0

1

1.

FKÚ Ovocné Báze - Blue Horses Stochov 5:6pn
branky: 18. Milan Baloun, 18. Jan Sládek, 35. Petr Kořínek, 42. Petr Kořínek, 43. Ondřej Kubelka - 10. Jiří Polívka, 12. Tomáš Husarik, 15. Tomáš Pichner, 22. Tomáš Leipner, 38. Stanislav Prokop, N Jiří Polívka; rozhodčí: Šimon Dubský - Matouš Bešta; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Řechtáček -5 - Lukáš Zbránek ?; po třetinách: 0:3, 2:1, 3:1
1 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov hráč #21 Jiří Polívka a vstřelil rozhodující gól (5:6).
45:00 Zahájena trestná střílení
42:01 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 5:5
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #7 Ondřej Kubelka, asistoval #81 Jiří Novák (5:5)
41:21 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 4:5
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #11 Petr Kořínek, asistoval #55 Milan Baloun (4:5)
37:10 GÓL Blue Horses Stochov! 3:5
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #20 Stanislav Prokop bez asistence (3:5)
34:40 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 3:4
33:19 Vyloučen hráč #23 Jiří Leisch družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za nesportovní chování
33:19 Vyloučen hráč #76 Otto Pípla družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za hrubost
21:15 GÓL Blue Horses Stochov! 2:4
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #14 Tomáš Leipner, asistoval #29 Jakub Hříbal (2:4)
17:45 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 2:3
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #29 Jan Sládek, asistoval #3 Filip Kubelka (2:3)
17:35 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 1:3
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #55 Milan Baloun, asistoval #11 Petr Kořínek (1:3)
14:56 Vyloučen hráč #29 Jan Sládek družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:49 GÓL Blue Horses Stochov! 0:3
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #69 Tomáš Pichner, asistoval #21 Jiří Polívka (0:3)
11:22 GÓL Blue Horses Stochov! 0:2
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #12 Tomáš Husarik bez asistence (0:2)
09:58 GÓL Blue Horses Stochov! 0:1
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #21 Jiří Polívka, asistoval #29 Jakub Hříbal (0:1)