2

3.

série

Las Plantas - Blue Horses Stochov 11:12pn
branky: 3. Jiří Ullmann, 5. Michal Taufmann, 6. Radek Fabián, 11. Petr Žďárský, 13. Michal Čeřovský, 15. Radek Fabián, 17. Petr Žďárský, 26. Petr Žďárský, 31. Jiří Ullmann, 36. Radek Fabián, 39. Radek Fabián - 1. Stanislav Prokop, 4. Tomáš Husarik, 13. Jiří Polívka, 15. Stanislav Prokop, 17. Stanislav Prokop, 18. Zdeněk Husák, 19. Tomáš Leipner, 21. Jakub Drexler, 25. Jakub Drexler, 36. Jiří Polívka, 45. Jaroslav Macík, N Jiří Polívka; rozhodčí: Karel Kotyza - Tomáš Grigar; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Jan Příkopa ? - Miroslav Křenek ?; po třetinách: 6:4, 2:5, 3:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva Las Plantas hráč #66 Petr Žďárský , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov hráč #21 Jiří Polívka a vstřelil rozhodující gól (11:12).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Las Plantas hráč #23 Šimon Jandl , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov hráč #14 Tomáš Leipner a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Las Plantas hráč #34 Radek Fabián a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov hráč #18 Jan Mikolášek , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:57 GÓL Blue Horses Stochov! 11:11
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #22 Jaroslav Macík, asistoval #20 Stanislav Prokop (11:11)
44:10 Timeout Las Plantas
42:59 Timeout Blue Horses Stochov
38:06 GÓL Las Plantas! 11:10
Branku družstva Las Plantas vstřelil #34 Radek Fabián, asistoval #23 Šimon Jandl (11:10)
36:08 Vyloučen hráč #26 Jakub Drexler družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za sekání
35:59 GÓL Las Plantas! 10:10
35:48 GÓL Blue Horses Stochov! 9:10
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #21 Jiří Polívka, asistoval #14 Tomáš Leipner (9:10)
35:14 Vyloučen hráč #66 Petr Žďárský družstva Las Plantas na 2 minuty za hrubost
33:00 Vyloučen hráč #22 Jiří Ullmann družstva Las Plantas na 2 minuty za blokování florbalky
30:54 GÓL Las Plantas! 9:9
Branku družstva Las Plantas vstřelil #22 Jiří Ullmann, asistoval #66 Petr Žďárský (9:9)
25:09 GÓL Las Plantas! 8:9
Branku družstva Las Plantas vstřelil #66 Petr Žďárský, asistoval #2 Michal Čeřovský (8:9)
24:09 GÓL Blue Horses Stochov! 7:9
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #26 Jakub Drexler, asistoval #20 Stanislav Prokop (7:9)
21:32 Vyloučen hráč #18 Jan Mikolášek družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za sekání
20:27 GÓL Blue Horses Stochov! 7:8
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #26 Jakub Drexler, asistoval #18 Jan Mikolášek (7:8)
18:43 GÓL Blue Horses Stochov! 7:7
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #14 Tomáš Leipner, asistoval #25 Zdeněk Husák (7:7)
17:31 GÓL Blue Horses Stochov! 7:6
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #25 Zdeněk Husák, asistoval #22 Jaroslav Macík (7:6)
16:19 GÓL Blue Horses Stochov! 7:5
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #20 Stanislav Prokop, asistoval #21 Jiří Polívka (7:5)
16:11 GÓL Las Plantas! 7:4
Branku družstva Las Plantas vstřelil #66 Petr Žďárský, asistoval #22 Jiří Ullmann (7:4)
14:39 GÓL Las Plantas! 6:4
Branku družstva Las Plantas vstřelil #34 Radek Fabián, asistoval #22 Jiří Ullmann (6:4)
14:14 GÓL Blue Horses Stochov! 5:4
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #20 Stanislav Prokop, asistoval #26 Jakub Drexler (5:4)
12:38 GÓL Las Plantas! 5:3
Branku družstva Las Plantas vstřelil #2 Michal Čeřovský, asistoval #22 Jiří Ullmann (5:3)
12:18 GÓL Blue Horses Stochov! 4:3
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #21 Jiří Polívka, asistoval #26 Jakub Drexler (4:3)
10:41 GÓL Las Plantas! 4:2
07:14 Vyloučen hráč #21 Jiří Polívka družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za sekání
05:34 GÓL Las Plantas! 3:2
Branku družstva Las Plantas vstřelil #34 Radek Fabián, asistoval #14 Michal Taufmann (3:2)
04:50 GÓL Las Plantas! 2:2
Branku družstva Las Plantas vstřelil #14 Michal Taufmann, asistoval #34 Radek Fabián (2:2)
03:26 GÓL Blue Horses Stochov! 1:2
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #12 Tomáš Husarik, asistoval #26 Jakub Drexler (1:2)
02:15 GÓL Las Plantas! 1:1
Branku družstva Las Plantas vstřelil #22 Jiří Ullmann, asistoval #2 Michal Čeřovský (1:1)
00:04 GÓL Blue Horses Stochov! 0:1
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #20 Stanislav Prokop bez asistence (0:1)