• 60 59:30
    6:3
    (Kouřil)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FAT PIPE Start98 6:3
branky: 14. Alex Dokládal, 25. Michal Konrád, 30. Martin Karpíšek, 40. Martin Kadlec, 54. Václav Černoch, 60. Martin Kadlec - 7. Radim Slunečko, 22. Adam Pospíchal, 27. Adam Kulík; rozhodčí: Pavel Hála - Radek Števček; vyloučení: 0:1 + Vojtěch Doleček 4; využití: 2:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 18 - Karel Pergler 12; po třetinách: 1:1, 3:2, 2:0
60:00 Střely ve 3. části: 7:11
59:30 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #98 Martin Kadlec, asistoval #47 Štěpán Kouřil (6:3)
59:20 Krupa znovu zasahuje!
58:56 Krupa se natáhl a zneškodňuje střelu Startu
56:54 Pergler zachytavá míček a utíká na střídačku, jde se do 6
56:04 Timeout FAT PIPE Start98
53:04 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #89 Tomáš Foret (5:3)
52:26 Vyloučen hráč #26 Radim Slunečko družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za hrubost
52:25 bude se vylučovat
51:34 Přestřelení brány z naprosté blízkosti. Start teď zahodil nabídku srovnání
50:45 Monster save Krupy! Po chybě Pollaka zachraňuje Gullivers
49:40 Start nastartoval motory, přiostřuje se
48:37 Gulls trpělivě kombinují na své půlce
47:22 Dalekonosná rána hráče Startu končí na rukavicích domácího golmana
46:00 Konrád už už posílal míček do brány, ale Pergler byl proti
45:24 Konrád poslán na zem. Gullivers mají standartku
44:20 Karpova střela nedošla daleko, přesněji, došla jen k prvnímu blokujícímu hráči.
39:40 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #98 Martin Kadlec, asistoval #23 Václav Černoch (4:3)
37:23 Vyloučen hráč #27 Vojtěch Doleček družstva FAT PIPE Start98 na 2+2 minuty za sekání
36:00 Závary v obranné polovině Gullivers ukončuje Krupa. Jistota vzadu
35:53 Karpíšek nahazuje na bránu hostí. Start v klidu kryje
34:35 Start začíná tlačit, asi už se stýská po vedení v zápase.
33:29 Pollak si naběhl na střed a vyslal pěknou jedovku, bohužel, míjí bránu hostí
32:00 Konrádův samostatný únik končí jen na noze Perglera. Příště o pár centimetrů výše a padne to.
31:07 Skákavého míčku na velkém brankovišti si všimli lépe hosté, ale Krupa je v pozoru.
29:08 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #79 Martin Karpíšek, asistoval #71 David Novák (3:3)
29:08 Karpíšek s přehledem. 3:3
28:23 Press hostí ukončuje útočný faul
27:22 Novák sám na Perglera, ale než se stačil rozkoukat, Pergler schoval míček pod nohama
26:08 Nedáš dostaneš...
26:02 GÓL FAT PIPE Start98! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #18 Adam Kulík, asistoval #6 Matěj Kolář (2:3)
25:44 Kadlec slibnou situaci 2:1 zahodil střelou do bloku
24:08 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád, asistoval #98 Martin Kadlec (2:2)
24:08 Kouřil poslal Kadlece a ten zachoval klidnou hlavu, podíval se a poslal Konráda a ten už jen posílá míček za záda brankáře hostí. 2:2!
23:31 Matoulek znovu. Znovu nad
22:44 Matoulek to přehnal s razancí a Krupa tedy nemusí zasahovat
21:17 GÓL FAT PIPE Start98! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #34 Adam Pospíchal, asistoval #18 Adam Kulík (1:2)
21:17 Zmatek na velkém brankovišti využili hostí
20:15 Nebezpečná jedovka Karpíška končí v bloku
20:00 Střely v 1. části: 5:2
19:50 Rána Černocha jen do bloku
18:45 Sek sek na středu. Gullivers mají míček na půlce.
17:30 Dokládal na poslední chvíli vypíchl přihrávku, která by jinak končila gólem hostí
16:45 Šmíd ubráníl samostatný únik hostí
16:00 Proťukávačka domácích končí jen na Perglerovi
13:27 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #55 Alex Dokládal bez asistence (1:1)
13:27 Dokládal natáhl a vymetl prostor bližší tyčky Perglerovy brány
13:00 Tri Kouřil-Konrád-Kadlec zatápí hostím
11:34 Pergler zastavuje přízemní střelu
11:04 Nához přes celé hřiště na Videmana nekončí nijak dobře pro domácí
09:22 Skvělý zákrok Krupy po úniku hostí!
06:31 GÓL FAT PIPE Start98! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #26 Radim Slunečko bez asistence (0:1)
06:05 Dokládalova dělovka mimo
04:14 Gullivers poklidu rozehrávají zezadu
03:34 Nebezčně vypadající šanci hostí prerušuje hvizd rozhodčích
02:23 Hra se zatím přelívá ze strany na stranu
00:01 První buly pro domácí
00:00 Přejeme příjemné pozdní odpoledne z haly CESA VUT v Brně, kde se odehraje za malou chvíli utkání 4. kola 1. ligy mužů mezi domácím týme Sokol Brno I EMKO Case Gullivers a hostujícím FAT PIPE Start98.