 Mošna seslal jednoho z hostujícího týmu za mantinel
33:48 Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
33:48 Uvidíme přesilovku také na hostující straně
32:38 Hosté hrají v plném počtu
32:24 Hynek Mošna pálil, trefil jen golmana hostí
31:25 Štědrý promáchl na středu a Start tak může vystřídat
30:38 Vyloučen hráč #30 Jakub Dufek družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za nesportovní chování
30:38 Plzeň si teď zahraje přesilovku
30:15 Netrefa teď pálil hodně nad bránu
29:47 Blažek to opět zkusil tahem, ale ani tentokrát nebyl úspěšný
29:25 GÓL FAT PIPE Start98! 0:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #64 Otakar Prášek, asistoval #44 Viktor Chaloupka (0:3)
29:25 Máme tady dva slepené goly Startu a Plzeň má co dohánět
29:13 GÓL FAT PIPE Start98! 0:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #18 Adam Kulík, asistoval #15 Matěj Netrefa (0:2)
20:00 Střely v 1. části: 7:12
18:00 po chybě Dubského běžel hráč Startu sám na bránu, ale Dolák skvěle vychytal.
17:15 Mikolášek zkoušel dávat před bránou, ale hráč Startu mu jí zblokoval.
15:15 Mikolášek teď nahrál od pravého mantinelu uplně vonému Mošnovy, ten přestřeluje.
14:39 Kuhajda teď byl v situaci 1v1, ale zamotal se mu míček pod nohama.
12:30 Hra začíná být vyrovnaná.
11:23 Josefičovu nahrávku vzduchem před branku netrefuje Netrefa.
07:32 Mikolášek po nahrávce od Mošny minul branku.
06:50 Blažkovu nebezpečnou střelu chytá Hodík.
05:24 Šváchovo nepepovedená střela končí mez nohama Hodíka.
03:04 Na míčku jsou zatím více domácí.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté.