• 44 43:06
    4:8
    (Kuchynková)

Prague Tigers Nehvizdy B - FAT PIPE Start98 B  4:8
branky: 6. Kristýna Samake, 12. Simona Horáková, 37. Lucie Köhlerová, 43. Karolína Krchová - 8. Eliška Hofmanová, 15. Eliška Jaroslava Mrázová, 17. Lucie Murasová, 30. Magdalena Žižková, 31. Františka Kutnarová, 31. Zuzana Gajdošová, 36. Charlotte Římanová, 44. Františka Kutnarová; rozhodčí: Petr Herman - Jakub Cigl; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Sabina-Ludvika Mičolová ? - Šárka Černá ?; po třetinách: 2:2, 0:2, 2:4
43:06 GÓL FAT PIPE Start98 B ! 4:8
Branku družstva FAT PIPE Start98 B vstřelil #89 Františka Kutnarová, asistoval #7 Berenika Kuchynková (4:8)
42:48 GÓL Prague Tigers Nehvizdy B! 4:7
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy B vstřelil #47 Karolína Krchová, asistoval #28 Veronika Rektoříková (4:7)
36:32 GÓL Prague Tigers Nehvizdy B! 3:7
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy B vstřelil #55 Lucie Köhlerová, asistoval #13 Pavlína Nejedlá (3:7)
36:32 Köhlerová předvádí kličku a parádně zavěšuje.
35:30 GÓL FAT PIPE Start98 B ! 2:7
Branku družstva FAT PIPE Start98 B vstřelil #86 Charlotte Římanová, asistoval #85 Eliška Jaroslava Mrázová (2:7)
31:00 Třetí třetina začala gólovou smrští ze strany Startu.
30:45 GÓL FAT PIPE Start98 B ! 2:6
Branku družstva FAT PIPE Start98 B vstřelil #16 Zuzana Gajdošová, asistoval #64 Eliška Hofmanová (2:6)
30:18 GÓL FAT PIPE Start98 B ! 2:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 B vstřelil #89 Františka Kutnarová, asistoval #98 Lucie Murasová (2:5)
29:42 GÓL FAT PIPE Start98 B ! 2:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 B vstřelil #28 Magdalena Žižková, asistoval #98 Lucie Murasová (2:4)
29:42 Hosté jsou ke konci třetiny lepší a těží z toho gólem. Žižková prostřeluje Mičolovou.
28:05 Gajdošová sama před Mičolovou, ta chytá.
26:20 Urbanová teď mohla zakončit do odkrzté branky.
25:20 Vyloučen hráč #16 Zuzana Gajdošová družstva FAT PIPE Start98 B na 2 minuty za sekání
18:35 Köhlerová a Čambalová teď předvedli hezkou akci po levém mantinelu. Hosté střelu blokují.
16:59 GÓL FAT PIPE Start98 B ! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 B vstřelil #98 Lucie Murasová, asistoval #28 Magdalena Žižková (2:3)
16:59 Nedáš, dostaneš. Po dvou pěkných akcích domácích se ze vzduchu trefuje Murasová.
14:29 GÓL FAT PIPE Start98 B ! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 B vstřelil #85 Eliška Jaroslava Mrázová, asistoval #16 Zuzana Gajdošová (2:2)
14:29 Střela z otočky a je vyrovnáno.
11:46 GÓL Prague Tigers Nehvizdy B! 2:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy B vstřelil #59 Simona Horáková, asistoval #3 Alena Urbanová (2:1)
11:46 Horáková se dobře zorientovala před brankou a lobem přehodila hostující gólmanku.
10:13 Domácí sehráli celkem pěknou přesilovku, početní výhodu ale nevyužili.
08:11 Vyloučen hráč #64 Eliška Hofmanová družstva FAT PIPE Start98 B na 2 minuty za bránění ve hře
07:16 GÓL FAT PIPE Start98 B ! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 B vstřelil #64 Eliška Hofmanová, asistoval #89 Františka Kutnarová (1:1)
07:16 Z vlastní poloviny vystřelila hofmanová a míček zapadl až do branky domácích.
05:25 GÓL Prague Tigers Nehvizdy B! 1:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy B vstřelil #94 Kristýna Samake, asistoval #3 Alena Urbanová (1:0)
05:25 Samake střelou ze středu střílí první gól domácích.