6:9
    Lukáš ZEJDA
    ()

SummerCamps Tatran Střešovice C - SK Alien Nation 6:9
branky: 8. Jakub Šilhavík, 9. Dominik Anthony Říha, 11. Bruno Valchář, 22. Jakub Šilhavík, 30. Filip Kovařík, 34. Adam Lištiak - 1. Filip Kovařík, 3. Viktor Vokáč, 5. Oliver Blaho, 9. Lukáš Zejda, 11. Erik Formánek, 17. Filip Kovařík, 19. Matěj Jarkovský, 32. Viktor Vokáč, 35. Lukáš Zejda; rozhodčí: David Kolář - Michal Kolář; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Kryštof Lukáš ?, Filip Juzl ? - Matěj Preuss ?; po třetinách: 3:5, 1:2, 2:2
36:00 Ukončení 3. části
34:32 GÓL SK Alien Nation! 6:9
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #3 Lukáš Zejda z trestného střílení (6:9)
33:40 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 6:8
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #22 Adam Lištiak, asistoval #16 David Štěňha (6:8)
31:49 Domácí v 6
31:35 Vyloučen hráč #87 Filip Kovařík družstva SK Alien Nation na 2 minuty za sekání
31:08 Timeout SummerCamps Tatran Střešovice C
31:08 GÓL SK Alien Nation! 5:8
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #20 Viktor Vokáč, asistoval #15 Erik Formánek (5:8)
29:20 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 5:7
Vlastní branku družstva SK Alien Nation vstřelil #87 Filip Kovařík (5:7)
28:43 Vyloučen hráč #14 Oliver Blaho družstva SK Alien Nation na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #23 Filip Juzl družstva SummerCamps Tatran Střešovice C
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
21:19 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 4:7
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #88 Jakub Šilhavík, asistoval #7 Lukáš Škába (4:7)
18:13 GÓL SK Alien Nation! 3:7
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #17 Matěj Jarkovský, asistoval #4 Tomáš Ouřada (3:7)
16:28 GÓL SK Alien Nation! 3:6
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #87 Filip Kovařík, asistoval #4 Tomáš Ouřada (3:6)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
12:00 V první části jsme viděli spoustu skvělích zakroků a golů, doufám že se těšíte na další třetinu.
10:38 GÓL SK Alien Nation! 3:5
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #15 Erik Formánek, asistoval #20 Viktor Vokáč (3:5)
10:31 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 3:4
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #42 Bruno Valchář, asistoval #14 Dominik Anthony Říha (3:4)
09:36 Kdo nedorazil na tento zápas udělal chybu, vidíme zatím přestřelku jako v derby pražských S
08:21 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 2:4
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #14 Dominik Anthony Říha, asistoval #2 Marek Platil (2:4)
08:03 GÓL SK Alien Nation! 1:4
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #3 Lukáš Zejda, asistoval #13 Lukáš Večeřa (1:4)
07:17 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 1:3
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #88 Jakub Šilhavík, asistoval #49 Václav Benda (1:3)
04:38 GÓL SK Alien Nation! 0:3
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #14 Oliver Blaho, asistoval #10 Lukáš Sršeň (0:3)
04:38 Skromně zaplněná rudenská hala viděla další pumelici, černošice předvedli akci nahraj mi a jdi slavit. Rozhodčí tento gól nejdřív nemohl uznat jelikož ztratil píšťalky, posléze jsem mu to však povedlo.
04:12 Len sa trela
02:53 GÓL SK Alien Nation! 0:2
02:53 Hráč Černošic umístěnou střelou posílá svůj tým do dvou brankového vedení
00:13 GÓL SK Alien Nation! 0:1
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #87 Filip Kovařík, asistoval #13 Lukáš Večeřa (0:1)