• 60 59:44
    2
    Jakub ŠVELBL

Kanonýři Kladno - BUTCHIS 5:9
branky: 6. Vojtěch Novák, 20. Jan Louvar, 39. Jan Louvar, 40. Tomáš Chroust, 49. Vojtěch Novák - 16. Petr Novotný, 24. Štěpán Čejka, 34. Jakub Černý, 36. Šimon Pavlíček, 42. Jan Waldhauser, 42. Jan Novotný, 46. Jakub Pecha, 55. Jakub Pecha, 60. Štěpán Čejka; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:3; využití: 1:3; diváků: 141; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 19 - Jan Hlinák 22; po třetinách: 2:1, 2:3, 1:5
60:00 Střely ve 3. části: 7:12
59:44 Vyloučen hráč #71 Jakub Švelbl družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
59:34 Velmi vypjatou situaci Kladno zvládá dobře, ale na vítězství to nebude stačit.
59:06 GÓL BUTCHIS! 5:9
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #19 Štěpán Čejka, asistoval #99 Jakub Černý (5:9)
59:06 Opuštěnou branku domácích navštívil míček vyslaný Čejkou.
59:00 Probíhá posldení minuta dnešního utkání.
58:34 Na Kladně je vidět velké vyčerpání, ale i tak bojují tvrdě a nevzdávají to.
56:41 Chroustovi v předbrankovém prostoru se pletl míček pod nohama, který nakonec ztratil, teď s kulháním opouští hřiště.
56:29 Kladno hraje bez gólmana
55:26 Atmosféra na hřišti je teď velmi napjatá
54:14 Vyloučen hráč #74 Erik Papež družstva BUTCHIS na 2 minuty za hrubost
54:07 GÓL BUTCHIS! 5:8
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #77 Jakub Pecha, asistoval #99 Jakub Černý (5:8)
54:07 Zatím se oběma stranám podařilo ze všech přesilovek uhrát gól.
53:50 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vysoká florbalka
53:24 Prudil 1v1 na Bódaye, z ukázkové kličky ale míří těně vedle branky.
53:03 Petrák nedokázal propálit obranu hostů.
51:19 Prudil se zpoza branky otáčí směrem na Hlináka, míček se ale zastavuje o Čejku.
48:51 GÓL Kanonýři Kladno! 5:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #95 Marek Veselý (5:7)
48:51 Kanonýři také využili své šance a v přesilovce snižují náskok Butchis.
48:15 Teď přichází šance Kladna ukázat co umí, vyrovnat tříbodový rozdíl ale bude nelehký úkol.
47:59 Vyloučen hráč #74 Erik Papež družstva BUTCHIS na 2 minuty za bránění ve hře
47:07 Waldhauser se dostal do krásné šance před brankou kde nebyl hlídaný, Ponomarev byl ale rychlejší.
46:21 Ullman se stahuje do obrany, aby uklidnil hru.
45:05 GÓL BUTCHIS! 4:7
45:05 Butchis opět využili další přesilovky, ze které posouvají svůj náskok na 3 branky.
43:34 Hosté se během přesilovky snaží udržet na míčku a nepromarnit šanci, zatím si vedou na jedničku.
43:10 Vyloučen hráč #85 Jan Louvar družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:56 Timeout Kanonýři Kladno
41:56 GÓL BUTCHIS! 4:6
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #97 Jan Novotný, asistoval #77 Jakub Pecha (4:6)
41:56 Opatrnost se Butchis vyplácí a během necelé půl minuty zvyšují o 2 body.
41:31 GÓL BUTCHIS! 4:5
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #64 Jan Waldhauser, asistoval #38 Antonín Šubrt (4:5)
41:13 Butchis postupují velmi opatrně
40:00 Buly opět velmi nerozhodné, nakonec se hraje směrem k brance hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:59 GÓL Kanonýři Kladno! 4:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #7 Alois Burian (4:4)
39:59 V posledních 8 setinách Chroust rychle zakončuje a vyrovnává stav utkání.
39:28 Kladno se v posledních vteřinách snaží co nejrchleji dostat od své branky, kde je teď často.
