60
  • 60 59:05
    Chomutov

DDQ Florbal Chomutov - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 6:7
branky: 1. Tomáš Novotný, 21. Petr Linc, 25. Petr Linc, 33. Petr Linc, 33. Adam Martin, 42. Ondřej Šarša - 2. Martin Kadlec, 20. Martin Karpíšek, 29. Ondřej Valeš, 37. Václav Černoch, 46. Štěpán Kouřil, 52. Jiří Suchomel, 57. Jiří Suchomel; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 312; zásahy brankářů: Matěj Chabr 16 - Matyáš Krupa 27; po třetinách: 1:2, 4:2, 1:3
60:00 Komentář domácích: Ohlasy po utkání jsou uvedeny v onlinu.
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
59:05 Timeout DDQ Florbal Chomutov
59:05 Nezbývá již ani minuta, ale Chomutov se stále snaží vyrovnat a fanoušci tomu dodávají na atmosféře.
56:42 Hra je vyrovnaná a atmosféra je ve sportovní hale fascinující, ale teď Chomutovu ještě zbývá, aby vyrovnal a úspěšně se vrátil zpět do vedení.
56:03 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #89 Tomáš Foret (6:7)
54:24 Chomutov úspěšně vydržel hru v oslabení a teď má stále ještě spoustu času, aby se vrátil do vedení.
52:52 Stav je vyrovnaný a Gullivers jsou v další přesilové hře a Chomutov má co dělat, aby se v oslabení udržel.
52:08 Vyloučen hráč #86 Ondřej Halej družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
51:04 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #71 David Novák (6:6)
50:11 Do obrany se vrací domácí, kteří se teď snaží vybojovat míček od Gullivers.
48:19 Chomutov se teď skvěle stáhnul zpět na svou polovinu a vytváří opět útok.
46:34 Hosté sice snižují, ale na míčku je stále Chomutov, který je připraven jim to vrátit.
45:32 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Štěpán Kouřil, asistoval #21 Jiří Suchomel (6:5)
45:06 Hra se přelévá ze strany na stranu a k míčku se vrací opět tým hostů.
44:20 Gullivers se dostávají až před domácí bránu, ale tam už čekají Chomutovští hráči, kteří si míček převezmou.
41:22 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 6:4
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #84 Ondřej Šarša, asistoval #34 Matěj Chabr (6:4)
41:10 Chomutov si vybojoval míček a okamžitě se dostává do útoku.
40:01 Úvodní bule třetí třetiny pro Sokol Brno I EMKOCase Gullivers.
40:00 Střely ve 2. části: 14:6
38:41 Blíží se opět poslední minuta a na míčku jsou domácí, kteří právě provádí volný úder.
37:36 Hosté snižují ve trestném střílení, ale Chomutov se stále drží na útočné polovině a je plně odhodlaný dnes vyhrát.
36:42 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch z trestného střílení (5:4)
34:36 Chomutov neztrácí ani sekundu a pokouší další střely.
32:55 Fantastická souhra domácího družstva, které se ukázalo ve velkém a poslalo hned dva góly po sobě.
32:52 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
32:52 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 5:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin bez asistence (5:3)
32:40 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #19 Jakub Štěrba (4:3)
31:19 Na míček se dostávají hosté, kteří uklidňují a stahují hru.
29:54 K rozehrávce se dostává Rudolf Klement, který se posouvá až na hostující polovinu a střílí do brankáře.
28:51 Gullivers sice vyrovnávají, ale Chomutov už je opět naladěn na své vlně a pokouší se opět vrátit úder.
28:15 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #37 Ondřej Valeš, asistoval #21 Jiří Suchomel (3:3)
27:03 Míček letí mimo hřiště a ze své poloviny rozehrávají hosté.
26:08 Skuhrovec přihrává Holovejovi před hostující bránu, ale ten se nezvládá v rychlosti trefit do míčku a tak z toho gól není.
25:01 Chomutov naladil na správnou vlnu a drží se v útoku.
24:35 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #13 Tomáš Novotný (3:2)
23:17 Černoch získává míček a dostává se až na domácí polovinu.
20:24 Netrvalo dlouho a po 22 sekundách od hostujícího navyšujícího gólu už Chomutov vrací úder a vyrovnává.
20:20 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:2
20:01 Úvodní bule druhé třetiny pro DDQ Florbal Chomutov.
20:00 Střely v 1. části: 8:11
19:58 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #79 Martin Karpíšek, asistoval #71 David Novák (1:2)
19:01 Začíná poslední minuta první třetiny a k míčku se dostávají hosté, kteří ještě v poslední minutě pokouší vstřelit branku.
18:07 Jeníček provádí volný úder a dostává míček až do hostujícího před brankového prostoru.
17:13 Klement přihrává Šaršovi, který už to dává na Lince.
15:57 Skuhrovec vyráží míček z Pollakovo čepele, ale píská se volný úder.
15:03 Gullivers přesilové hry nevyužil a Chomutov se dostává nazpět k míčku.
13:16 Gullivers se dostávjaí do přesilové hry a mají možnost navýšit na svém brankovém kontu.
12:53 Vyloučen hráč #24 Jakub Holovej družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky
10:44 Holovej se stahuje a přihrává na Kellermanna, který už to posílá do útoku.
08:19 Chomutov vybojoval míček a má ho Pretl, který za bránou posílá na Bernase.
06:57 Gullivers kombinují přihrávky na středu.
05:49 Štěrba běží na bránu, přihrává Novotnému a ten střílí a trefuje brankáře.
04:51 Skvělá střela na Chabra, který míček odhlavičkoval.
04:27 Volný úder z před brakového prostoru měl Štěrba. Gól z toho nebyl.
01:30 Gullivers před krátkou chvílí vyrovnal a Chomutov tedy ve vedení příliš dlouho nezůstal.
01:20 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #98 Martin Kadlec, asistoval #47 Štěpán Kouřil (1:1)
00:35 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #28 Petr Linc (1:0)
00:35 Linc přihrává Novotnému, který neváhá ani vteřinu a střílí na bránu.
00:01 Úvodní bule první třetiny pro DDQ Florbal Chomutov.