38:49 GÓL Kanonýři Kladno! 3:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #85 Jan Louvar, asistoval #95 Marek Veselý (3:4)
38:32 Ullman v obraně uklidňuje hru.
37:06 Veselý zkusil vypálit, míček ale poslal jen do Černého.
35:02 GÓL BUTCHIS! 2:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #16 Šimon Pavlíček, asistoval #77 Jakub Pecha (2:4)
35:02 Pecha vyběhl proti Šefčíkovi, a v rohu domácích nakonec získal míček, který poslal Pavlíčkovi, ten už věděl, co má dělat.
33:59 Šubrt nastrčený na mantinel vybojoval pro svůj tým jen volný úder.
33:08 GÓL BUTCHIS! 2:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #14 Tomáš Vondruška (2:3)
33:08 Černý si z půlky našel volný prostor v brance.
31:31 Vyloučen hráč #76 Lukáš Spurný družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:31 Spurnému už druhé vrážení za sebou nebude tolerováno a půjde si tak odpočinout na trestnou.
30:08 Chroust připravený ve velkém brankovišti jen posílá míček vysoko nad Hlinákovu hlavu.
27:20 Kladno se z volného úderu před brankou dostalo do velké šance, zamtený Hlinák ale stihl včas chytit skákavý míček nad jeho hlavou.
24:52 Butchis očividně během pauzy mezi třetinami změnili taktiku, začátek 2. třetiny tak zatím je v jejich prospěch, uvidíme, jestli se jim podaří hrát takhle až do konce.
23:28 GÓL BUTCHIS! 2:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #19 Štěpán Čejka, asistoval #44 Petr Novotný (2:2)
23:28 Čejka vymetá pavučiny v brance Ponomareva.
22:11 Ullman prokličkoval mezi Butchis, jako kdyby hrál proti nehybným kuželům.
20:00 Buly pro Kladno
20:00 Střely v 1. části: 11:8
19:41 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #85 Jan Louvar, asistoval #91 Filip Ullmann (2:1)
19:41 Louvar posílá krásnou střelu od mantinelu a dostává Kladno do vedení.
18:10 Drastich probíhá s míčkem celé hřiště, branku ale jen těsně míjí.
15:39 GÓL BUTCHIS! 1:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #44 Petr Novotný, asistoval #19 Štěpán Čejka (1:1)
15:39 Novotný si z rychlé otočky ve velkém brankovišti našel místo v Ponomarevově brance. Butchis tak vyrovnávají skóre.
14:48 Burian za svou brankou rozmýšlí jak dál, nahrává tak na Ullmana, který si už našel cestu.
12:21 Černý vybíhá z rohu domácích a míří směrem na branku, kde je ale velmi husto, míček se tak zastavuje o některé z Kanonýrů.
09:34 Šubrt vyčkávající před brankou naneštěstí tesně míjí míček, velká šance Butchis tak opět končí v rukách Kanonýrů.
05:57 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #14 Tomáš Chroust (1:0)
05:57 Chroust rychle sbírá míček z volnéhu úderu Butchis před brankou a ihned obrací směr hry. Krásná spolupráce Chrousta a Nováka, ze které vytěžili gól.
05:48 Pepež rozehrává z předbrankového prostoru, míček končí ve zdi domácích.
04:44 Pecha zkusil  z poloviny, ale střela šla mimo.
03:18 Krasná střela Nováka, která bohužel končí za mantinelama, naštěstí míček tečoval Hlinák a Kladno má tak z rohu.
02:37 Petrák se málem dostal sám na branku, ale Černý ho hned doběhl.
01:15 Fryš si hlídá Stůje a nedovoluje mu postupovat dopředu, Stůj se musí stahnout a vymyslet něco jiného.
00:00 Úvodní buly se nepodařilo rozehrát, a proto bude rozehrávat Butchis
00:00 Vážení diváci, vítejte na online přenosu utkání 24. kola 1. ligy mužů. Nastoupí domácí Kanonýři Kladno proti lídrovi ligy BUTCHIS. Za několik minut začneme, přejeme příjemnou zábavu.